Перейти до змісту

а чи буде таке актуально?


Юлямпочка

Рекомендовані повідомлення

Ну, крім того, що я збираюся з вересня трохи поновити репетиторську практику з хімії і виконання контрольних-курсових і т.п., хочу запитати у вельмишановних форумчан: чи буде актуальною така штука? Кому треба на годинку-дві пристроїти кудись свою малечу, а няня (садочок, сусідка і т.д.) підвели, можна привезти до мене, побавиться з моїми, ради дам, якщо треба й нагодую. От. Що ви думаєте з того приводу? О, і можу, якщо треба з дитиною уроки робити (якщо комусь і таке тра). Воть :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 60
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Юлямпочка, щиро раджу задуматися над облаштуванням приватного дитячого садочка. :D

Серйозно - ця тема вже актуальна, а через кілька років буде вкрай актуальна. Адже багато батьків в силу певних причин (не хочуть, не мають часу) не займаютя своїми дітьми. І в той же час - мають гроші, і розуміють не дуже велику користь існуючих дитсадків. Продумай програму, індивідуальний підхід, і організовуй дитсадок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Через 4-8 постів ми тобі і бізнес-план напишемо :D .

А якщо серйозно, то ідея дуже цікава, перспективна і що саме головне для Луцька нова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідея дійсно дуже цікава. Ми от, наприклад, свого малого в садочок віддавати навіть і не плануємо. Дружина педагог, то хай краще вона з ним займається. В садочках групи по 30 чоловік, няня одна, вслідкувати за всіма не може... От був би дійсно якийсь приватний садочок з малими групами і досвідченим персоналом - то інша справа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, про садочок приватний я вже давно мрію. Мені на нього тіко спонсора бракує (бо вміння працювати з дітьми, бажання, ентузязізьм давно присутні). А бізнес-план... хм... то я вже було почала, але мене дуже розчарували, що на то тра купа грошей і ніде вони в мене не візьмуться, ніхто не почне спонсорувати такий потужний проект. Бо ж хочеться тільки найкращих і молодих спеціалістів, а таким зарплату треба платити. Я навіть мікс з методик роботи з дітьми розробила, але :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тоді хелп пліз (бо в економіці я болван і профан), якщо вам так сподобалась ідея:

приміщення (спальня і не одна!!!, ігрова кімната, туалети, рукомийники, кухня, їдальня або те, що її заміняє, площадка на вулиці, як мінімум з травичкою) оренда плюс комунальні послуги 1000 басіків в місяць (взнавала), а то й більше, то по мінімуму. Вихователі, няні, вчителі, бухгалтери, повари (якщо, скажімо робити чотири вікові групи: 1-2, 2-3, 3-4, 5-6, то це не одна людина, а групи мінімум по 5, максимум по вісім людей). Іграшки, матеріали для занять, екскурсії, якісь тренажери, продукти. Що ще не врахувала? А, ну і хабарі всім підряд: податкова, санепідстанція, нагляд за технікою безпеки і т.д. Це за один місяць мені треба не менше п.яти тисяч доларів!!! Принаймні, перші місяці, поки не налагодиться робота. (Може, я щось не правильно рахую? Тоді виправляйте). Тобто, кредиту мені треба не менше 50000 доларів. Тепер рахуємо, що в такому випадку батькам прийдеться платити 200-250 доларів! в місяць. Воть. Хто готовий стільки платити? Тут вже краще найняти няню. Така берадісна в мене перспектива :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, без потенційних клієнтів починати справу - складно. Але VIP-садочок - це така штука, на яку,думаю, когось з луцьких бізнесменів цілком реально було б розкрутити.

ЗІ. До речі, імхо - варіант сачдочка в місті - не найкращий. А от за км 5-6 - цікаво було б. Природа, і ціни там дешевші. Наприклад, якась з об'їдзних луцьких трас. Тільки що питання вирішити з транспортом для малечі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви ціну бачили? Навіть за містом це знизить ціну доларів на 50 (за рахунок оренди, але ж прийдеться доплачувати персоналу за добирання). А ще возити дітей. Малореально :D

це не то, що я врєднічаю, коли люди мені добра бажають, але, просто, мене вже пару раз мордом в ціну тикали, от, я трохи бізнес-план писала, таке вийшло :). Як вирішувати? куда бігти? Не наю :). Воть.

Я не опускаю рук, але поки що для мене ці питання не мають рішення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тоді хелп пліз (бо в економіці я болван і профан), якщо вам так сподобалась ідея:

приміщення (спальня і не одна!!!, ігрова кімната, туалети, рукомийники, кухня, їдальня або те, що її заміняє, площадка на вулиці, як мінімум з травичкою) оренда плюс комунальні послуги 1000 басіків в місяць (взнавала), а то й більше, то по мінімуму. Вихователі, няні, вчителі, бухгалтери, повари (якщо, скажімо робити чотири вікові групи: 1-2, 2-3, 3-4, 5-6, то це не одна людина, а групи мінімум по 5, максимум по вісім людей). Іграшки, матеріали для занять, екскурсії, якісь тренажери, продукти. Що ще не врахувала? А, ну і хабарі всім підряд: податкова, санепідстанція, нагляд за технікою безпеки і т.д. Це за один місяць мені треба не менше п.яти тисяч доларів!!! Принаймні, перші місяці, поки не налагодиться робота. (Може, я щось не правильно рахую? Тоді виправляйте). Тобто, кредиту мені треба не менше 50000 доларів. Тепер рахуємо, що в такому випадку батькам прийдеться платити 200-250 доларів! в місяць. Воть. Хто готовий стільки платити? Тут вже краще найняти няню. Така берадісна в мене перспектива :D

Колись прораховували з друзями бізнес план на цю штуку. Проводили маркетингове дослідження і все таке. Реально ця штука може запускатися і працювати при наявності ВЛАСНОГО приміщення хоча б на квадратів 70-80. При всіх інших розкладах, оренда зїсть прибуток. Це я не кажу про те, шо для саме міні ДИТСАДКА, вам ще треба ліцензію і вищу освіту педагога для персонала. Якщо це буде сервіс бебі-ситінга (а саме такий варіант розглядали), тоді ці проблеми відпадають, але зявляються нові. Місце з паркінгом, бажано в центрі міста, плюс ігрова кімната (є такі спеціальні сети). Ну, а далі вже від позицінування залежить. Якшо на ВІП народ, то і ремонт відповідно і обладнання і стіни спеціальні щоб дитина собі носа не розбила і т. д. і т.п. А головне, що, на відміну від дитсадка, до вас ой як можуть за будь яку подряпинку та синяка причипитися.

Хоча в цілому, якщо є своє приміщення, досвід та впевнесіть в собі, то штука реальна та прибуткова. Якщо ви самі та ще 2 людини, то того хватить для заупску та роботи. Знову ж таки я кажу про чистий бейбіситінг (типу на годинку - три, поки там салон, фітнес або гості), бо дит садок, з кухнею і всім іншим - дуже хлопотно.

Якшо ще файли не грохнув з компа, то поділюся тим шо було - безвозмездно:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бебі-ситінг - то просто, на разі, якщо за одною-двома дитиною подивитись, то я ніц видумувати не буду. Пограються й з моїми (інколи просто є така потреба). А от з садочком, сто процентів ти правий. Я вже теж це рахувала :D. Приміщення в мене нема :). Воть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А головне, що, на відміну від дитсадка, до вас ой як можуть за будь яку подряпинку та синяка причипитися.

во-во, аж певно до криміналу. ну мінімум через суд отримають пристойну компенсацію

ще в тему топіка - в садочку на київській (за вопаком) була тіпа еліт-група. віддавав туди малого, платили десь по 200 грн в місяць. в групі було десь 12-15 діток, окрема кухня! (найважливіше), дітям давали завжди свіжі фрукти та соки. нас влаштовувало на 90%. навіть би і 300 платив би

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

во-во, аж певно до криміналу. ну мінімум через суд отримають пристойну компенсацію

ще в тему топіка - в садочку на київській (за вопаком) була тіпа еліт-група. віддавав туди малого, платили десь по 200 грн в місяць. в групі було десь 12-15 діток, окрема кухня! (найважливіше), дітям давали завжди свіжі фрукти та соки. нас влаштовувало на 90%. навіть би і 300 платив би

га, там да, приміщення те й так належить садочку і ті 200 грн були вигідними. А якщо починати з нуля!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО на счет гос садиков;) мой балбес ходит в №27 на Коновальца).

Кажется мне не все так плохо. Большие группы? - Да. Не самые лучшие ремонты? - Да. Не успевает воспитатель за всеми уследить? - Бывает.

Но! кормят детей не так уж плохо, относятся к этим саранчатам хорошо (попробуйте пойти работать в детсад за деньги, а не по призванию. В случае чего - сразу звонят родителям. Болеют дети конечно, но это проблема всех больших коллективов, тем более что дети все равно рано или поздно должны переболеть топом-7 или там 10 болезней. Сейчас мой малый у дедушек-бабушек, но уже давно просится приехать ("хочу к ребятам в садик").

для такого возраста важно коллективное обучение, именно коллективное, во всем: от этикета до азбуки). Им, мелким, нужно на кого смотреть, сравнивать, прицениваться, именно на одногодок, а не на маму-папу-бабушку. Опять же жизнь в коллективе ( не в стаде), а именно в коллективе, где есть свои правила, и где себя можно (пусть даже в таком мелком возрасте) реализовать в чем то. Домашнее воспитание этому научит?

Ну и наконец - кто из форумчан прошел детсадовскую закалку и жалеет об этом?Сам я детсадовский, и товарищи еще оттуда остались ;).

Анти офф-топ: Предложение Юлямпочки, думаю, востребованное и дельное, главное начать, тогда народ и потянется, а там и о частном детсаде можно будет задуматься ;). Меня к примеру тоже интересует "сервис" забрать ребенка с детсада в 18-00 , а то мы с супругой не успеваем, приходится выкручиваться по- всякому. Как вариант - ездить на бусике собирать со всего Луцка детвору с детсадов и тусоваться где нибудь до прихода счастливых и благодарных родителей :).

Ну, коротко кажись все, извините за слог - как уж умею...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Анти офф-топ: Предложение Юлямпочки, думаю, востребованное и дельное, главное начать, тогда народ и потянется, а там и о частном детсаде можно будет задуматься ;). Меня к примеру тоже интересует "сервис" забрать ребенка с детсада в 18-00 , а то мы с супругой не успеваем, приходится выкручиваться по- всякому. Как вариант - ездить на бусике собирать со всего Луцка детвору с детсадов и тусоваться где нибудь до прихода счастливых и благодарных родителей ;).

Ну, коротко кажись все, извините за слог - как уж умею...

О, це мене й цікавило. Малого з садочка чи зі школи можу забирати ;). Ага, значить, пропозиція актуальна :). Це добре. Ну, форумчани, тоді ви можете вже звертатись, а там гляну, мо' в газету ще дам оголошення. Треба ж якось гроші заробляти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Анти офф-топ: Предложение Юлямпочки, думаю, востребованное и дельное, главное начать, тогда народ и потянется, а там и о частном детсаде можно будет задуматься ;). Меня к примеру тоже интересует "сервис" забрать ребенка с детсада в 18-00 , а то мы с супругой не успеваем, приходится выкручиваться по- всякому. Как вариант - ездить на бусике собирать со всего Луцка детвору с детсадов и тусоваться где нибудь до прихода счастливых и благодарных родителей ;).

Ну, коротко кажись все, извините за слог - как уж умею...

О, це мене й цікавило. Малого з садочка чи зі школи можу забирати :). Ага, значить, пропозиція актуальна :). Це добре. Ну, форумчани, тоді ви можете вже звертатись, а там гляну, мо' в газету ще дам оголошення. Треба ж якось гроші заробляти :)

От тільки якщо хоча б відсотків 20-25 форума одночасно попросить приглядіти, ото вже можна буде реаліті шоу тоді знімати, про складні будні Юлямпочки;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нє, так багато не тра ;). Але хто сказав, що я не справлюсь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Витають і у нас в повітрі плани про такий садочок+молодша школа(недільно-літня).Але приміщення зьявиться не ранше ніж через рік-два.А от коли зьявиться,тоді тре буде людей які люблять займатись з дітьми і акцент буде не на ВІП дітей(з ними одні трабли),а на середній достаток + кілька з багатодітних або малоймущих.

Сподіваюсь плани стануть реальністю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приватна школа - була вже в Луцьку, але нажаль міністерство освіти її прикрило через дуже низький рівень знань.

Приватні садочки. Знаєте, це зараз хочеться віддати дитину у віп-садочок, а після того, як туди почнуть підтягуватися діти різних крутеликів (бабло єсть, культури ноль) почнеться те саме і серед дітей. Тобто: "в мого тата лєксус, а в твого старельне ауді - ти лох" і т.п. І це не вигадки. Тому діти заможних людей, котрі дбають про своїх чад ходять у звичайні переповнені садочки.

2 Мікс: здавай дитину в садочок тому що кожна дитина повинна:

1. Перехворіти усіма дитячими хворобами, чим раніше тим краще.

2. Бути в колективі собі рівних. З мамою не отримаєш того, що є в дітей.

3. Привчатися до самостійності, а не бути маминим синочком.

4. Ще багато факторів є за...

Крім того, уяви собі, коли дитина не спілкувалася тісно з іншими, і тут їй треба йти у школу - це буде армагедон... для мами :-)

2 Олл: Ви недооцінюєте наших садочків і наших шкіл. Так звичайно є погані, так звичайно є хороші. Але те що наш регіон є одним з кращих в Україні - це факт. Якщо я не помиляюся, 2 роки тому до нас приїздила колегія зі всієї Україні на навчання/стажування та щоб "перейняти досвід".

Добрим виходом буде наступне: звичайних садочок+школа, і додаткові заняття з гувернанткою та спеціалізованими вчителями.

Приватна школа - була вже в Луцьку, але нажаль міністерство освіти її прикрило через дуже низький рівень знань.

Приватні садочки. Знаєте, це зараз хочеться віддати дитину у віп-садочок, а після того, як туди почнуть підтягуватися діти різних крутеликів (бабло єсть, культури ноль) почнеться те саме і серед дітей. Тобто: "в мого тата лєксус, а в твого старельне ауді - ти лох" і т.п. І це не вигадки. Тому діти заможних людей, котрі дбають про своїх чад ходять у звичайні переповнені садочки.

2 Мікс: здавай дитину в садочок тому що кожна дитина повинна:

1. Перехворіти усіма дитячими хворобами, чим раніше тим краще.

2. Бути в колективі собі рівних. З мамою не отримаєш того, що є в дітей.

3. Привчатися до самостійності, а не бути маминим синочком.

4. Ще багато факторів є за...

Крім того, уяви собі, коли дитина не спілкувалася тісно з іншими, і тут їй треба йти у школу - це буде армагедон... для мами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Чехова, в дворі, як спускатись до Сапалаївки.

то всьо прекрасно, що ми таке обговорюємо. Але скажіть, все-таки, стосовно теми питання. Хто хотів би інколи мати під рукою ТАКУ послугу, тобто, посидіти з дітьми, побавитись, забрати з садочка (школи), зробити уроки (якщо це треба), покласти спати? Бо до садочка, школи, сиротинця, притулку і т.п. мені просто як мідному казанку до іржі, а гроші треба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця ідея (дитсадка) насправді не така й нова.

Було щось схоже для дітей тільки для вивчення англ. мови.

Дітей приводили і вони там "жили" кілька годин. там кухня і всі інші кімнати як у звичайній квартирі - от лише називається все англійською.. :)

Тому - загалом дуже цікаво - я за (хоча дитина моя піде в школу вже скоро) - я б теж не проти взяти участь у створенні такого закладу.

Варіант - приміщення (будинок ) в районі приватних секторів (не подалік від цетральних вулиць із зручним під'їздом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби в якомусь загниваючому дитсадочку за оренду домовитися... чи в школі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...