Перейти до змісту

ЛІмфоузли


Bestie

Рекомендовані повідомлення

Доброго часу. Які народні, та звичайні методи лікування, запалених лімфовузлів, на різних частинах тіла. Ділимся рецептами та знаннями.

В племінника просто дуже гулі на шиї поробилися, чим лікувати-не знаєм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сильно там лікарів не слухайте.

В мене колись запалились лімфовузли.

Були великі гулі.Пив по народному рецепту одну настоянку.

Вони трохи зменшились і все життя на одному рівні стоять.

Якшо після візиту до лікаря вирішите скористатися народними рецептами я вам пошукаю рецепт збору такого шо я пив.

А ще один метод дуже простий.

Настій грейпфрутовий сік(1л)-лимон(2 шт)-тала вода(1 л). пити три рази на день по 100 грам.

Про те як правильно відбирати талу воду: заморозити воду.Вона буде покраях прозора.От це прозоре злити при розморозці.Все інше використати.

Лімфовузли можете вже почати мазати йодом.Це теж вже шось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Минулий місяць пробігала по різних лікарях: температура та лімфовузли по всьому тілі з 1місяць-1.5. Здала всі при всі аналізи нічого не показало.

Пропила лімфоміозот - допомогло з вузлами, но не з температурою.

Що можу сказати - ДО ЛІКАРЯ.

Мало від чого вони можуть бути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Bestie

Що маєте на увазі звпалених лімфовузлів? Які саме маєте на увазі? Болючі, неболючі? Тверді, еластичні? Темп.тіла яка? Які супутні захворювання? Шкіра над лімфовузлами змінена? Вік?

Лікувати треба не лімфовузли, а причину їх збільшення. На майбутнє: не вздумайте йодом мазати і тепло прикладати.

Kusya

Який загальний аналіз крові? Яка температура? Взагалі які аналізи здавали? На всі аналізи грошей не вистачить)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене таке було 1 рік назад. почали на шиї проявлятись лімфа вузли. походив по лікарях здав 2 аналізи крові ( 1 точно памятаю на токсоплазмоз) ну аналіз показав в 40 раз мене більше норми. сказали пити таблетки чуть не за 600 грн. мене жаба задавила платити стільки грошей. самі прошли..

шоб навернека зробіть ренгенівський знімок легень. бо якщо вони і там збільшились можлива 1 стадія раку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Абсурд, особлиіо про рак). Не пишіть дурниць.

якщо дійсно токсоплазмоз, в чому я дуже сумніваюся, то краще лікуйтесь. (ускладнення вагітності, зараження статевого партнера).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До лікаря, і то бігом. В мене теж таке було, вже давно правда, ще в універі. Аналізи показали зміни в складі крові, чи щось таке. Поставили діагноз: якась там вірусна інфекція. Потім тиждень провалявся в стацірнарі, уколи + крапельниці, але допомогло, все пройшло і поки не повторювалося (тьху-тьху-тьху).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ненаю, то походу ускладнення якісь дає грип, бо в мене дружина відхворіла і також збільшилися, зразу за нею малий - і в нього також збільшилися. Тепер от я з горлом валяюся.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kusya

Який загальний аналіз крові? Яка температура? Взагалі які аналізи здавали? На всі аналізи грошей не вистачить)))

Багато і розширений аналіз крові, на цукор, гемокультуру, узі щитовидки, ренген легень і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Абсурд, особлиіо про рак). Не пишіть дурниць.

якщо дійсно токсоплазмоз, в чому я дуже сумніваюся, то краще лікуйтесь. (ускладнення вагітності, зараження статевого партнера).

про так казали мені знайомі фахівці... а лімфа узли це як показник...якщо вони збільшились знач у крові у вас щось є постороннє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kusya

Результати аналізів крові цікавлять - цифри.

Лімфовузли-орган імунної системи виконує функцію барєра, реагує при потраплянні інфекційних агентів в організм. А взагалі причин збільшених лв може бути мільйон: починаючи від прорізання зубів кінчаючи пухлинами крові, снід і т.д т.п. Тому краше зверніться до спеціалістів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На огляд до лікаря

) Лікар....давно не зустрічав....

була ситуація..приходжу до терапефта,показую руку - там гулька...каже то тобі треба до хірурга,хай гляне

пішов до хірурга..хірург каже; лімфатичні вузли..йди ще там кудись(здається назад послав до терапефта). подивився я на "гулю"),думаю як може бути лімф вузл на передпліччі...усміхнувся і пішов додому...

згодом виявилося шо то жировик)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що зараз добре. З кожним днем все стає гіршим. по тєліку в новинах нічого позитивного. Все дорожчає. фінансування від держави ніякого, дороги розвалюються, епідемія туберкульозу і сніду. Що говорити, самі знаєте.

Подивіться доктора Хауса, і потім сходіть в лікарню, а ще краще в сільську амбулаторію. :—)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О тибетских ламах-врачах ходили легенды: лишь тот, кто успешно скальпелем рассекал вдоль человеческий волос, мог стать ассистентом хирурга, а чтобы стать самим хирургом нужно было рассечь волос еще раз)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди -ви що смішні? бігом до лікаря не треба тут консультацій - толковий лікар все розрулить. мені 4 роки тому операцію робили на лімфовузол

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kusya

Результати аналізів крові цікавлять - цифри.

Лімфовузли-орган імунної системи виконує функцію барєра, реагує при потраплянні інфекційних агентів в організм. А взагалі причин збільшених лв може бути мільйон: починаючи від прорізання зубів кінчаючи пухлинами крові, снід і т.д т.п. Тому краше зверніться до спеціалістів.

Ну так отож, що самі лікарі не знають. І розводять руками

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лімфоузли на потилиці, болючі, пацієнт- хлопець 16 років.

ну якщо вони болючі то справді до лікаря. в мене вони були не болючі тому великої уваги я цьому не давав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Огляньте все тіло на наявність висипу.

Проба манту яка була? В сімї туберкульозом не хворіє ніхто? Темпаратура яка?

Карієс має?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знову подібна тема...

Вже колись казали. Скоро без нета і в туалет не можна буде сходити.

- попісяв, що робити далі?

- стряхни!

- стряхнув, що далі.

- сховай!

- сховав, дякую.

Чем можно оттереть монтажную пену с пальцев?

Блин... теперь еще и с клавиатуры

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найкраща порада - зверніться до спеціаліста, щоб потім локті не кусати. На щдоровї економити не можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...