Перейти до змісту

Шиємо бійцям балаклави


silfida

Рекомендовані повідомлення

silfida, а я все до вас доїхати не можу...не вистачає часу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 127
  • Створено
  • Остання відповідь

Ми отримали 6м. тканини будемо з нею працювати.

Андрій Віталійович, доїдете покажу каталог тканин вогнетривких, мені одна фірма передала. Можливо, щось і зацікавить.

Завтра ми збираємося на 10:00 адреса вул. Лесі Українки 9, коричневі загратовані двері, 3-й поверх.

Ukrainec, можете підвезти ножиці , або туди, або я після 15,00 планую бути в ЗОШ№17 по вул. Щусева,7 в кабінеті праці.

моб.тел. 097 6785437 - Галина, телефонуйте домовимось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім, доброго вечора. Сьогодні дошиваю останні теплі балаклави. З 6 м. вийшло 30 шт, половину яких мені допомогла пошити Даша Володько.

4 шт. вже віддала нашим волинським прикордонникам, які їдуть охороняти кордони України в АТО.

Завтра ми збираємося на 10:00 адреса вул. Лесі Українки 9, коричневі загратовані двері, 3-й поверх.

Хто бажає допомогти з кроєм і пошиттям, приєднуйтесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всіх, хто відгукнувся, велике спасибі!!! Людей було дуже багато: бабусі, мами, молоді дівчата і діти. Все покроїли дуже швидко. Чекаємо коли з'явиться нова тканина ;). Як мені сказали немає коштів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всіх, хто відгукнувся, велике спасибі!!! Людей було дуже багато: бабусі, мами, молоді дівчата і діти. Все покроїли дуже швидко. Чекаємо коли з'явиться нова тканина ;). Як мені сказали немає коштів.

Потрібно нехайно усім і кожному фінансово підтримати роботу цієї чудової команди!

Приєднатися і допомогти зможуть усі:

- перерахувавши гроші на купівлю тканини

- взяти участь у майстерні

- поширивши інформацію серед своїх друзів-знайомих

номер картки приват-банку 4149 4377 1047 5086 Гнатюк Ганна Олександрівна

цінними будуть навіть кілька гривень!

прохання, якщо ви перевели гроші, відпишіться мені на форумі або в мережах

Повний текст для обов"язкового поширення в мережах є в наших групах: http://vk.com/club34407651

і https://www.facebook...296160670433939

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть, який малюнок на тканині зараз актуальніший?

Зима-Осінь post-16170-0-43536500-1411749470_thumb.j

Весна-Літо post-16170-0-56041000-1411749488_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перерахував гроші на "номер картки приват-банку 4149 4377 1047 5086 Гнатюк Ганна Олександрівна"

закликаю і інших прийняти посильну участь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім, хто переживає, вболіває, допомагає - дякуємо! :)

Хочу нагадати тим, хто переводить гроші - Аня просила повідомляти її про ці переводи через ФБ чи через ВК.

Дівчат, що бажають допомогти виявилось багато, і в приміщені, де ми збирались, вже всі не поміщаються :), а тому я, як і писала раніше, збираю, так би мовити, свою команду :) швачок в школі №17 (на Щусєва, 7), тим, кому сюди може ближче чи зручніше. Таким чином ми зможемо збільшити кількість виробів і задіємо до роботи більше людей, котрі горять бажанням внести свій вклад в допомогу. На даний момент тканина в Ані закінчилася, нова ще не приїхала, а тому всі, хто має бажання замовити для когось конкретно (адресно, як кажуть), і проспонсорувати - я з дівчатами і учнями з задоволенням пошиємо. Де купити тканину я знайшла. Ціна 65 грн./метр, але при купівлі 10м ціна 55грн/м. До речі, ця тканина в Одесі, а тому може хто має там зв'язки, зможе допомогти...

Зі своєї сторони обіцяю повні фотозвіти після виконаної роботи :) (і, само-собою, звіти по використаних коштах)

Отже, звертайтесь, як з замовленнями, так і з пропозиціями допомоги (будь-то гривнею, чи руками, чи матеріалами)

Також знову хочу порадитись... Вже, певно, не сезон для камуфляжних кольорів... Може варто шити з сірих тонів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дозвольте трішки похвалитись нашою ініціативою :_08:

ЛУЦЬКІ ШКОЛЯРКИ ПІСЛЯ УРОКІВ ШИЮТЬ БІЙЦЯМ БАЛАКЛАВИ

Оскільки про завершення Антитерористичної операції навіть не йдеться, а на носі – зима, учениці луцької ЗОШ №17 вирішили хоч якось підтримати бійців. Відтак гріти наших військових будуть викроєні та пошиті руками дівчат балаклави.

2014-09-30_1339.png

Уже другий тиждень учениці 7-9 класів ЗОШ №17 у позаурочний час малюють викрійки та зметують готові шматки тканини. Долучитися до такої хорошої справи вони вирішили за пропозицією мами однієї з учениць цієї школи.

Лучанка Галина Ханенко, яка належить до спільноти «Луцьк-мама», запропонувала Наталі Стасюк, учительці трудового навчання, долучитись до хорошої справи. З відповідним проханням звернулась і до директора. Школа виділила клас, а незабаром про цю ініціативу дізнались учениці, які запропонували свою допомогу. Тож відтепер деякі зі школярок свою вільну годину-другу присвячують пошиттю балаклав. «Нікого з дітей до роботи не змушують. Це винятково добровільне рішення. Залишаються ті, хто хочуть допомогти», - зауважила Галина Ханенко.

Шиють дівчата спільно з мамами. Востаннє їм виділили 6-метровий сувій флісу, з якого вдалось пошити 30 теплих балаклав. Опісля зібрали докупи всі залишки тканини і пошили ще 5. До слова, коли роботи дуже багато, то мами забирають частину додому.

p9262485.jpg

Школярки ж, окрім обметування готових шматків тканини, займаються «розмноженням» викрійок. До речі, саму схему балаклави намалювала одна із луцьких мам. «Часто мами звертаються з проханням дати їм викрійку, оскільки мають тканину і також хочуть допомогти», - розповіла Галина Ханенко. Тож дівчатка залюбки креслять викрійки.

2014-09-30_1340-640x334.png

«Діти розуміють, що той мир, який є тут, забезпечений вояками, які є там. А ми чим можемо, тим і допомагаємо», - додала Галина Ханенко.

До слова, не всі балаклави швачки передають безпосередньо в зону АТО. Так, чотири штуки нещодавно віддали прикордонникам луцького загону, один із яких, є випускником цієї школи. Незабаром хлопців відправлять у зону АТО, тож вони завчасно подбали про амуніцію.

Ще частину балаклав віддали батальйону «Горинь», котрий захищає Рівненську АЕС.

Наразі ж амуніцію шиють для бійців «Айдару».

p9262484.jpg

Про те, чому школярки вирішили долучитись до хорошої справи, розповіли й самі дівчата.

«Ті, хто захищають нашу країну, не думають, що краще залишитись вдома та не ризикувати своїм життям, а йдуть і воюють», - пояснила учениця 7-А класу Яна Кирилюк, чому свій вільний час проводить саме тут. Дівчина зауважила, що з її знайомих у зоні АТО нема нікого, але новини, які вона дивиться, не залишають її байдужою.

«Я підійшла, запитала, що роблять дівчата, і вирішила, що також буду їм допомагати», - розповіла учениця того ж 7-А класу Діана Міцевська.

p9262482.jpg

Серед мам, які разом зі школярами шиють балаклави, варто згадати й Дар’ю Володько, яка особливо вирізнялась з-поміж інших, адже за плечима вона тримала в «кенгуру» малюка, тим часом вправно орудуючи ножицями.

Жінка розповіла, що наразі на військових навчаннях у Миколаєві перебуває її брат, якого незабаром «перекинуть» у зону АТО. Крім того, на її думку, допомагати потрібно незалежно від того, чи є там якісь родичі або ж знайомі. Шиє жінка переважно вдома, але інколи приходить, щоб допомогти дівчатам покроїти тканину.

p9262479.jpg

Учитель трудового навчання Наталя Стасюк своєю чергою додала: «Діти відгукнулись та із задоволенням приходять. Свій час замість прогулянок витрачають на те, щоб допомогти, вкласти у цю роботу душу й серце». «Ми хочемо, щоб Україна була вільною й незалежною. Ми будемо відстоювати свої землі й свої позиції, допомагатимемо один одному. Хочемо підтримати хоч чимось наших бійців», - додала вона. До слова, у зоні АТО був її дядько, який наразі на 10-денну відпустку повернувся додому.

2014-09-30_1340_001-640x443.png

Варто зауважити, що балаклави – не перша турбота школярів про бійців. Так, нещодавно вони відправили в зону АТО листи, які зігрівають бійців не менше, аніж балаклави.

«Хочеться, щоб солдати знали, що є люди, яким вони небайдужі, які думають про них і переживають за них. До балаклав стараємось покласти й листи від школярів, які гріють солдатам серця. Діти листи пишуть із задоволенням, передаючи в них свою енергію і свій запал», - розповіла завуч школи Інна Савчик та зачитала копію одного з листів, відправлених школярами в зону АТО.

«Коли перечитуєш ці листи, сльози на очі навертаються, а на серці такий сум і жаль. Хочеться, щоб не знадобились ті балаклави, щоб ворог зупинився, але, на жаль…» - додала завуч.

Є у школі й куточок бойової слави, присвячений випускнику школи Віталію Махновцю, який загинув у бою під Волновахою.

Довідково:

14 учнів Луцької ЗОШ №17 є членами сімей учасників АТО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... я, як і писала раніше, збираю, так би мовити, свою команду :) швачок в школі №17 (на Щусєва, 7), тим, кому сюди може ближче чи зручніше. Таким чином ми зможемо збільшити кількість виробів і задіємо до роботи більше людей, котрі горять бажанням внести свій вклад в допомогу.

... хто має бажання замовити для когось конкретно (адресно, як кажуть), і проспонсорувати - я з дівчатами і учнями з задоволенням пошиємо. ...Отже, звертайтесь, як з замовленнями, так і з пропозиціями допомоги (будь-то гривнею, чи руками, чи матеріалами)

Також знову хочу порадитись... Вже, певно, не сезон для камуфляжних кольорів... Може варто шити з сірих тонів?

Для зручності реалізації озвученої вище ініціативи, вирішила відкрити окрему картку спеціально для збору коштів на пошиття... щоб не плутатись, щоб легко можна було звітувати і т.д.

Отже, всі бажаючі бордівчани, які мають можливість допомогти гривнею - картка ПриватБанку № 5168 7572 8012 6790, Ханенко-Михайлюк Галина Миколаївна.

Звітуватись по коштах буду теж тут, в цій темі, по мірі надходжень і відповідних витратах.

Хто бажає допомогти руками, інструментом, матеріалами, порадами і просто добрим словом - пишіть сюди, пишіть в ПП, дзвоніть мені по тел. 0976785437 (Київстар), 0661714719 (МТС), 0931561699 (Лайф).

Ще раз повторю запитання - який по кольору матеріал замовити? Хлопці, ну ви ж спілкуєтесь зі своїми друзями там "на передовій", запитайте в них... Бо мені здається, що враховуючи зиму, яка наближається, колір "камуфляж" певно буде недоречний... ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра планую замовляти тканину. Хто має можливість допомогти копійкою - бажано до завтра до кінця робочого дня.

Номер моєї картки в повідомленні вище. Прошу, звичайно, не для себе, а для наших захисників. Війна ще не закінчилась, і, нажаль, не схоже, що в найближчий час закінчиться, а наші хлопці мерзнуть. Не будьмо байдужими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

silfida, розраховуйте ще на 1000 грн, завтра назбираю. В тому сенсі, що я закину вам свої, а потім буду збирати, тобто розраховуйте на 100%. І да - замовляйте біло-сірі кольори, вся уніформа на війні має колір окопу, де спиш, тобто біле стає або зеленим серед кукурудзи, або чорно-сірим у окопі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра планую замовляти тканину. Хто має можливість допомогти копійкою - бажано до завтра до кінця робочого дня.

Номер моєї картки в повідомленні вище. Прошу, звичайно, не для себе, а для наших захисників. Війна ще не закінчилась, і, нажаль, не схоже, що в найближчий час закінчиться, а наші хлопці мерзнуть. Не будьмо байдужими.

Підтримав гарну справу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже, як обіцяла, звітую по мірі надходжень коштів. Насамперед, хочу подякувати всім небайдужим, що зробили внесок у хай невелику, але, думаю, потрібну справу.

На даний момент на картці вже 1675 грн. (ще поки Приват24 виписку не показує (через 4 дні обіцяють), коли покажуть - кину скріншот).

Планувала закупляти тканину ще вчора, але гроші зібрались тільки сьогодні. Планувала купувати в Одесі по 55 грн. за метр погонний (оптова ціна така там), але сьогодні знайшла ще дешевше. Завтра буду дзвонити, взнавати.

От поки такий "звіт".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оскільки користувався балаклавами зимою в них є один неприємний недолік на морозі намерзає волога навколо рота ,незнаю як з цим буде справлятись фліс но в шерсті і бавони з спандексом саме так. І друге фліс у всьому ідеальни ,але цабака він горить причому доволі інтенсивно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок горючості - так, є таке... Я про це писала на початку... Але якісна, дійсно негорюча тканина, дорога. Американського виробництва. З неї шиють для військових Штатів і Британії...

І тут постає дилема - вдягти 10 бійців в балаклави з "дихаючої" теплої і негорючої тканини, чи вдягти 100 бійців в балаклави з "дихаючої" теплої але горючої тканини...

Хлопці "звідти" сказали так: "Коли холодно, коли ти замерзаєш настільки, що навіть змучений заснути не можеш від холоду, то вже неважливо горюча воно чи ні"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім доброго вечора.

Насамперед виписка по руху коштів на картці, як і обіцяла

2wxIf.jpg

Дякую небайдужим, хто відгукнувся.

Позавчора замовила, а сьогодні вже отримала тканину.

Не хтіла писати наперед, поки не отримаю, подивлюся, помацаю :)

Приїхав ось такий "невеличкий" тюрбан

MN5mF.jpg

Вдалось купити 46 м тканини, з якої планую має вийти близько 230 балаклав.

Дуже вдячна менеджерам супермаркету тканин "Ткани5" за знижку, в результаті чого вдалось купити на 6м. більше.

За 46м. темно-сірого флісу я заплатила - 1616грн. + доставка Новою поштою обійшлась в 110грн. (платила готівкою, поки з власних). Ще докуплю нитки і за роботу.

Дівчата (а може і хлопці), хто бажає допомогти, давайте знати. Мої контакти є вище.

Слава Україні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякуємо за небайдужість і прозорість.

Сподіваємося знайдуться охочі допомогти у пошитті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...