Перейти до змісту

Відкриваю магазин


Serman

Рекомендовані повідомлення

Знайшов хороше місце для магазинчика (10 кв. 1000грн.), людно і т.д.

Ось хотів порадитись з форумчанами, чим би поторгувати, що нині люди хочуть )

Наприклад я хочу спробувати по комп'ютерній периферії... так ось що хотів запитати, можна десь брати товар на реалізацію... може десь є в Луцьку чи в іншому місті оптові склади які дають на реалізацію...

Буду дуже вдячний за інформацію...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під реалізацію точно не дають, не має ніякого смислу (товар знецінюється регулярно)

а ось з відстрочкою можна :)

П.С. Де магазин буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наприклад я хочу спробувати по комп'ютерній периферії...

більше напевно тільки хмельницьких шмоток продають

Як на мене, спочатку треба виокремити для себе специфіку товару, прикинути його актуальність\попит, вже тоді думати про магазинчик, а не навпаки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов хороше місце для магазинчика (10 кв. 1000грн.), людно і т.д.

Ось хотів порадитись з форумчанами, чим би поторгувати, що нині люди хочуть )

Наприклад я хочу спробувати по комп'ютерній периферії... так ось що хотів запитати, можна десь брати товар на реалізацію... може десь є в Луцьку чи в іншому місті оптові склади які дають на реалізацію...

Буду дуже вдячний за інформацію...

Під реалізацію точно не дають, не має ніякого смислу (товар знецінюється регулярно)

а ось з відстрочкою можна :)

Вибачте, але це мені нагадує якийсь анегдот. Відкрив магазин - тепер думаєм чим торгувати )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під реалізацію точно не дають, не має ніякого смислу (товар знецінюється регулярно)

а ось з відстрочкою можна :)

П.С. Де магазин буде?

місце в районі Варшавського ринку....

Як на мене, спочатку треба виокремити для себе специфіку товару, прикинути його актуальність\попит, вже тоді думати про магазинчик, а не навпаки

так ось трапилось привабливе місце і не хочеться прозівати! )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

воно то так, але дійсно спочатку визначаються з напрямком бізнесу і тільки тоді під нього підбирають інфраструктуру.... на рахунок компютерної периферіїї - це настільки широке поняття і тим паче в Луцьку, тут на кожному кроці хтось себе асоціює з компютерним світом.. так що конкуренція дай Боже, відносно постачальників - Рівне та Львів, можна домовитись і на відтермінування...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте, але це мені нагадує якийсь анегдот. Відкрив магазин - тепер думаєм чим торгувати )))

ще не відкрив, ще шукаю пріоритети!

воно то так, але дійсно спочатку визначаються з напрямком бізнесу і тільки тоді під нього підбирають інфраструктуру.... на рахунок компютерної периферіїї - це настільки широке поняття і тим паче в Луцьку, тут на кожному кроці хтось себе асоціює з компютерним світом.. так що конкуренція дай Боже, відносно постачальників - Рівне та Львів, можна домовитись і на відтермінування...

пропозиції крім компютерної периферії? )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чому б і ні! )

ми ж повинні допомагати один одному )

конкурентів нам не потрібно, особливо в торгівлі (с)

може потрібно продавати не товар а послугу?

наприклад поремонтувати щось... чи ще шось в такому плані...

П.С. що би ви не почали продавати без копійки не останетесь, навіть ті самі комплектуючі для компютерів, якшо є попит то і є пропозиція....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може зразу бізнес-план? ;)

а чому б і ні! )

ми ж повинні допомагати один одному )

ну хто ж проти

ми тобі допоможем бізнес-планом

ти допоможеш нам матеріально на доларів так 500 на потреби форуму

це і буде "допомагати один одному"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продукти харчування Італійського та ін виробництва. Сири, макаронні вироби, кава та чай. Принаймі я тільки у ТЦ за шалені кошти бачив такі продукти. І єдина точка на Варшавці. (правда там асортимент малий)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продукти харчування Італійського та ін виробництва. Сири, макаронні вироби, кава та чай. Принаймі я тільки у ТЦ за шалені кошти бачив такі продукти. І єдина точка на Варшавці. (правда там асортимент малий)

Это всё до первой налоговой проверки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пропозиції крім компютерної периферії? )

до чого ти відчуваєш потяг (в хорошому розумінні)? якщо тямиш в техніці, займись кваліфікованим ремонтом тих же телефонів, ноутів... бо справжніх майстрів обмаль, тобто магазин не товарів, а зорієнтуйся на послуги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поддерживаю Zorro, к тому же, услуги требуют меньшего стартового капитала да и самих финансовых вложений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потягу до ремонту складної електроніки - вкрай мало.

Для цього треба: освіта, навички (досвід), розуміння того - що робиш, обладнання, джерела запчастин\деталей.

А міняльщиків шлейфів\дисплеїв\корпусів - пруд пруди...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

конкурентів нам не потрібно, особливо в торгівлі (с)

ну... всі гроші ви не заробите... конкуренти як були так і будуть.. хіба що тільки повідстрілюєте! )))

може потрібно продавати не товар а послугу?

продавати послугу, в наш час тільки тоді можна коли сам ти її робиш, а на комусь не сильно розженешся.. тільки а би на оренду і на зарплату відбити!

П.С. що би ви не почали продавати без копійки не останетесь, навіть ті самі комплектуючі для компютерів, якшо є попит то і є пропозиція....

колись треба починати.. само в руки без ризику не прийде..... хіба що, якщо є ПаПаня! )

ми тобі допоможем бізнес-планом

ти допоможеш нам матеріально на доларів так 500 на потреби форуму

це і буде "допомагати один одному"

я так розумію, вже бізнес план готовий... раз вже оцінений! )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тiльки методом *проб и ошибок* можна визначити, що краще продавати на КОНКРЕТНОМУ мiсцi, ну i початкова обiзнанiсть в якомусь видi товару, також мае велику роль. А допомогти ? Та нiхто не допоможе, бо нам нiхто не допомагав, та й тi що тiльки починають торгувати, спочатку *в очi заглядують*, а потiм деякi вже й не здороваются, це в кращому випадку, в гiршому перетянуть твоiх клiентiв ( бо ж допомогти реально можна ж лише в тiй сферi, в якiй сам розбираешся) i об тебе *ноги витруть* . Так що в однотипному бiзнесi в основному друзiв не бувае, тiльки конкуренти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пропозиції крім компютерної периферії? )

до чого ти відчуваєш потяг (в хорошому розумінні)? якщо тямиш в техніці, займись кваліфікованим ремонтом тих же телефонів, ноутів... бо справжніх майстрів обмаль, тобто магазин не товарів, а зорієнтуйся на послуги

дякую.. я над цим також думав і це як не виключний варіант!

значить поміняти шлейф, батарейку, переставити вінду... то я ще сам зможу... а ось розібрати ноутбука і там щось паяти, потрібен майстер для підтримки + можна і для мобільних телефонів.. я за! )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шукай вид дiяльностi, в якому будеш зайнятий лише сам, продавець (помiчник,майстер) на початковому рiвнi бiзнесу, майже вiрна дорога до банкрутства.

ЗЫ все що я написав, це лише моя особиста думка, яка не позицiонуется, як абсолютно вiрна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.Якщо, магазин в районі Варшавки, треба продавати те за чим люди ідуть на Варшавку. За комп'ютерними комплектуючими навряд чи покупці на базар підуть, ІМХО.

2. Окрім орендної плати, буде ще ряд інших витрат пов'язаних з офіційним оформленням підприємця, а без цього Вам ніхто не здасть площу в оренду.

3. Найменш ризикований та непотребуючий вкладень бізнес - це франшиза, подумайте над цим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3. Найменш ризикований та непотребуючий вкладень бізнес - це франшиза, подумайте над цим.

Может он наменее рискованый, но любая франшиза стоит денег и оч немалых, если это действительно выгодная франшиза!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Варшавці в хорошому місці 10 кв буде коштувати більше 2 тис оренда.

Взагалі то є поділ територіальний на товари.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме вигідно у нас продавати - жіночий одяг! Бо... ми, мужикі, конкретну одежу купляєм раз на пару років, а баби... - аби "тільки перед подружками другий чи третій раз те саме не вдягнути"!!!

Але... на такому розмірі приміщення - тільки спецефічний конкретний товар!

якщо конкретно, є ідея (хоча це для більшого приміщення, але як приклад... - продавати класичні жіночі сорочки, від самих звичайних класичних, до самих вишуканих фірмових типу від "Armany, Alfani, Ralph Lauren і т.д." і... всі жінки будуть знати і ходити за сорочками тільки до тебе! але, продавати - тільки жіночі сорочки!

...тобто, от так, в малому приміщенні можна продавати один специфічний товар...!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одну сорочку в місяць ... ти будеш продавати ! Ги... Я тобі кажу , я торгував жиночіми сорочками , а зараз я алкаш ! А знаеш чому ? Тому що у нас купляють тільки ОДНУ сорочку в місяць !!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...