Перейти до змісту

Клуб любителів Trance


HWman

  

77 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 241
  • Створено
  • Остання відповідь

Чьото мало віриться шо їздив і не зробив хоть одну фотку, давай не жмись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ребят, я, если честно, предпочитаю "фотографировать" глазами и запоминать - так оно приятней. Впрочем, здесь наверняка вам попадется что-то из моих поездок - поковыряйтесь, если есть желание. Кстати, там есть пару фоток и даже видео с недавнего выступления Dash Berlin в Тель-Авиве. С фестиваля в Эйлате постараюсь привезти хотя бы небольшой отчет :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я от взагалі заздрю чорно, тим хто мав змогу побувати на всяких фесимвалях типу Sensation чи Trance Energy чи ше десь...я завжди дивлюсь онлайн а потім скачую і дивлюсь-дивлюсь-дивлюсь.....

Не удержусь и похвастаюсь: 1 июля буду слушать Армина на фестивале Blu4Dance в Эйлате, а днем раньше там же буду слушать Gareth Emery.

Ааааа!!! Візьми мене!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Photoshop

Краснею и смущаюсь :)

Сонный был, когда писал.

Спасибо :)

вот еще. Снимал собственноручно 2-ого июня. Советую смотреть в полноэкранном режиме в качестве не меньше 480 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Макс, ти ше приїдеш?

немає куди ходити тепер.

рідко в метро чути достойну музику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Макс, ти ше приїдеш?

немає куди ходити тепер.

рідко в метро чути достойну музику.

Конечно приеду в гости, куда ж я денусь? Таких благодарных слушателей мне больше нигде не найти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Привет, друзья!

Вчера вечером вернулся из Эйлата, где слушал живьем Gareth Emery, Jochen Miller & Armin van Buuren. Попробую поделиться с вами парочкой видео :)

А вот тут на 23-ей секунде он попросил меня передать привет всем украинским клабберам. Разве я мог отказать? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Давно я нічьо не качав, порадьте щось, основний напрямок вокал, або щось типу Tiesto - Elements of Life [Remixed]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Скачав 2011 - ATB - Distant Earth (Deluxe Edition) ( 320 kbps) прослухав пару треків, вроді непогано... music.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скачав 2011 - ATB - Distant Earth (Deluxe Edition) ( 320 kbps) прослухав пару треків, вроді непогано... music.gif

Мені не сподобалося :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скачав 2011 - ATB - Distant Earth (Deluxe Edition) ( 320 kbps) прослухав пару треків, вроді непогано... music.gif

Мені не сподобалося :unsure:

М-дя-я, і дійсно правду кажуть - "на вкус и цвет все фломастеры разные.." Може не дослухав? :sq_ye:

Дуже вдалий альбом і не такий "шаблонний"!!!! :smile-zachot: Андре :smile-zachot:

Прослухай пісеньку Apollo Road, Twisted Love... - маєш змінити думку! :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідний, кину його на телефон, буду слухати тепер не тільки дома за кампом а і скрізь music.gif

радує, що хтось слухає те ж, що і я :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прослухай пісеньку Apollo Road, Twisted Love...

Нє, ну ці треки без питань... Але інші - якось так. Для мене альбом виконавця вдалий якщо виділяю хоча б половину треків з нього. Ти навів тільки 2 з 2х десятків.

Apollo Road слухав більше з-під Dash Berlin, тому він не особо асоціюється з АТВ (вперше цей трек почув лайв з трансляції АСОТ 500,Distant Earth вийшов коли я ці треки вже "заїздив") (доречі пораджу їхній альбом Dash Berlin - Earth Hour (2011))

Взагалі чомусь ніхто не говорить про альбом John O’Callaghan - Unfold (2011) особливо треки Ride The Wave, Mess Of A Machine (feat. Kathryn Gallagher), Save This Moment (feat. Betsie Larkin) і іже с німі? Очєнь даже нічєго. :0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, ну ці треки без питань... Але інші - якось так. Для мене альбом виконавця вдалий якщо виділяю хоча б половину треків з нього. Ти навів тільки 2 з 2х десятків.

..я міг навести/переписати альбом весь, я там 3 крапочки взагалі поставив :P

чомусь ніхто не говорить про альбом John O’Callaghan - Unfold (2011) особливо треки Ride The Wave, Mess Of A Machine (feat. Kathryn Gallagher), Save This Moment (feat. Betsie Larkin) і іже с німі? Очєнь даже нічєго

слухав я...шаблонний цей Unfold (2011) у нього якийсь, не бере за душу.. :(

400-те повідомлення! :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...