Перейти до змісту

а чи буде таке актуально?


Юлямпочка

Рекомендовані повідомлення

вс і ці методики розроблені для дітей з розумовим відставанням :lol:.

Умгу, тільки вони спочатку для таких розроблялись, а пізніше, коли в Монтесорі-садочках відстаючі діти стали краще розвиватись, ніж нормальні, то Монтесорі-садочки відкрили для всіх дітей. :lol:

Юлямпочка, аську мені треба відкрити. :angry: Але вживу було би краще. Давай я розроблю кілька занять і маякну тоді, а після того судитимеш, яким чином працювати.

Форумчани-то підтримують, але щось ніхто не написав, що віддав би дитину в таку групу.

І ще: занятя в таких групах треба робити дешевше, ніж у "Світлинці".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 60
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

вс і ці методики розроблені для дітей з розумовим відставанням :).

Умгу, тільки вони спочатку для таких розроблялись, а пізніше, коли в Монтесорі-садочках відстаючі діти стали краще розвиватись, ніж нормальні, то Монтесорі-садочки відкрили для всіх дітей. :)

Юлямпочка, аську мені треба відкрити. :) Але вживу було би краще. Давай я розроблю кілька занять і маякну тоді, а після того судитимеш, яким чином працювати.

Форумчани-то підтримують, але щось ніхто не написав, що віддав би дитину в таку групу.

І ще: занятя в таких групах треба робити дешевше, ніж у "Світлинці".

Я не знаю, як воно виглядає в світлинці, але я собі трохи не так бачу функціонування. :). Здибаємось, однозначно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

шось заглохла тема, в крайньому разі, хоч розрекламуйте між своїми знайомими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Шановні педагоги! Звертаюсь у першу чергу до вас! Особливо до автора теми, який також педагог... Будьте обережні!

Дитина, вихована у великому колективі, як то група на 30 чи казарма, де є і лідери, і дідівщина, і відкопають (наголос на 2-й склад) за правду всім колективом, ще змалку переживає всі стреси і труднощі, в дорослий світ приходить достойною, чуйною і люблячою, і знає, "по чом фунт лиха".

Дитина, яку все дитинство пестили, не випускали на вулицю до ровесників побити носи і коліна, вкрасти в сусідському саду вишень, яка жодного разу не отримала по носі від сусіда по горщику за відібрану іграшку і т. ін., в доросле життя прийде переконаним егоїстом, від її егоїзму страждатиме в першу чергу той, з ким вона побереться в загсі, а в другу чергу - батьки, які в дитинстві забагато свою дитину пестили.

Не перелюбіть своїх дітей! Будьте обережні з індивідуальними няньками і мінімальними групами дітей! Вибирайте оптимальний варіант виховання своєї дитини! Не допустіть ситуації, коли вам буде 80 і ви не зможете самостійно пересуватися, а ваша дитина, яка змалку не навчена справжнім цінностям, чекатиме і сприятиме вашому відходу до іншого світу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні педагоги! Звертаюсь у першу чергу до вас! Особливо до автора теми, який також педагог... Будьте обережні!

Дитина, вихована у великому колективі, як то група на 30 чи казарма, де є і лідери, і дідівщина, і відкопають (наголос на 2-й склад) за правду всім колективом, ще змалку переживає всі стреси і труднощі, в дорослий світ приходить достойною, чуйною і люблячою, і знає, "по чом фунт лиха".

Дитина, яку все дитинство пестили, не випускали на вулицю до ровесників побити носи і коліна, вкрасти в сусідському саду вишень, яка жодного разу не отримала по носі від сусіда по горщику за відібрану іграшку і т. ін., в доросле життя прийде переконаним егоїстом, від її егоїзму страждатиме в першу чергу той, з ким вона побереться в загсі, а в другу чергу - батьки, які в дитинстві забагато свою дитину пестили.

Не перелюбіть своїх дітей! Будьте обережні з індивідуальними няньками і мінімальними групами дітей! Вибирайте оптимальний варіант виховання своєї дитини! Не допустіть ситуації, коли вам буде 80 і ви не зможете самостійно пересуватися, а ваша дитина, яка змалку не навчена справжнім цінностям, чекатиме і сприятиме вашому відходу до іншого світу.

Ром, ти, вапче, про шо? Все нормально? Може, в тебе проблеми з малим Ромою? Що за патетика і горєчь в висловлюваннях? Як там справи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-перше, хто вам сказав, що у люблячих батьків діти не ходять з розбитими носами? :D Я свого Ромку люблю дуже, але якраз ми з ним запровадили у своєму дворі моду на ходіння по калюжах в резинових чоботах (хоча ох скільки я наслухалась про себе як про нерадиву мамашку), колективне жування не печива, а яблук, гуляння по 4 год. в день і повзання по найвищих гірках без охів, ахів (хоч за спиною чула: "Ну не бояться батьки пускати дітей так високо).

Ті батьки, які занадто опікуються дітьми і бояться, щоб вони де не впали, називаються "тривожними". І "тривога" зовсім не тотожне поняттю великої любові. Знаю про що говорю, бо маю перед очима не один приклад.

По-друге, щоб навчитись дитині спілкуватись у великому колективі, треба спочатку освоїти малий. І згадайте школу: чи Ви спілкувались зі всіма учнями в класі????? Ви мали кілька друзів, може, компанію, а це й є - малий колектив.

По-третє, методика Монтессорі, за якою Юля хотіла би працювати, передбачає виховання сильної, цілісної, інтелектуально і духовно багатої особистості, тому-то ця методика заборонялась у радянських садочках, бо радянська людина мала виховуватись сірою мишкою, гвинтиком, а тодішній системі непотрібні були особистості. До речі, 43 садок зараз працює за цією методикою. :(

Ми говоримо про наше бажання працювати над своїми( а вже й чужими дітьми), бо мозок дитини у такому віці готовий сприймати інформацію, а вже з 7 років здібності дитини не такі великі. Це потрібне дітям, бо Вашій дитині в майбутньому буде легше жити: вчитись, працювати, взаємодіяти в колективі, бо в класі найбільшою повагою користуються саме здібні діти (досвід роботи з дітьми).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто общайтесь и играйте со своими детьми побольше и на темы поразнообразнее. с рождения (можно и до).

и вырастут они тогда и коммуникабельными и развитыми и творческими и так далее. и методики всякие совсем не обязательны.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто общайтесь и играйте со своими детьми побольше и на темы поразнообразнее. с рождения (можно и до).

и вырастут они тогда и коммуникабельными и развитыми и творческими и так далее. и методики всякие совсем не обязательны.

Кость а в самого часу то хватає на таке??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто общайтесь и играйте со своими детьми побольше и на темы поразнообразнее. с рождения (можно и до).

и вырастут они тогда и коммуникабельными и развитыми и творческими и так далее. и методики всякие совсем не обязательны.

Хлопці, а втілення усіх методик проводиться в ігровій формі. :) Ми про те й говоримо. Хто ж дітям у такому віці лекції читає???? :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці, а втілення усіх методик проводиться в ігровій формі. :D Ми про те й говоримо. Хто ж дітям у такому віці лекції читає???? :D

:D В нас, просто, за старим добрим правилом вважається, що якщо "виховуєш" дитину, то обов'язково її грузиш. НАРОД! МИ ДАВНО З ЦЬОГО ВИРОСЛИ! Ми з дітьми виключно бавимося!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...