Перейти до змісту

Apple у Луцьку


dance4life2

Рекомендовані повідомлення

У нашому місті відкрився новий салон-магазин під назвою "Apple бутік". Цей бутік розташувався в ТЦ "Гранд-Волинь" на першому поверсі. Сьогодні там був, ціни наче невисокі, але поки-що не висять), консультант обіцяла наклеїти цінники на товар)). Дали візитку і бувай здоровий)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нашому місті відкрився новий салон-магазин під назвою "Apple бутік". Цей бутік розташувався в ТЦ "Гранд-Волинь" на першому поверсі. Сьогодні там був, ціни наче невисокі, але поки-що не висять), консультант обіцяла наклеїти цінники на товар)). Дали візитку і бувай здоровий)

Навіщо плодити теми???

http://board.lutsk.ua/topic/100558-potrben-na-robotu-znatok-apple/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У цій темі шукали людину на роботу, а тут ми хочемо поділитися новинами і враженнями про цей бутік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У цій темі шукали людину на роботу, а тут ми хочемо поділитися новинами і враженнями про цей бутік.

враження уже паскудні, бо назвати магазин що спеціалізується на продажу техніки Apple - бутік!!! це просто клас, кучнеряво живемо.

На секкунду: щоб відкрити магазин спеціалізований на продажі компютерної техніки Apple в тому ж Києві та отримати статус авторизованого чи преміум ресселера - необхідно потратити купу часу та нервів (асортимент, вітрина, логотип, та взагалі стандарти магазину Apple)...а тут Бутік:)!!! який на хр...н це тип магазину??? бутік білизни я це розумію, парфумів бутік згоден.

Але компютерний магазин з продукцією Apple може зватись iStore, MacShop - не важливо як, але це магазин певної площі з певними вимогами Apple. Ось власне і все:) Був бачив і прикро за бренд...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожен виживає, як може. Відкриття цього бутіка -спроба додати іміджу Гранд Волині елітним товаром, та заодно наладити продажі багатіям.

От тільки волинські багатії в силу ментальності та ще деяких особливостей національного багатіння не дуже налаштовані купувати дорогі речі в луцьких магазинах.

Взагалі ,як на мене бізнес на будівництві торгових центрів закінчився з ,,Слоном,,

Пора вкладати гроші у виробництво.

В кого вони є, звичайно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожен виживає, як може. Відкриття цього бутіка -спроба додати іміджу Гранд Волині елітним товаром, та заодно наладити продажі багатіям.

От тільки волинські багатії в силу ментальності та ще деяких особливостей національного багатіння не дуже налаштовані купувати дорогі речі в луцьких магазинах.

Взагалі ,як на мене бізнес на будівництві торгових центрів закінчився з ,,Слоном,,

Пора вкладати гроші у виробництво.

В кого вони є, звичайно.

так отож, для прикладу ось відкриття нового магазину Apple у Львові в одному з ТЦ (ось як має виглядати магазин Apple):

http://istore.ua/showcase/strip/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у нас швидше за все зроблять по-людськилуцьки, тобіш по-базарному. Парочка оригінальних продуктів і купа лєвої аксесуарики. хоча.... Авось ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А товар у них сертифікований?

Гарантію дають?

у них то і товару там не багато, бутік одним словом:))) а гарантія це цікаво?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зате двометровий чорно-білий Джобс у період ракової рецесії із вітрини лякає дітей, що проходять поряд... Помнім, любім, скарбім, зарабатаваєм...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

салон-магазин під назвою "Apple бутік" - що означають ваші статуси "салон", "магазин" і "бутік"? Ще й все в одну купу.

Краще б назвав салон супермаркет магазин бутік-офіс-кантора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це стид та позор, інших слів нема, бо нічого спільного це не має з компанією Apple, і називайте його хоч як, це "ларьок" чи бутік, всеодно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це на стільки специфічна техніка, яку купляють в Луцьку одиниці (нову), що думаю врятлі хто буде брати взагалі там щось ну може якусь гарнітуру.

Знаю багатіїв, то їм не "розкажеш" на ноута за 11 тис, та ще й без Віндовса :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю багатіїв, то їм не "розкажеш" на ноута за 11 тис, та ще й без Віндовса ))
Залежить від того як розказувати :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю багатіїв, то їм не "розкажеш" на ноута за 11 тис, та ще й без Віндовса ))
Залежить від того як розказувати :)

хто цікаво у тому закладі і що буде розказувати, продавці абсолютно не компетентні, сьогодні це було просто круто спостерігати за дівчиною та хлопцем (питання 1 - iTunes gift card! - повне незнання що це таке....) та друге про MacBookAir - дівчина продавець знову здивувала.... так як і питання про цінники....) до неї...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну що ви вчепились, може магазин для тих хто не має де діти гроші, а придбати в неті не може, не уміє...... 2 Зоро, дівчину ''не трошь'', може вона для краси....))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто цікаво у тому закладі і що буде розказувати, продавці абсолютно не компетентні, сьогодні це було просто круто спостерігати за дівчиною та хлопцем (питання 1 - iTunes gift card! - повне незнання що це таке....) та друге про MacBookAir - дівчина продавець знову здивувала.... так як і питання про цінники....) до неї...

Та вже усі знають, що ти три роки працював на Apple, що бутік - гавно, що продавці - "зелені". Відкрий свій преміум реселерський чи хоча б авторизований гамазін і покажи на що здатен і як треба робити.

це було просто круто спостерігати за дівчиною та хлопцем (питання 1 - iTunes gift card! - повне незнання що це таке....) та друге про MacBookAir - дівчина продавець знову здивувала.... так як і питання про цінники....) до неї...

рукаліцо. та ти крутяк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто цікаво у тому закладі і що буде розказувати, продавці абсолютно не компетентні, сьогодні це було просто круто спостерігати за дівчиною та хлопцем (питання 1 - iTunes gift card! - повне незнання що це таке....) та друге про MacBookAir - дівчина продавець знову здивувала.... так як і питання про цінники....) до неї...

Та вже усі знають, що ти три роки працював на Apple, що бутік - гавно, що продавці - "зелені". Відкрий свій преміум реселерський чи хоча б авторизований гамазін і покажи на що здатен і як треба робити.

це було просто круто спостерігати за дівчиною та хлопцем (питання 1 - iTunes gift card! - повне незнання що це таке....) та друге про MacBookAir - дівчина продавець знову здивувала.... так як і питання про цінники....) до неї...

рукаліцо. та ти крутяк

справа не у тому хто крутяк nikel тому що той хто щось робить мусить робити це професійно і тільки тоді може називати себе іменем тієї чи іншої компаніїї:))) все просто, а те що персонал не компетентний я ще раз заявляю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zorro

При любих розкладах в магазину всерiвно е плюс, це прийти помацати рiч,яку хочеш купити в нетi, а кому треба *тут i зараз* то на мiсцi. А взагалi життя роставить все по своiх мiсцях, зможуть пристосуватись i навчитись то виживуть, а нi то й нi. Та й сфера у Луцьку не надто вже й популярна, щоб спецiалiсти з продажу Ейпл в чергу ставали. Думаю, наприклад, реально компетентних людей з електронного курiння ще меньше чим з Ейпл, то де шукати iх людинi, яка нормальний магазин вiдкрити надумае ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

справа не у тому хто крутяк nikel тому що той хто щось робить мусить робити це професійно і тільки тоді може називати себе іменем тієї чи іншої компаніїї :))) все просто, а те що персонал не компетентний я ще раз заявляю!

Ну так зроби професійно, "с чувством с толком с расстановкой". Все ж просто.

Поправте мене якщо помиляюся: магазин називається "айБутік"? Це чиє ім'я? Якої-такої "іншої" компанії"?

По-друге: щоб ти там не заявляв, магазин "айБутік" є найкращим магазином з продажу техніки Епл в Луцьку. Знаєш чому? Бо інших немає. Будуть інші (в Луцьку), будемо порівнювати, а поки що він зе бест.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

справа не у тому хто крутяк nikel тому що той хто щось робить мусить робити це професійно і тільки тоді може називати себе іменем тієї чи іншої компаніїї :))) все просто, а те що персонал не компетентний я ще раз заявляю!

Ну так зроби професійно, "с чувством с толком с расстановкой". Все ж просто.

Поправте мене якщо помиляюся: магазин називається "айБутік"? Це чиє ім'я? Якої-такої "іншої" компанії"?

По-друге: щоб ти там не заявляв, магазин "айБутік" є найкращим магазином з продажу техніки Епл в Луцьку. Знаєш чому? Бо інших немає. Будуть інші (в Луцьку), будемо порівнювати, а поки що він зе бест.

це й заклад (не магазин - різницю відчуваєш?) зветься "Apple бутік" до твого відома... так що не потрібно умнічать на рахунок іншої компаніїї:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це й заклад (не магазин - різницю відчуваєш?) зветься "Apple бутік" до твого відома... так що не потрібно умнічать на рахунок іншої компаніїї :)

Ок. Нагадай-но чи є ще десь у світі така компанія - "Apple бутік"? Що вони виробляють? Чим займаються?

це й заклад (не магазин - різницю відчуваєш?)

Це лише твоя думка, не більше. Різницю відчуваєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це й заклад (не магазин - різницю відчуваєш?) зветься "Apple бутік" до твого відома... так що не потрібно умнічать на рахунок іншої компаніїї :)

Ок. Нагадай-но чи є ще десь у світі така компанія - "Apple бутік"? Що вони виробляють? Чим займаються?

це й заклад (не магазин - різницю відчуваєш?)

Це лише твоя думка, не більше. Різницю відчуваєш?

мягкий сьезд:)) лады спор не о чем, я не согласен с тем что открыли и назвали бутик (с форматом, ибо имею представление о том как это должно выглядеть), ты же яркий противник яблочников:))) на том и разойдемся...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мягкий сьезд :)) лады спор не о чем, я не согласен с тем что открыли и назвали бутик (с форматом, ибо имею представление о том как это должно выглядеть), ты же яркий противник яблочников :))) на том и разойдемся...

Оце дійсно "мягкий сьезд"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...