Перейти до змісту

а чи буде таке актуально?


Юлямпочка

Рекомендовані повідомлення

Да, а учитывая профильное назначение арендуемого обьекта, можно говорить о гораздо более приемлемой арендной плате... Не под офис ведь, как-никак. Идея зачетная :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 60
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Ця ідея (дитсадка) насправді не така й нова.

Було щось схоже для дітей тільки для вивчення англ. мови.

Дітей приводили і вони там "жили" кілька годин. там кухня і всі інші кімнати як у звичайній квартирі - от лише називається все англійською.. :)

Тому - загалом дуже цікаво - я за (хоча дитина моя піде в школу вже скоро) - я б теж не проти взяти участь у створенні такого закладу.

Варіант - приміщення (будинок ) в районі приватних секторів (не подалік від цетральних вулиць із зручним під'їздом.

Де?

Якби в якомусь загниваючому дитсадочку за оренду домовитися... чи в школі?

з ними зв.язуватися - себе не любити. Там сам кроку не ступиш. Тим більше, зараз "загниваючих" садочків нема - бебібум.

Да, а учитывая профильное назначение арендуемого обьекта, можно говорить о гораздо более приемлемой арендной плате... Не под офис ведь, как-никак. Идея зачетная :smile3:

Це ми думаємо, що не під офіс, а податки і все решта з приватного навчального закладу беруть по повній програмі. :smile3:. Я так трохи зондувала грунт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юлямпочка, а про "Світлинку" ти знаєш? Там дуже "блатна" дама керує, може "зжерти" конкуренцію.

Я думаю, якщо знайдеться спонсор і хороше "прикриття" - то цілком можливо, але оскільки це буде елітний садок, то треба слідувати моді :smile3: і писати програму за ідеями раннього розвитку.

http://www.danilova.ru/index.php - хороший сайт, тобі пригодиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки ця гарна ідея буде втілюватися в життя в мене є питання - як щодо репетиторства по хімії для 9 класу? ціна? час? де проживаєш?

А садочок-це клас! Так само як мені здається - у нас в Луцьку нема магазину стильного жіночого одягу.. от би відкрити, думаю дівчата підтримають 90%! ( до речі, прекрасний пол з Континіума їздить за одягом в Київ ( інфа неперевірена))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На кожного "крутого" ЗАВЖДИ знайдеться "Ще крутіший" :angry:

тому - час покаже.

З.І. Починаю "збирати" гроші на ідею.. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юлямпочка, а про "Світлинку" ти знаєш? Там дуже "блатна" дама керує, може "зжерти" конкуренцію.

Я думаю, якщо знайдеться спонсор і хороше "прикриття" - то цілком можливо, але оскільки це буде елітний садок, то треба слідувати моді :angry: і писати програму за ідеями раннього розвитку.

http://www.danilova.ru/index.php - хороший сайт, тобі пригодиться.

Так маю ж і програму, і бізнес-план, бо колись зондувала цю ідею :D

Поки ця гарна ідея буде втілюватися в життя в мене є питання - як щодо репетиторства по хімії для 9 класу? ціна? час? де проживаєш?

А садочок-це клас! Так само як мені здається - у нас в Луцьку нема магазину стильного жіночого одягу.. от би відкрити, думаю дівчата підтримають 90%! ( до речі, прекрасний пол з Континіума їздить за одягом в Київ ( інфа неперевірена))

Залежно від рівня знань: 20-30 грн. Живу біля 18 школи. Залежно від потреби заняття від 45 до 90 хвилин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, як будеш проводити відбір на роботу - не забудь мене. :P

Я виховую 2-річного сина і паралельно пишу книгу для батьків і дітей "Зроби моє життя цікавішим" - пальчикові ігри плюс ідеї ігор із дітьми віком 1-3 роки. Ідеї "пройшли" успішну апробацію на сайті раннього розвитку. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки ця гарна ідея буде втілюватися в життя в мене є питання - як щодо репетиторства по хімії для 9 класу? ціна? час? де проживаєш?

А садочок-це клас! Так само як мені здається - у нас в Луцьку нема магазину стильного жіночого одягу.. от би відкрити, думаю дівчата підтримають 90%! ( до речі, прекрасний пол з Континіума їздить за одягом в Київ ( інфа неперевірена))

Так в Київ і не тільки Континіум їздить:) Особливо ото зараз коли там по 70% дисконт майже в усіх стильних магазинах:)

Ця ідея (дитсадка) насправді не така й нова.

Було щось схоже для дітей тільки для вивчення англ. мови.

Дітей приводили і вони там "жили" кілька годин. там кухня і всі інші кімнати як у звичайній квартирі - от лише називається все англійською.. :)

Тому - загалом дуже цікаво - я за (хоча дитина моя піде в школу вже скоро) - я б теж не проти взяти участь у створенні такого закладу.

Варіант - приміщення (будинок ) в районі приватних секторів (не подалік від цетральних вулиць із зручним під'їздом.

Де?

Це ж тра. І мою стареньку роботу пригадали:)

А приміщення є шикарне на Пушкіна.... Здаю точку, бо собі не підійшла по фінансам:) Вже з рік продається. Двлповерховий будтнок. ВІП район:) Підїзд та паркинг через Крилова.

От тільки ремонту там треба.... дофіга!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

то Юлямпочка

наскільки довго можна лишати діток ?? Часто буваємо в командировках. Зранку і до ночі. Чи можлива така пропозиція . Яка ціна ваших послуг ? Дітей привозити і забирати буду сам або жінка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то Юлямпочка

наскільки довго можна лишати діток ?? Часто буваємо в командировках. Зранку і до ночі. Чи можлива така пропозиція . Яка ціна ваших послуг ? Дітей привозити і забирати буду сам або жінка.

Можна і на ніч, як треба, але я муситиму тоді зняти більшу квартиру, якщо буду бачити, що мені це вигідно. Якщо ні, то, в принципі і так можна, зранку до ночі, нормально. Якщо вам це треба регулярно, то ціна буде в районі 200-250 доларів в місяць (це і дисципліна, і малювання, англійська, іграшки, прогулянки, гарне ставлення, я на дітей принципово не сварюсь). Якщо не регулярно, то 20 доларів день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо спробувати домовитись з якоюсь церквою чи недільною школою? В них багато приміщень по будніх дня просто пусутють. Думаю що за невеликі гроші і за обіцянки певного рівня культури виховання малюків справа може вигоріти.

До того ж в недільних школах є і ігрові кімнати, і музичні інструменти, і класи з партами (в тому числі для самих маленьких) і дошками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юлямпочка, iдея актуальна. Будемо мати на увазi :). Але наш малюк трохи важко звикае до нових людей...

tamiris, а що за iсторiя з Свiтлинкою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lynx, я нічого не писала про історію із приміщенням "Світлинки". ;) Читала про це. Гидка історія загарбання державного майна. Але я там не була, тому хто його зна, як усе насправді було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А взагалі чула про "Світлинку", що дітям подобається. Заняття відбуваються 3 рази на тиждень, здається, по 2 години. Коштує - 350 грв на міс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

tamiris, дякую за iнфу! Може ти ще знаеш коли там набiр в групи...

А самi туди не збираетесь походити?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lynx, хіба пошпіонити. :) Якби хто відкрив подібний заклад, то я би пішла на роботу туди. Я не знаю, як ще застосувати свої ідеї розвиваючих ігор. Граюсь із малим і не встигаю робити матеріал.

У групи беруть, коли хто хоче. Телефон є на рекламі на майданчику біля "Там-Тама".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lynx, хіба пошпіонити. :blink: Якби хто відкрив подібний заклад, то я би пішла на роботу туди. Я не знаю, як ще застосувати свої ідеї розвиваючих ігор. Граюсь із малим і не встигаю робити матеріал.

У групи беруть, коли хто хоче. Телефон є на рекламі на майданчику біля "Там-Тама".

а зайнялася б тим, про що я зараз говорю? Допомагати мені пішла б? Бо мені потрібна помічниця, якщо (коли) справа піде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lynx, хіба пошпіонити. :D Якби хто відкрив подібний заклад, то я би пішла на роботу туди. Я не знаю, як ще застосувати свої ідеї розвиваючих ігор. Граюсь із малим і не встигаю робити матеріал.

У групи беруть, коли хто хоче. Телефон є на рекламі на майданчику біля "Там-Тама".

а зайнялася б тим, про що я зараз говорю? Допомагати мені пішла б? Бо мені потрібна помічниця, якщо (коли) справа піде

Звичайно, але якщо в цьому році, то прийдеться з собою малого свого брати, бо нікуди діти, а в садок до трьох не віддам. :D

А взагалі, як на мене, то треба починати погодинні заняття, орієнтуючись на рівень розвитку дітей і, зважаючи на це, ділити на групи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зважаючи, що форумчани цікавляться послугами Юлямпочки, то хочу додати, що їй своїх дітей можете довіряти.

Людина виконає те про, що говорить.

А взагалі ідея дуже цікава і думаю, що її зараз потрібно розвивати, бо через кілька років така послуга буде користуватись попитом. На мою думку .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юлямпочка, ну тоді треба набирати групу дітей. :)

Я би взяла двохрічок.

І ще: як у тебе з "матеріальною базою": шведська стінка, гімнастичний мяч і т.д.?

Я зараз роблю свій ляльковий театр і пишу сценарії, а подруга допомагає робити декорації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юлямпочка, ну тоді треба набирати групу дітей. ;)

Я би взяла двохрічок.

І ще: як у тебе з "матеріальною базою": шведська стінка, гімнастичний мяч і т.д.?

Я зараз роблю свій ляльковий театр і пишу сценарії, а подруга допомагає робити декорації.

Звичайно, що свого малого брати. Стосовно "бази", то якби пішла справа, то все можна надбати. Я думаю, що, на разі, будемо працювати за методикою Монтесорі, там діти можуть бути різновікові, тільки бажано одностатеві, але ми адаптуємо. Я тоді ще в волинську рекламу даю оголошення, треба починати шукати клієнтів. От. Ну, і квартиру я тоді муситиму зняти хоча б трьохкімнатну. Почала б я з однієї-двох дітей, а там, якби був попит, можна доганятись до п.яти, ну а далі дивитись. :) Я пишу казки, вчу з малими англійську і українську (читати вчимося), пишу віршики і роблю з них пісеньки, так що спрацюємося. :). А ще я пластунка, тому матиму в своєму активі ще одну методику. А скільки твоєму малому? Може, ми десь ще разом родили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юлямпочка, малому 2 роки. Народився в серпні.

Щоб працювати за методикою Монтессорі, треба бути педагогом-Монтессорі, а навчання педагогів проходить у Москві і Санкт-Петербурзі. Це метода дорога і якщо вже взялися закупляти матеріал, то треба купувати все. ДУЖЕ ДОРОГО. Методика Монтессорі передбачає невтручання педагога в ігри дитини,тільки в крайніх випадках, а мені хотілось би організувати ігрову цікаву атмосферу. Я би запропонувала працювати за різними методиками і орієнтуватись на потреби дитини. Якщо проблеми з мовленням - тоді більше Монтессорі, якщо дитина вже говорить - працювати за Доманом, Зайцевим. ДО, РЕЧІ, я маю кубики Зайцева. ;) І не тільки.....

Оголошення поки давати не варто: треба все добре обдумати і обговорити, але необхідно знати, чи комусь це потрібно і запитати форумчан.

Наймати квартиру поки не потрібно: можна спочатку і в твоїй однокімнатній, а якщо бажаючих буде більше, то робити кілька груп в різний час. ІМХО.

Сподобалась ідея Pluma.

Юлямпочка, я залишу в ПП свої координати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юлямпочка, малому 2 роки. Народився в серпні.

Щоб працювати за методикою Монтессорі, треба бути педагогом-Монтессорі, а навчання педагогів проходить у Москві і Санкт-Петербурзі. Це метода дорога і якщо вже взялися закупляти матеріал, то треба купувати все. ДУЖЕ ДОРОГО. Методика Монтессорі передбачає невтручання педагога в ігри дитини,тільки в крайніх випадках, а мені хотілось би організувати ігрову цікаву атмосферу. Я би запропонувала працювати за різними методиками і орієнтуватись на потреби дитини. Якщо проблеми з мовленням - тоді більше Монтессорі, якщо дитина вже говорить - працювати за Доманом, Зайцевим. ДО, РЕЧІ, я маю кубики Зайцева. :angry: І не тільки.....

Оголошення поки давати не варто: треба все добре обдумати і обговорити, але необхідно знати, чи комусь це потрібно і запитати форумчан.

Наймати квартиру поки не потрібно: можна спочатку і в твоїй однокімнатній, а якщо бажаючих буде більше, то робити кілька груп в різний час. ІМХО.

Сподобалась ідея Pluma.

Юлямпочка, я залишу в ПП свої координати.

А я зробила карточки Домана. Я не мала на увазі використання методики в чистому вигляді, все-таки, вс і ці методики розроблені для дітей з розумовим відставанням :lol:. А стосовно форумчан, то я, власне, вже в них питала :lol:. Думаю, нам треба обговорити ідею, бо ми по різному бачимо її втілення і навіть сам процес :lol:. То нічого, аби було бажання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тамара, а в тебе немає аськи? 280537074 -моя, можна поспілкуватись в он-лайні :angry:.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...