Перейти до змісту

Юріч

Power users
  • Постів

    6 877
  • Зареєстровано

  • Переможець днів

    142

Юріч став переможцем дня 20 листопада 2021

Юріч мав найпопулярніший контент!

Репутація

9 525 Гуру

4 Підписка

Відвідувачі профілю

8 937 переглядів профілю
  • KGress

  • t0rik

  • soccer

  • sasha2008lk

  • delit

  • an24

  • yuriyvg

  1. Це непогано для дешевих машин, які там вартують до 1000$, а розмитнення в нас 3000$. Зараз люди собі під попу зможуть щось купити... дружині, дітям, наприклад.
  2. Трамвай. Молода дівчина говорить чоловікові, що сидить: - Ох, поступіться місцем вагітній жінці. Той поступається, потім придивляється – у неї нічого немає. - Вибачте, а який термін? - 30 хвилин, але я так втомилася, так втомилася...
  3. Не знаю, я так глибоко не копаю. Не маю звички дивитись на чиїсь дії і когось засуджувати. Всі люди різні і кожен робить по своїм потребам, керуючись своїми страхами або совістю. Якщо залишаються в країні і щось роблять для перемоги - я це тільки вітаю.
  4. Ну, певно тому, що жінці, яка виїжджає з дітьми за кордон, з двома дітьми ще більш менш можна справитись, а з трьома вже важко. Ну ось так оприділили.
  5. Ніяких претензій. То був гумор, якщо ти не помітив Рихтовкою зайнялись крайніх 2 тижня. Війна в країні почалася, тому допомагав волонтерам. А на рахунок часу на борду....то я і до війни вже мало писав тут.
  6. Не приміряй всіх на себе Та не пропадав, просто нема зараз стільки часу на інет
  7. Здоровенькі були Всі живі, здорові? Як ви тут? Давно не заходив...В мене все норм (як будь-то це когось цікавить ), сам в Луцьку.
  8. Враховуючи, що авто вже старе і на вулиці зима, то це розхід трасовий. Нижче заводські характеристики даної моделі:
  9. Юріч

    Вибір авто

    На бензе с 3-й? Ну ты, конечно, мамкин гонщик)
  10. Є дитяча поліклініка. Сходи, може приймуть. Ти це тільки взнав? Дивно. Я думав ти в поліклініках перший клієнт. Довго якось до тебе дійшло).
  11. Я далеко не знаю, що потрібно. Скоріше за все воно неактуально, але скажу. Є старий монітор 2006 року (в чудовому стані, купував новим, стан нового, тільки місяць тому змінив на лсд монітор ).
×
×
  • Створити...