Перейти до змісту

Секрети щастя


laska

Рекомендовані повідомлення

Ось натрапила на такий перелік:СЕКРЕТИ ЩАСТЯ

1. Моє щастя побудовано на моєму відношенні до життя. Щастя-це вибір, який я можу зробити в будь-який момент і в будь-якому місці, повсюдно. Нещасливим або щасливим мене роблять тільки мої думки, а не зовнішні обставини. Керуючи своїми думками, я керую своїм життям.

2. Сила тіла. Рух впливає на почуття. Фізичні вправи полегшують стресі викликають в тілі хімічні реакції, завдяки яким ми почуваємо себе добре. Мої почуття впливають на поставу. Бадьора поза викликає відчуття щастя. Харчування впливає на те, як ми себе почуваємо.

3. Сила життя в моменті. Щастя сховане не в роках, місяцях, тижнях і навіть не в днях, його можна знайти в кожній миті. Спогади складаються з особливих моментів – заощаджуйте більше таких миттєвостей. Пам'ятайте, що кожен новий день є новим початком, новим життям.

4. Сила уяви про себе. Якщо я незадоволений собою, то я незадоволений і власним життям. Тому, щоб жити щасливо, варто навчитися бути задоволеним самим собою. Кожна людина унікальна. Вона є переможцем, оскільки шанс на народження саме цієї людини складає один до трьохсот тисяч мільярдів.

5. Сила мети. Мета додає нашому життю суті і змісту. Якщо у нас є мета, ми зосереджуємось на досягненні задоволення, а не на позбавленні від страждань. Мета перетворює важкі періоди на легші, а добрі часи – на ще приємніші.

6. Сила гумору. Почуття гумору полегшує стрес і викликає відчуття щастя. В будь-яких обставинах можна знайти смішні сторони - їх варто тільки пошукати.

7. Сила прощення. Вміння прощати є ключем, який відкриває двері Справжнього щастя. Не можна бути щасливим, якщо у вас залишилася ненависть і образа. Пам'ятайте, що від ваших образ не страждає ніхто, окрім вас самих. Помилки і невдачі – це досвід життя. Кажуть: поганий досвід – це також досвід! Прощайте інших. Прощайте самих себе.

8. Сила вміння дарувати. Щастя не можна знайти у володінні чи придбанні чогось для себе. Воно криється у вмінні давати і допомагати іншим. Що більше радості і щастя ми даруємо іншим, то більше отримуємо самі. Кожен день можна створювати власне щастя, відшукуючи способи подарувати його оточуючим.

9. Сила взаємовідносин. Якість життя визначається якістю взаємовідносин з людьми. Близькі взаємовідносини перетворюють добрі часи на приємніші, а важкі періоди – на легші. Радість, якою людина ділиться з іншими, - подвійна радість; проблема, якою людина поділилася ще з кимось – це вже половина проблеми. Віднесіться до кожної людини так, ніби ніколи більше її не побачите.

10. Сила віри. Віра є фундаментом Істинного Щастя. Без віри не може бути довготривалого щастя. Віра викликає довіру до людей, заспокоює розум і звільняє душу від сумнівів, тривоги, переживань і страху.

Що думаєте з цього приводу?

Можливо запропонуєте свою формулу щастя?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Злые языки уверяют, будто Энди Уорхол не умел рисовать. Неправда, и вот тому доказательство!

– Это работа Уорхола?

– Тогда снимался один из его фильмов. Кажется, фильм Сон . В Нью-Йорке, то ли в 1962, то ли в 1963 году, не помню. Оба мы были участниками «Механики искусства», проходившей в Университете. Элен, конечно, тоже там была. Он пригласил нас на прием, устроенный им по поводу первого просмотра его фильма.

– А где же подпись?

– Я попросил, чтобы он не подписывал.

– Почему? Сейчас такой рисунок стоил бы кучу денег!

– Именно из этих соображений. Мне хотелось хранить не рисунок Уорхола, а портрет Элен. Предпочитаю счастье удовольствию.

– Какое между ними различие?

– Прежде всего, продолжительность. Удовольствие – это краткий миг. Мое эго испытало бы удовольствие от владения рисунком Уорхола. Счастье длится дольше. Счастье – это видеть Элен каждый день. И к тому же активизируются различные центры. Удовольствие первично, оно приводит в действие двигательный и сексуальный центры. Счастье сложно и многогранно, оно воздействует на эмоциональный и интеллектуальный центры.

Поль Авиньон. Диалоги Пениса

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

емм...

емоції+рух+відвертість+відкриття+новизна+захоплення духу+зміни+вітер+кольори+творчість

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене щастя, напевно, залежить від настрою. Коли є настрій, то навіть маленька дрібничка радує, а коли нема... то щоб не було, то не приносить задоволення. Інколи для щастя треба так мало...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Написано все вірно, залишилась дрібниця - жити цими порадами кожен день свого життя :D

До чого веду:

Завжди дивував факт, візмемо будь-кого і спитаємо

1 що ти хочеш? - звичайно бути щасливим;

2 а як цього добитися? - і тут довгий монолог який переказує те що процитувала laska ну і + ще 3 тома 100% варіантів;

і 3 питання саме глибоке:

якщо ти все це знаєш, так якого ти постійно в депресії і стресі, постійно бухаєш і ніколи не слідуєш власним переконанням?

і тут пауза мозку....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм. Подумалось. Може, щастя частково криється в неприв*язаності до речей, людей, звичок?... Треба спробувати щодо звичок ;).

Зрештою. Що означає бути щасливим? Бути в хорошому настрої? Є люди, котрі можуть штучно створювати собі той самий хороший настрій та ауру щасливості. Оце і є щастя?

Мені здається, щастя - це момент, коротка мимолітність. І чим більше ми здатні їх вломлювати в нашому житті, тим радіснішими робимось... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дану, мить, момент...

Можуть бути неприємності, які розчаровують, але в загальному мені життя продобається, я щасливий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Життя подобається

Я задоволений

В мене все добре

В мене чудова робота/друзі /сім*я/батьки

Я маю...

Я щаслива/щасливий

Це не слова щасливої людини.

Але давайте не будемо перевантажувати мізки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю щастя це впевненість у майбутньому. Психологи кажуть треба сісти і написати список всіх позитивів які зараз є, матеріальні, сімейні, суспільні, і зрозуміти що в багатьох цього немає, а ми до цього звикли і непомічаємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм. Подумалось. Може, щастя частково криється в неприв*язаності до речей, людей, звичок?... Треба спробувати щодо звичок ;).

Теж цікава думка, взагалі кажучи нещасливими нас робить або втрата чогось, або невиправдані сподівання(і ще +2000 причин, але ну допустимо обмежимось тільки цим), але це взагалі думки від супротивного, які не обов"язково вірні, наприклад якщо не мати зовсім прив"язаностей і переконань(все паралельно) - будеш відчувати спустошеність і таке тонке відчуття відокремленості від реальності, типу дивишся мультик а не живеш :)

думаю щастя це впевненість у майбутньому. Психологи кажуть треба сісти і написати список всіх позитивів які зараз є, матеріальні, сімейні, суспільні, і зрозуміти що в багатьох цього немає, а ми до цього звикли і непомічаємо.

Впевненість у майбутньому це обманка :), що мішає життю зруйнувати твої повітряні замки? Фактично зараз те і відбулося, люди які брали кредити і іпотеки вони були дуже впевнені у майбутньому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що думаєте з цього приводу?

Думаю що щастя це абстрактне поняття. Тому що ніхто не може бути постійно і абсолютно щасливий якщо він при своєму глузді.

Ось наприклад:

1. Моє щастя побудовано на моєму відношенні до життя. Щастя-це вибір, який я можу зробити в будь-який момент і в будь-якому місці, повсюдно. Нещасливим або щасливим мене роблять тільки мої думки, а не зовнішні обставини. Керуючи своїми думками, я керую своїм життям.

Якщо в бітьків помирає дитина за трагічних обставин, як можна поміняти своє ставлення до цього? Хіба це просто неприеміні думки.

А навіть якщо і в мене все добре як я можу бути щасливим якщо поруч зі мною в цьому світі страждають мільйони людей?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fagot:

Впевненість у майбутньому це не обманка, а тенденція, якщо вона позитивна, або стоїть на місці то є спокій. Якщо у якійсь сфері - робота, друзі, сім"я починається негатив, ми емоційно підзаряджаємося з двох інших. Одночасно намагаємось виправити ситуацію у цій проблемній сфері, тому що рахунок 1:2, і якщо довести ситуацію до 2:1, почнуться проблеми в голові. такі думки.. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Ось натрапила на такий перелік:СЕКРЕТИ ЩАСТЯ

1. Моє щастя побудовано на моєму відношенні до життя. Щастя-це вибір, який я можу зробити в будь-який момент і в будь-якому місці, повсюдно. Нещасливим або щасливим мене роблять тільки мої думки, а не зовнішні обставини. Керуючи своїми думками, я керую своїм життям.

2. Сила тіла. Рух впливає на почуття. Фізичні вправи полегшують стресі викликають в тілі хімічні реакції, завдяки яким ми почуваємо себе добре. Мої почуття впливають на поставу. Бадьора поза викликає відчуття щастя. Харчування впливає на те, як ми себе почуваємо.

3. Сила життя в моменті. Щастя сховане не в роках, місяцях, тижнях і навіть не в днях, його можна знайти в кожній миті. Спогади складаються з особливих моментів – заощаджуйте більше таких миттєвостей. Пам'ятайте, що кожен новий день є новим початком, новим життям.

4. Сила уяви про себе. Якщо я незадоволений собою, то я незадоволений і власним життям. Тому, щоб жити щасливо, варто навчитися бути задоволеним самим собою. Кожна людина унікальна. Вона є переможцем, оскільки шанс на народження саме цієї людини складає один до трьохсот тисяч мільярдів.

5. Сила мети. Мета додає нашому життю суті і змісту. Якщо у нас є мета, ми зосереджуємось на досягненні задоволення, а не на позбавленні від страждань. Мета перетворює важкі періоди на легші, а добрі часи – на ще приємніші.

6. Сила гумору. Почуття гумору полегшує стрес і викликає відчуття щастя. В будь-яких обставинах можна знайти смішні сторони - їх варто тільки пошукати.

7. Сила прощення. Вміння прощати є ключем, який відкриває двері Справжнього щастя. Не можна бути щасливим, якщо у вас залишилася ненависть і образа. Пам'ятайте, що від ваших образ не страждає ніхто, окрім вас самих. Помилки і невдачі – це досвід життя. Кажуть: поганий досвід – це також досвід! Прощайте інших. Прощайте самих себе.

8. Сила вміння дарувати. Щастя не можна знайти у володінні чи придбанні чогось для себе. Воно криється у вмінні давати і допомагати іншим. Що більше радості і щастя ми даруємо іншим, то більше отримуємо самі. Кожен день можна створювати власне щастя, відшукуючи способи подарувати його оточуючим.

9. Сила взаємовідносин. Якість життя визначається якістю взаємовідносин з людьми. Близькі взаємовідносини перетворюють добрі часи на приємніші, а важкі періоди – на легші. Радість, якою людина ділиться з іншими, - подвійна радість; проблема, якою людина поділилася ще з кимось – це вже половина проблеми. Віднесіться до кожної людини так, ніби ніколи більше її не побачите.

10. Сила віри. Віра є фундаментом Істинного Щастя. Без віри не може бути довготривалого щастя. Віра викликає довіру до людей, заспокоює розум і звільняє душу від сумнівів, тривоги, переживань і страху.

Що думаєте з цього приводу?

Можливо запропонуєте свою формулу щастя?

Усе правельно, це "Десять секретів щастя" Адама Джексона, раджу прочитати ще "Десять секретов любви", "Десять секретов здоровья" та "Десять секретов багатства". Усі ці книжки шедеври, читати усім. :ok: Я колись думав, що саме головне у житті щастя та, відповідно, прагнув до нього, але прочитавши "Десять секретів щастя" я зрозумів,що його не потрібно добиватися та шукати, воно поряд, просто потрібно змінити своє відношення до речей і життя кардинально зміниться, бажаю усім щастя!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

В детстве я думал, что счастье есть, но, повзрослев, я понял - счастье пить.

/анекдотру/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вся ця література, спрямована на розвиток позитивного мислення, безумовно корисна, особливо для песимістів. Але слідувати тим рекомендаціям все-таки важкувато. Особливо, коли треба щось писати, аналізувати, закреслювати, палити. Ну, влом. І коли ти роздратований, то зупинитись і відчути, який же ти щасливий цієї миті :) , ніяк не виходить.

Але вцілому все правильно. Особливо пункт 6. Багато критичних ситуацій перестають такими бути, якщо оцінювати їх з гумором. І після доброго фізичного навантаження щастя - просто відпочити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитала уважно усі 10 пунктів і аж здивувалась, що з усіма повністю погоджуюсь :blink: зазвичай знаходиться щось таке, з чим непогоджуюсь а тут...на всі 100% погодилась. Звичайно щодня так жити важкувато, але спровувати треба, бо іноді дах зриває від маленької дрібниці, найбільш правильне твердження це -1. Моє щастя побудовано на моєму відношенні до життя. Щастя-це вибір, який я можу зробити в будь-який момент і в будь-якому місці, повсюдно. Нещасливим або щасливим мене роблять тільки мої думки, а не зовнішні обставини. Керуючи своїми думками, я керую своїм життям.

От іноді буває ляпне хтось щось в твою сторону, здається і не образив, а сам себе накрутиш так, що аж коси дибом і все на світі немиле стає.

Або інша ситуація - встаєш зранку, робиш все по стандартній програмі - ідеш в ванну, потім робиш макіяж, потім одягаєшся, потім робиш зачіску і в результаті....хоч все зроблено правильно, як то кажуть по-науці, не відчуваєш задоволення своїм зовнішнім виглядом (хоч вчора було все так само (крім одягу)) або доручили зробити якусь роботу, здається і похвалили, а якогось задоволення не отримуєш, от вам і пункт 4. А взагалі для того щоб бути трішки щасливішими - треба навчитись любити себе трішки більше, ніж на даний момент. І ще згадуються слова Муравйової з якогось фільму (порада тільки для жінок) встаєш пере дзеркалом і промовляєш "Я самая обаятельная и превлекательная, когда я иду все мужчины оборачиваются мне вслед..."(далі не пам"ятаю :P )

Щодо пункту 8 - вміння дарувати - то я дуже люблю робити подарунки, але не заробляю я так багато, як іноді хочеться всього подарувати. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Прочитав, сподобалося :) на мою думку щоб бути щасливим треба гартувати себе, в першу чергу тим, що щастя існує :D

Теж вважаю що багато з різної літератури такої в першу чергу для "самовнушенія". Щоб людина сама в це повірила

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найважливішийи пункт 10 - дійсно фундамент.

Але як навчитись вірити?

В Бога, в себе, в близьку людину?

Це ж не те саме щоб любити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Щастя…

Коли вмієш любити людей і маєш з ким поділитись емоціями. Коли знаходиш однодумців. Коли при зустрічі тобі дарують усмішку, а не презирливий погляд. Коли відчуваєш за спиною крила, хоча ніколи не зможеш злетіти. Коли тебе не залишають у спокої. Коли дощ плаче разом з тобою. Коли ніколи не відчуваєш себе самотнім. Коли тебе впізнають ті, хто не бачив років з десять. Коли в душі не буває зими, а тільки тепла весна чи жарке літо. Коли віриш у казки.

Щастя…

Коли йдеш босим по траві, не боячись загнати в ступню скалку. Коли перебираєш руками теплий пісок. Коли стираєш восковий наліт з яблука. Коли бачиш, як пасуться коні. Коли поруч пролітає лелека. Коли сідає сонце, залишаючи за собою рожевий слід. Коли в полі ловиш вітер. Коли перші квіти показуються з-під снігу. Коли слухаєш вечірнє кумкання жабок. Коли золоте колосся гнеться додолу. Коли п’єш воду з джерела. Коли молишся по-дитячому щиро. Коли кажеш: «Я люблю тебе» і чуєш у відповідь: “Я тебе теж люблю”.

Щастя…

Коли плачеш. Коли в хворобі про тебе піклуються. Коли віриш. Коли вмієш зупинитись і перевести дух. Коли знаєш, що чиниш правильно. Коли живеш у мирі. Коли не знаєш, хто такі лікарі. Коли миєш руки у фонтані. Коли отримуєш листи. Коли спізнюєшся, але все одно приходиш вчасно. Коли дякуєш. Коли час не має значення. Коли гладиш сусідського собаку і він тебе не кусає. Коли знаєш, що дочекаєшся. Коли про твій день народження не забувають. Коли даруєш квіти. Коли приносиш добрі новини.

Щастя…

Коли свіча в твоїх руках не гасне. Коли в темряві немає страху. Коли не думаєш цифрами. Коли розгортаєш шоколад із фольги. Коли знаходиш загублене. Коли маєш що фотографувати. Коли відчуваєш запах свіжого сіна. Коли не бракує слів. Коли можеш допомагати безкорисливо. Коли тобі довіряють. Коли знаєш, що недарма прожив день. Коли можеш протистояти системі. Коли взуваєш кросівки після туфель на каблуках. Коли не сумніваєшся. Коли маєш вибір. Коли можеш бути добрим і милосердним. Коли відчуваєш краплі сонця на шкірі.

Щастя..., коли хтось дякує Богові за те, що ти є…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...