Перейти до змісту

Клуб любителів Trance


HWman

  

77 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

0b6930e40dc3641fa8f699c71247de1b.gif

Trance - стиль электронной танцевальной музыки, который развился в 90-е. Транс получил такое название из-за повторяющегося, плавно изменяющегося, баса и ритмичных мелодий, которые погружают слушателя в трансоподобное состояние.

Прежде всего транс — это ритм. В этом стиле, сформировавшемся на основе немецкого техно и хардкор начала 90-х, упор делался на короткие синтезаторные партии, бесконечно повторявшиеся на всем протяжении композиций, что действительно повергало слушателя в состояние транса, близкого к религиозному. Несмотря на некоторый упадок интереса к Trance в середине 90-х, он вновь заметно возродился позднее, и к концу десятилетия стал самым популярным стилем танцевальной музыки в мире.

Примерная классификация:

Acid trance | Classic trance | Dream House (Dream Trance) | Goa Trance | Anthemic trance (Nitzch O Not) | Hard trance | Progressive trance | Melodic trance | Ibiza trance (Balearic House) | Electro Trance | NRG Trance | Deep Trance | Psychedelic Trance | Full On | Dark trance | Psy Chill | Suomisaundi | Techno-trance (Tech-Trance) | Uplifting trance |

Обоина на роб. стол

908577d176c94791964539ca58d89211.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 241
  • Створено
  • Остання відповідь

армін більш-меньш, все остальне вже не так пре(

хіба який найду спокійний незатуцаний, плавний також можу разок другий послухати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sasha1132, маєш на увазі Armin only чи АСОТ? Бо якщо слухати самого Armin only то швидко надоїсть, він же не кожен тиждень альбоми клєпає. А АСОТ - це як раз і є оте "все остальне"+Armin only, тільки selected dy Armin, і щотижня.

А з приводу "армін більш-меньш" - то взагалі окрема історія. Особисто мені якщо порівнювати альбоми Imagine та Mirage, то Imagine в рази кращий. Імхо, рівень його музики знижується, але при тому сама значимість Арміна як продюсера і авторитета не зниується а швидше навпаки. Так що коли говоримо про нього треба розрізняти - ми говоримо про діджея-музиканта чи діджея-продюсера.

З останніх альбомів не-Арміна і не-selected dy Armin найбільше подобаються Gareth Emery - 2010 - Northern Lights, Roger Shah presents Sunlounger - The Beach Side Of Life, і особливо John O’Callaghan - Unfold. Ще останнім часом радує Arty.

Хочеш спокійного незатуцаного - раджу Paul Oakenfold (це з олдскул), а зі свіжака - Roger Shah/DJ Shah/Sunlounger, його брата Pedro Del Mar/Cafe Del Mar (це ще спокійніше). Сам зараз сиджу на Balearic Trance :rolleyes:

Мій 500й пост)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій 500й пост)))

...буш святкувать? :D:friday:

І дійсно всі обмежуються чимось завжди! Помимо того самого Арміна ого-го скільки хорошої музики є! :ok:

VadimM, а Arty і дійсно радує своєю творчістю! Ще класна музика в Arnej!

Раджу слухати всім радіо Pure.FM відкриєте багато цікавої для себе музики! :smile-zachot::_18:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мав на увазі ASOT, слухав десь до 502 але потім піднадоїло(

Ребят, ох скікі я їх переслухав..... пальці струться писати)

Кажучи про міраж, то це просто зборнік зроблений під СД виход.

Дякую за пораду та наразі часу не хватає навіть на те що колись закінув, тому може згодом.

VadimM, вітаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я АСОТ слухав з 300, але останнім часом також піднадоїло. Тому і раджу качати не у вигляді радіошоу, а у вигляді альбомів. Зі своєї сторони пораджу Di.fm)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухаємо, згадуємо.

Armin van Buuren Presents Armind Vol 7 - на днях вийшло.

Це selected dy Armin. Зазвичай під цим лейблом Армін випускає те що взяло його за душу. Як на мене - 5+.

ТС, раз впрягся - підтримуй тему, я допоможу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кажуть хто полюбив транс той буде слухати його все життя.

Схоже що так. Слухав: ретро->техно->рок->метал->ганкста реп:)->метал->ганкста реп:)->електронна музика->зокрема транс. Років з 5 останніх завис на електронна музика->зокрема транс, і поки що "спригувати" не збираюсь. При тому що все інше переслухав за 10 років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Меня в свое время эта музыка покорила именно сочетанием хорошего клубного бита и неимоверной мелодики. За те 4-5 лет, что играю транс, "заразил" им немало людей, чему неимоверно рад :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почав слухати транс років 4 наза%

блін, шо за фігня? Я тут 5 хвилин писав про свою любов про транс, а моє повідомлення не відображається повністю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ну нафіг, піду послухаю металіку, Creedence Clearwater Revival, Moby, Depeche mode чи God Is An Astronaut

898425906.jpg

**все думав, ну хто ж його зачепить. наступні флеймові повідомлення будуть тертись, а автори в РО на недільку.

модератор

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якось стрьомно шось писати після

**все думав, ну хто ж його зачепить. наступні флеймові повідомлення будуть тертись, а автори в РО на недільку.

модератор

відпишу в тему

Armin van Buuren - A State of Trance (510-511) - жир

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я от взагалі заздрю чорно, тим хто мав змогу побувати на всяких фесимвалях типу Sensation чи Trance Energy чи ше десь...я завжди дивлюсь онлайн а потім скачую і дивлюсь-дивлюсь-дивлюсь.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я от взагалі заздрю чорно, тим хто мав змогу побувати на всяких фесимвалях типу Sensation чи Trance Energy чи ше десь...я завжди дивлюсь онлайн а потім скачую і дивлюсь-дивлюсь-дивлюсь.....

Не удержусь и похвастаюсь: 1 июля буду слушать Армина на фестивале Blu4Dance в Эйлате, а днем раньше там же буду слушать Gareth Emery.

До этого приходилось побывать на Global Gathering, Godskitchen, Armin Only, Qievdance :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я от взагалі заздрю чорно, тим хто мав змогу побувати на всяких фесимвалях типу Sensation чи Trance Energy чи ше десь...я завжди дивлюсь онлайн а потім скачую і дивлюсь-дивлюсь-дивлюсь.....

Не удержусь и похвастаюсь: 1 июля буду слушать Армина на фестивале Blu4Dance в Эйлате, а днем раньше там же буду слушать Gareth Emery.

До этого приходилось побывать на Global Gathering, Godskitchen, Armin Only, Qievdance :)

А хвастатись некрасивО :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...