Перейти до змісту

ХСТ-Гонка «Гаразджа-Весна», разделка


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

Вже другий день не можу зареєструватись, тому спробую тут. Прошу вписати мене до списку учасників:

Чернявський Сергій, 16.04.1985р., м. Луцьк, початківці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 80
  • Створено
  • Остання відповідь

Проїхав пару кружків сьогодні по трасі..спуск після другого торчка внизу заріс трохи...але все проїжабельно..правда зара там кропива..трохи пожалив ноги...і постійно пролітав поворот після направо... віж двома деревцями...бо там вистригли траву..і той зїзд не читається так як раніше..

Також після першого торчка вздовш дороги тепер сітка і закінчується як раз перед поворотом направо в ліс

п.с. мені 38 номер :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Учасникам, які не досягли 18-тирічного віку, потрібно мати дозвіл від батьків."

Тобто мені можна зараз зареєтруватись на сайті, а дозвіл принести вже перед самою гонкою? Чи сканувати і скинути організаторам в ЛС?

_____________________________________________________________

Пробую зарегистрироваться, выдает ошибку

SMTP Error: Could not connect to SMTP host. localhost:25

Sorry! There was an error handling your form submission.

SMTP Error: Could not connect to SMTP host. localhost:25

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Учасникам, які не досягли 18-тирічного віку, потрібно мати дозвіл від батьків."

Тобто мені можна зараз зареєтруватись на сайті, а дозвіл принести вже перед самою гонкою? Чи сканувати і скинути організаторам в ЛС?

Приноси на гонку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Организаторы приняли решение сделать регистрацию 25 гривен для всех, независимо от предварительной регистрации. Предварительная регистрация будет влиять на именные номера. Также, скорее всего, будет три категории - Мужчины, начинающие и девушки.

ЗЫ и эта.... нам пофиг в каких вы категориях будете ездить. Пусть каждый сам для себя решает куда ему регаться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я бы предложил убрать нафиг поле и проложить круг чисто по лесной части, оставив первый и новый финишные подъёмы, закольцевав их чуть-чуть по-другому. Вот тогда-то и будет что разделывать в ХСТ-гонке ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Никто на днях не планирует на трассу сьездить? Если у когото будет желание, напишите, прокачусь с вами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кідиба Михайло Temp.Lutsk 1993 Луцьк (Еліта)

Гарбарук Максим maksimoff 1997 Луцьк (Початківці)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Внимание желающим погоняццо!!!

Все кто хочет получить именной номер на гонке, просьба зарегистрироваться до 16-00 пятницы! После этого номера идут в печать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Никто на днях не планирует на трассу сьездить? Если у когото будет желание, напишите, прокачусь с вами.

завтра 16:30 біля входу Промінь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не трасу мля їздити..а флаєри роздавати !!! Гонщєгі єдріт вашу мать..))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мне бы номер 37 :ok2:

кстати, выезжаю на трассу. за час-полтора планирую быть там

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю, что всем номера раздадутся в порядке очереди при "записи" у судей.

PS Извините, не "думаю", а объявляю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...