Перейти до змісту

Предлагаем роботу


агент007

Рекомендовані повідомлення

Нужны роботники на склад (женщины). Переберать и фасовать замороженые ягоды. З.П. 50грн. в день, робота с 9:00-18:00. с.Гірка полонка.

Тел:0666583014.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нужны роботники на склад (женщины). Переберать и фасовать замороженые ягоды. З.П. 50грн. в день, робота с 9:00-18:00. с.Гірка полонка.

Тел:0666583014.

Вы б просто написали работа за еду, а не за 50гр :0150:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і шо є такі які будуть їздити кожен день в Гірку Полонку за 50 грн? (проїзд+ ше шось перекусити) і того виходить "чистими" 30 грн в день...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вопрос: кто то реально нашел себе нормальную работу через борду?

По моему почти 100% постов под подобными топстартами либо ехидство, либо "фекание"... тому зарплата мала, тому условия работы...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ви і позажирались. Як одміну 800 грн для старту мало, то це панятно всім, а як різноробом (можна без повної середньої освіти) на 1000 то МАЛО відітє лі. Попробуй догоди. Проїзд в Г. Полонку вартує стільки ж скільки з Привокзального до центру, тому такий аргумент в топку. Обід - можна з собою взяти, так багато хто робить. Як на мене то для людини яка нічого не вміє (грубо) то ЗП пайдьот, у всякому випадку краще ніж сидіти дома. В Луцьку половина офіс-менеджерів сидить на такій ЗП і мовчить, а їй тра добре виглядати, знати комп, основи діловодства, бажано англійську і купу іншої фігні. Інша справа що зазвичай такі люди (потенційні кандидати) борду не читають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вопрос: кто то реально нашел себе нормальную работу через борду?

я знайшла чудового працівника)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вопрос: кто то реально нашел себе нормальную работу через борду?

я знайшла чудового працівника)

я теж)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чому шукаєте в неті робітників? Місцеві безробітні жителі сидіти в холодильнику не хочуть? P.S. офіс-менеджер з з/п 982грн??? Який ж це менеджер, якщо за безцінь продає свою працю і розум....(( так, трудяга....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чому шукаєте в неті робітників? Місцеві безробітні жителі сидіти в холодильнику не хочуть?

Ну... вообще то не в нете, а на форуме по имени Борда, это две большие разницы... именно на Борде и и тусуются местные безробитные жители , а так же занятые работой...

Если Оксана и Либерта нашли себе работников, значит не всё так уже тут и плохо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

офіс-менеджер з з/п 982грн??? Який ж це менеджер, якщо за безцінь продає свою працю і розум....(( так, трудяга....

Повірте, сплош і рядом. Як не офіс-менеджер, то оператор комп. набору. Ну може не 982грн, але тих самих 50грн*22 робочих дні=1100грн/місяць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проїзд в Г. Полонку вартує стільки ж скільки з Привокзального до центру
в день 4грн +
Обід - можна з собою взяти
його також потрібно купити (для прикладу бутерброди на 5 днів(по 2 на день) 500гр ковбаски ~ 15грн, сир~15грн. Хліб 3,5, і чай пакетик~0,50коп(на 1 день) це щоб не спухнути з голоду, і того на тиждень потрібно 56грн.*на 4 тижня =224 от і ваші витрати
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yura2281, а що, на іншій роботі по-іншому? Чим в цьому плані ця робота відрізняється від іншої?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все вдруг такие умные стали. Неужели все вы кто перетерли мою тему, зарабатываете по 5000грн? И кстати 19 маршрутка ходит идеально, 40вый - Полонка, + новый маршрут 236 Липины-Полонка. стоит 2 гривны. За руку никого не тянем насильно, я предлагаю роботу и плачу столько, сколько могу, комуто подходт комуто нет. Попрошу от бездельных коментов воздержатся. я дал объявление, а не тему для сплетен.

P.S. Сидя дома, тупо уткнувшись в комп и обсуждая темы больше можно зароботать наверно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попрошу от бездельных коментов воздержатся.

Если бы Вы, прежде чем создавать топстарт, перечитали другие темы в этой ветке, то бы поняли: идеальный вариант таков: открыть тему - озвучить предложение - оставить контакты - закрыть тему.

Такова вуаля... Удачи в поисках. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вопрос: кто то реально нашел себе нормальную работу через борду?

Мене робота сама знайшла через моє оголошення на борді )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка температура в приміщенні і чи є вихідні?

Температура в робочем помещении +5 +7 робочие дни с Понедельника по Пятницу, с 9:00-18:00 с 13:00- 14:00 обед Суббота Воскресенье выходные

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На каждый товар есть свой покупатель.

Так что не стоит тут парафинить, становитесь работодателями платите больше!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

робота як для фасувальника типу нічо,АЛЕ шукаються різноробочі,на сьогоднішній день актуальна ціна різноробочого мінімум 80 грн

трішки краще 100грн-але це вже більш гуманна й прийнятна ціна.Ткмпература в приміщенні вище була вказана,так ось будучі працівником шокової заморозки хочу вам сказати,що перебирати руцями для европейців ягоди трішки нудна робота,+це ж не мішок вам потрібно перебирати й все,й за тих нещасних 50 грн будуть ходити "супервайзери" й розказувати як жити.тому потрібна мотивація обовязково на сьогоднішній день 50 грн це дійсно фуфел (пробачте)потрібно поважати працю,навіть тих хто не має освіти.як варіант від виробітку,можливо найти 5 жінок які вам будуть перевиконувати нормодень й будуть отримувати по 200 грн в день чим 20 жінок по 50грн.

це знущання над народом,використання нашого фінансового стану,хоча як для гіркої полонки (місцевих жителів) досить непоганий варіант.

пробачте флуд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я подсобнику давал 150 грн.в день+кормлю в обед+квас,минералка за мой счёт+с дома на машине забирал и отвозил.-стало мало.250-мало.Начал давать 350-оказалось опять мало.Вывод-сколько не дай всё равно не доволен.И чем лучше к людям относишься-тем больше на шею залазят...

Даю теперь другому пацанчику молодому 150-доволен и больше не просит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жизненно..

350 грн в день ? плюс все выше изложенные льготы ? это что за работа такая ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жизненно..

350 грн в день ? плюс все выше изложенные льготы ? это что за работа такая ?

Работа по стройке.Единственный нюанс что работа не постоянная ,может неделю быть каждый день,а потом 2 недели нету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я подсобнику давал 150 грн.в день+кормлю в обед+квас,минералка за мой счёт+с дома на машине забирал и отвозил.-стало мало.250-мало.Начал давать 350-оказалось опять мало.Вывод-сколько не дай всё равно не доволен.И чем лучше к людям относишься-тем больше на шею залазят...

Даю теперь другому пацанчику молодому 150-доволен и больше не просит.

Як не просить, а як же теза "сколько не дай всё равно не доволен"? Шото не клеяться виводи з домислами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...