Перейти до змісту

Шиємо бійцям балаклави


silfida

Рекомендовані повідомлення

Вітаю бордівчан!

Наші луцькі мами теж вирішили не лишатись осторонь і намагаються своєю невеличкою посильною працею зробити внесок у нашу перемогу і почали шити теплі балаклави для наших воїнів, котрі там захищають нас з Вами.

Ось перші "проби пера".

Отже, з дозволу Ані запощу і сюди цю інформацію

Шиємо теплі балаклави для воїнів

Дорогі форумчанки!Майстрині з досвідом і зовсім початківці! І всі, хто нас читає!

Ми довго думали і вирішили організувати невеличку "майстерню теплих подарунків". Ми будемо шити теплі флісові балаклави для наших воїнів. З нашим шикарним досвідом в організації всього - це буде просто :)

Приєднатися до нас і допомогти зможуть усі:

- взявши участь у майстерні;

- поширивши інформацію серед своїх друзів-знайомих.

- перерахувавши гроші на купівлю тканини: номер картки ПриватБанку 4149 4377 1047 5086 Гнатюк Ганна Олександрівна).

Цінними будуть навіть кілька гривень!

Прохання, якщо ви перевели гроші, відпишіться мені на форумі або в мережах

Ми у ВК Ми у фейсбуці

Сьогодні нами має бути пошита перша партія балаклав.

Також хочу запитати Вашої думки. Поспілкувавшись з одним хлопцем, я почула, що флісова тканина не є найкращим варіантом, так як дуже легко горить і прилипає... ну ви розумієте, наскільки це небезпечно... Для лижників це, звичайно, великого значення не мало б, а от для наших хлопців в бойових діях є дуже важливою характеристикою... Багато хто з Вас має друзів і знайомих там, позапитуйте їхню думку на цей рахунок.

Я пошукала підходящу для балаклав тканину з термостійкими властивостями в інеті, але вона, нажаль, дорога. Може хто що підкаже на цю тему...

Дописано 02.10.2014:

Я зібрала, так би мовити, свою команду швачок в школі №17 (на Щусєва, 7), тим, кому сюди може ближче чи зручніше. Таким чином ми зможемо збільшити кількість виробів і задіємо до роботи більше людей, котрі горять бажанням внести свій вклад в допомогу.

Для зручності реалізації озвученої вище ініціативи, вирішила відкрити окрему картку спеціально для збору коштів на пошиття... щоб не плутатись, щоб легко можна було звітувати і т.д.

Отже, всі бажаючі бордівчани, які мають можливість допомогти гривнею - картка ПриватБанку № 5168 7572 8012 6790, Ханенко-Михайлюк Галина Миколаївна.

Звітуватись по коштах буду теж тут, в цій темі, по мірі надходжень і відповідних витратах.

Хто бажає допомогти руками, інструментом, матеріалами, порадами і просто добрим словом - пишіть сюди, пишіть в ПП, дзвоніть мені по тел. 0976785437 (Київстар), 0661714719 (МТС), 0931561699 (Лайф).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 127
  • Створено
  • Остання відповідь

сьогодні пошили 15 штук, а на всі решту зробили розкрій. Дівчата порозбирали додому, будем дошивати. На даний момент тканини було куплено на 600 грн. і її вистачило десь на 54 балаклави (можу помилятись, можливо на більше). Одним словом, процес пішов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коштів на тканину\ножниці\нитки тощо потребуєте?

якщо є реквізити - вкажіть, будьте ласкаві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коштів на тканину\ножниці\нитки тощо потребуєте?

якщо є реквізити - вкажіть, будьте ласкаві.

Приєднатися до нас і допомогти зможуть усі:

- перерахувавши гроші на купівлю тканини

- взяти участь у майстерні

- поширивши інформацію серед своїх друзів-знайомих

номер картки приват-банку 4149 4377 1047 5086 Гнатюк Ганна Олександрівна

цінними будуть навіть кілька гривень!

прохання, якщо ви перевели гроші, відпишіться мені на форумі або в мережах

Повний текст для обов"язкового поширення в мережах є в наших групах: http://vk.com/club34407651

і https://www.facebook.com/pages/Lutsk-mama/296160670433939

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З грошима-це другорядне. Не сприйміть за слинсьтво.Але!

Куди,кому,в яку бригаду підуть балаклави?Пошили,що далі?

ЗЮ, В соцмережах мене немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в ручну шиєте чи на машинці?

Тут фото і опис

З грошима-це другорядне. Не сприйміть за слинсьтво.Але!

Куди,кому,в яку бригаду підуть балаклави?Пошили,що далі?

ЗЮ, В соцмережах мене немає.

В Луцьку є принаймі три точки, які мають регулярний зв"язок з передовою (Спілка воїнів Афганістану, Самооборона на пр. Перемоги, Поліські партизани). Тому, аби було що передавати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коштів на тканину\ножниці\нитки тощо потребуєте?

якщо є реквізити - вкажіть, будьте ласкаві.

Плануємо на другу партію збирати. За першу вже розрахувались. Керуэ всім Гнатюк Ганна Олександрівна, у першому повідомленні є реквізити картки.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З грошима-це другорядне. Не сприйміть за слинсьтво.Але!

Куди,кому,в яку бригаду підуть балаклави?Пошили,що далі?

ЗЮ, В соцмережах мене немає.

До Ані після того, як з'явилось повідомлення про пошиття балаклав звонили і волонтери? і партизани і з батальенів. Не хочу бути зіпсованим приймачем. Моя робота невелика шукаю тканину, шию, займаюсь кроєм. Ось її координати на Фейсбуці https://www.facebook.com/lutskmama Там і запитуйте кому і коли. З її слів спочатку дошиємо першу партію, а вже потім вирішимо кому відправимо. А надалі по можливості намагатимось допомогти усім хто потребуватиме. Головне виходить все і є кому шити і кроїти.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чорна е?ціна?

Якщо знайдемо чорну тканину відповідну пошиємо безкоштовно. Вже приблизно знаемо скільки потрібно тканини і на яку кількість. Пишіть https://www.facebook.com/lutskmama Анні Гнатюк, або в темі на форумі Луцьк -мама.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Itzamna, :) Добре добре :), все, що буду взнавати - обов'язково відписуватиму тут.

milana, кроїмо та наметуємо вручну, шиємо на машинках.

osa2014, для продажу ми не планували, все безкоштовно. Чорних теж нема. Тканина на перший раз закуплена була така, як на фото.

Але якщо вам потрібна всього одна, то ви можете й самі її пошити, а матеріал підібрати саме такий, який вам сподобається. Викройку я дам.

Нагадаю своє прохання - хлопці, які контактують безпосередньо з бійцями, з тими, хто носить чи буде носити - розпитайте, будь-ласка, їхню думку про матеріал. А може і по самому крою (вигляду, конструкції так би мовити) в них будуть думки, ідеї, бажання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

молодці. мені одні активістки з києва вже місяць шиють, але балаклав реально не вистачає. хлопці їх розбирають одразу.

якщо будуть майстрині готовий купити матерію та витратні, але балаклави всі заберу)) так, так я наглота...

Нагадаю своє прохання - хлопці, які контактують безпосередньо з бійцями, з тими, хто носить чи буде носити - розпитайте, будь-ласка, їхню думку про матеріал. А може і по самому крою (вигляду, конструкції так би мовити) в них будуть думки, ідеї, бажання.

бажано, щоб низ затягувався, бо відкривається шия й демаскує.

ми вирішили просто - довші балаклави))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була сьогодні в 17-й школі (на рахунок класу з швейними машинками). Там є 1-на машинка така, як ми використовували для пошиву балаклав. Вчителька трудового обіцяла ще принести свою. Я теж принесу. Тобто, машинок у нас вже 3 шт + машинка Ані. Крім цих в класі є звичайні механічні ручні, а для них, на скільки я знаю, для шва-зигзага спеціальні насадки потрібні. Може в кого вдома є... Також вчителька запропонувала допомогу 8-мих-9-тих класів, вони на уроках праці можуть кроїти і наметувати, а це вже немаленька частка роботи. Тобто лишиться тільки зшивати. Все, що їм для цього потрібні і ножиці, чим побільше (бажано закрійні). Якщо хтось має тканину, можете приносити. З вівторка я опублікую графік роботи. Ви знатимете в які дні і час ми будемо на місці.

Ось моя спроба знайти застосування клаптикам тканини які залишились після крою.

img_7655.jpg?itok=Hw0JavAx

img_7654.jpg?itok=486hezjt

Внутрішня сторона джинс. Не знаю чи це практично? Підкажіть, можливо є інші варіанти зручніші для бійця?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

silfida, дякуємо Вам та Вашій команді за вкрай потрібну інніціативу!

Складіть список потреб (як звичайно пишуть волонтери) - тканина такато, ножиці такіто, швейні машинки з такими то насадками... А ми, форумчани, будемо поширювати інформацію, допомагатимемо матеріально і фінансово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть, можливо є інші варіанти зручніші для бійця?

великий палець не обрізати, добавити відкидну рукавицю, а джинс - краще ззовні на долоню.

приблизно отаке:

1000920297b.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

silfida, маю електричну машинку Singer. Якщо ще є потреба, підвезу куди скажете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Skorpio76, та ще поки й наче нема за що :_08:

difoto, я зрозуміла

laska, Дякую, буду мати на увазі. Хочу тільки уточнити - це сама машинка пропонується, чи разом і швея в придачу додається? :) А, і ще чи та машинка робить шов-зигзаг?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бажано, щоб низ затягувався, бо відкривається шия й демаскує.

ми вирішили просто - довші балаклави))

Та, здається, вони в нас і так досить довгі... А якщо їм внизу зробити затяжку, то вони навпаки, ще більше будуть намагатися підніматися, на ключиці...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю стареньку машинку, щось типу як на малюнку, лишилась від бабці. Незнаю чи вміє робити зигзаги і чи взагалі робоча, проте, якщо потрібно підвезу, спробуємо запустити.

http://www.google.com.ua/search?q=%D1%88%D0%B2%D0%B5%D0%B9%D0%BD%D0%B0%D1%8F+%D0%BC%D0%B0%D1%88%D0%B8%D0%BD%D0%B0&hl=ru-RU&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=v18XVIf5CtPH7Aau1YHICQ&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=360&bih=519#facrc=_&imgrc=1lKA2tgExfFKfM%253A%3BSZwFzgsokBbWbM%3Bhttp%253A%252F%252Fspool.com.ua%252Fuserfiles%252Fimages%252Fsewing-machine-korpus.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fspool.com.ua%252Fshow_news_46.html%3B640%3B411

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні віддала всі готові балаклави, які мала пошити Ані. Чекаємо тканину. Буду мати тканину на руках. Напишу план роботи. Що? Де? і Коли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок класу з швейними машинками

До речі, цього зі школи організовували екскурсію на фабрику Тигрес в Ліпінах - шиють іграшку, одяг немовлячий і постіль. Що запам'яталось - величезні швейні цехи з найновішим обладнанням, і пусті, дівчата зазвичай зайняті на якійсь конкретній ділянці роботи. Бачите зв'язок? Луцькі мами - Тигрес, Тигрес -Луцькі мами. Мені здається реальним, звернутись до них за допомогою. Та й клаптики тканин в них мають бути на плетіння маскувальної сітки. Треба їм кинути виклик :_29:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незабаром у нас буде тканина на нову партію балаклав.

Ми вже підготувались до крою з учнями 8-х і 9-х класів ЗОШ №17 розмножили викрійки.

Діти робили все дуже старанно і відповідально. Велике, їм, спасибі...

Ukrainec, тільки отримаємо тканину на руки, одразу повідомлю куди підвезти ножиці.

olun4ik, візьму до уваги, велике спасибі за ідею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...