Перейти до змісту

"Нічна Варта". Робота Групи Швидкого Реагування Самооборони Волині


odna

Рекомендовані повідомлення

5 минут назад, Lexx_Giant сказал:

Задаючи питання іншим, дайте відповідь собі на одне питання. Що я зробив для свого міста і України, поки йде війна? І на друге.. Скількох 200-х я зустрів, віддав шану і провів в останню дорогу? 

Чому для міста, а не для країни? Загроза була і є для країни, а не для міста. Ну зручно же "рятувати" західне місто, коли війна на сході країни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 181
  • Створено
  • Остання відповідь
5 хвилин тому, Lexx_Giant сказано:

Задаючи питання іншим, дайте відповідь собі на одне питання. Що я зробив для свого міста і України, поки йде війна?

 

в більшості буде - я ж плачу "акциз" на на алкоголь і цигарки + ПДВ - от вам і вклад

ну і ще "військовий" збір - для тих хто отримує білу ЗП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 minutes ago, Dream said:

думав і їх розумію. Для них є пояснення - "юнацький максималізм". Ключове тут - "юнацький".

Ну сходиш в п'ятницю в штаб СО і поспілкуєшся з Лексом про його максималізм, юнацький :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, yu2007 сказано:

Ну сходиш в п'ятницю в штаб СО і поспілкуєшся з Лексом про його максималізм, юнацький :)

агов, ти не про Лекса ТАМ писав ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, Dream said:

агов, ти не про Лекса ТАМ писав ;)

Ну ОК, не юнацький, а "пенсіонерський" (якщо такий є) максималізм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, Lexx_Giant сказал:

Задаючи питання іншим, дайте відповідь собі на одне питання. Що я зробив для свого міста і України, поки йде війна? І на друге.. Скількох 200-х я зустрів, віддав шану і провів в останню дорогу? 

Як цікаво виходить: самооборона постійно прикривається фразою " ми представляємо громадськість". Але коли ця громадськість починає задавати незручні, але цілком слушні питання, постійно чуєш у відповідь "Я ДАртаньян, ви всі дебіли" або "що ти зробив для бла-бла-бла". То, можливо, "громадська організація" слід замінити на "приватна" чи "організація імені Л"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В пятницю чекаю.

Хто з дописувачів не прийде, йдіть на.. зразу, а хто прийде, поспілкуємось, задасте питання і все стане на свої місця.

 

З.І. Я зараз не на службі і не при виконанні службових завдань, тому всі висловлювання ввжати моєю особистою приватною думкою.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Віталій СК сказано:

А що, тут дати відповідь ніяк-ніяк не можна?

згідний, які можуть бути між ГО та громадою секрети? :D Тим паче, що цікавляться не Вася Пупкін та Коля Ломкін, а бордівчани :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, zigzag32 сказал:

Ти патріот дуже сильний ну то військомат і на ато, а якщо думаєш що тут від тебе буде більше користі ну то не звєзди тоді про патріотизм...

 То Ви,пане Гунчик?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, zaHARE said:

 То Ви,пане Гунчик?

Гунчикарамба :-)) 

 

8 minutes ago, Віталій СК said:

А що, тут дати відповідь ніяк-ніяк не можна?

Була тема "Запитання до нардепа...". Читали? І як вам?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, yu2007 сказано:

Була тема "Запитання до нардепа...". Читали? І як вам?

Аякже. Тільки там же командир штурмової роти, народний депутат. Він не має часу відповідати на дурні запитання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 минуту назад, Savage сказал:

Як цікаво виходить: самооборона постійно прикривається фразою " ми представляємо громадськість". Але коли ця громадськість починає задавати незручні, але цілком слушні питання, постійно чуєш у відповідь "Я ДАртаньян, ви всі дебіли" або "що ти зробив для бла-бла-бла". То, можливо, "громадська організація" слід замінити на "приватна" чи "організація імені Л"?

 

Від кого прикривається? Незручні то які? Задавай конкретні питання і отримаєш конкретні відповіді.

 

З.І. Зіг заг. Приват глянь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Lexx_Giant сказано:

Задавай конкретні питання і отримаєш конкретні відповіді.

Поговорили німий з глухим :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В чому справа?

Питання. На сході були?

Так були, як волонтери, зі зброєю в руках.

Для чого патрулюєте? 

Для тього, щоб різним виблядкам важче було відмазатись і замяти справу, також, оскільки ми не оформляємо документів, оперативно регуємо, коли екіпажі поліції зайняті.

За чиї гроші?

Грошові винагороди за патрулювання не платяться нікому. Зарплату всі отримують на основних роботах.

Авто заправляються.. частково за свої, частково залучаються кошти громадян які кидають їх у скриньки, також нам надають бензин і гроші на ремнт авто підприємці, часом  підїжджають таксисти і дають на чергуванні 100 грн, які зразу йдуть у бак.

Чому не служимо?

Частина студенти, також є люди які по стану здоровя не пройшли ВЛК. Частина на контрактах резерву задіюютиься військоматом до навчань загонів територіальної оборони, до вишколу фізруків і воєнруків, залучаються до оповіщення населення. Частина займається постачаннм збройних сил продуктами, амуніцією і тд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, Basil сказал:

Щось про територіальну оборону чув?

Чув-чув. Багато знайомих так закосило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, nickel сказано:

Чув-чув. Багато знайомих так закосило.

А ти коли крайній раз був в військоматі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Dream сказал:

А де можуть відповісти на такі питання?

В інтернеті всі мастаки задавати провокативні питання, а в реалі буває що сцикотно спитати котра година. Це я взагалі, а не особисто до тебе.

Особисто знаю людину не  з борди, яка працює на основній, висококваліфікованій, роботі, а в Самообороні на громадських засадах. Тому в мене не виникає подібних питань. І це ніфіга не хоббі - бо ліпити модельки ночами і заспокоювати агресивне бидло то різні речі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, zigzag32 сказано:

Якби ти мав координацію і слідкував за роботою військомату побачив би усе, хто йде на контракт і хто на срочку за 370 грн в місяць(позор), далеко не найкращі фізично і морально, бо є план і все. Так от під той план треба набирати отаких патріотів яким немає куди енергію подіти і одразу видно буде хто патріот а хто тількі сам собі патріот...  Якщо ти патріот щирий то ти повинен захищати Україну а не влаштовувати патріотизм в тилу, це дуже легко воювати в інтернеті і захищати чи проклинати владу і Україну, а от взяти в руки зброю  і до сєпарів по сусідству через 30-60м, то ох як не легко. Отам справжній детектор на патріотизм. Любиш Україну і готовий за неї померти то твоя дорога у збройні сили України, а попатрулювати  міста можуть будьякі громадяни навіть жінки... 

а ти особисто хоч раз відгукнувся на заклик Самооборони й долучився хоча б до одного нічного чергування?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Basil сказал:

А ти коли крайній раз був в військоматі?

Останній раз? Коли прописувався по новому місцю проживання, ставав на облік. А шо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...