Перейти до змісту

Зйомка нового відео гурту ФлайzZzа


PR-Nick

Рекомендовані повідомлення

Увага!

6 квітня в приміщенні рівненського клубу «Лагуна» відбудеться зйомка нового відео гурту ФлайzZzа. Для зйомок необхідна масовка. Тому яскравих, енергетично-вибухових, сексуальних, модних любителів потанцювати запрошуємо 6.04.2008 на 9 годину ранку за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 191. Зйомка триватиме цілий день! Вікові обмеження: не менше 18 років.

З Луцька курсуватиме спеціальний автобус, який відправлятиметься від готелю Україна о 8:00. Він же і відвезе назад по завершенню знімального процесу.

flyzzza.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, чому на фото їх троє, а де хлопчик з гітарою, хлопчик з трубою і дівчинка з платівками :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це "співучий" склад.

І їздять вони на концерти із "фанерою" - "нормальний мінус". Себто музичка записана попередньо - а голос - звучить справжній!

Є ще "+" - це концерт, що повністю лунає із записаного Компакт диску.. І звук і голос...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обговорення зйомок нового кліпу на пісню "Вчора я..."

http://flyzzza.fastbb.ru/?1-1-0-00000032-000-0-0-1207644941

Форум гурту ФлайзЗза... заходьте, будемо раді бачити...)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І їздять вони на концерти із "фанерою" - "нормальний мінус". Себто музичка записана попередньо - а голос - звучить справжній!

Є ще "+" - це концерт, що повністю лунає із записаного Компакт диску.. І звук і голос...

http://flyzzza.fastbb.ru/?1-1-0-00000023-000-0-0

почитайте, обдумайте і тоді "просвічуйте" людей... :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже серезна група.. навіть форум на fastbb.ru :blush:

таке враження що їм по 20 баксів за концерт платять... хоча я б істльки за таку творчість не дав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мдаааа.... если ваш форум на фастбб - вы не группа! ацтой кароче...

ЗЫ туман, ты так напоминаешь о блондинках :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таке враження що їм по 20 баксів за концерт платять... хоча я б істльки за таку творчість не дав...

Мля, форум когда-нибудь вырастет из коротких штанов? Да им не холодно и не жарко от того, потратишь ты свою кровную двадцатку или нет! К чему это "остроумие"? Критикуешь - сделай лучше!

А ребята молодцы, пусть дальше работают и продвигают свое творчество в массы!

PS: Просто так, для справки: у меня тоже их песни на повторе в плеере не стоят, но свое дело они делают качественно и под настроение вполне люблю послушать. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мля, форум когда-нибудь вырастет из коротких штанов? Да им не холодно и не жарко от того, потратишь ты свою кровную двадцатку или нет!

Говорилось не про ціну на білети а про їх гонорар за виступ

Критикуешь - сделай лучше

да нівапрос) аби у тебе вистачило $ оплатить мою роботу

А ребята молодцы, пусть дальше работают и продвигают свое творчество в массы!

ага... хай продвигають... далеко не заїдуть

мдаааа.... если ваш форум на фастбб - вы не группа! ацтой кароче...

ЗЫ туман, ты так напоминаешь о блондинках :D

в темі 'Ціни на інтернет в Луцьку' користувач з ніком grunge27 написав як він ставиться до твоїх постів... я повністю пітримую його думку ;)

якщо забув то я процитую:

2difoto

Я и не сомневался что и тут ты "отличишься". Твои слова уже давно можно не воспринимать всерьез.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ржач - уписаюсь! туман, ты думаешь тебя я всерьез воспринимаю? ну ей богу, ты дитё малолетнее, думаешь я обращу внимание на твои каляки-маляки? давай посмеемся вместе :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ржач - уписаюсь! туман, ты думаешь тебя я всерьез воспринимаю?

ти думаєш мене цікавить як ти мене сприймаєш? да срать я хотів (доречі, схоже до твоїх слів в тій же темі про інет, тобою це було сказано по відношенню до юзерів телекому) на твою думку про мене і вцілому :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО треба ввести жорсткіші правила що до цензури на форумі і частіше натискувати кнопочку "бан"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Туман, расти бальшой, не будь лапшой :) Че ты злишься, раз тебе на**ть на меня? Я взрослый дядька и ничуть не обижаюсь, а ты полемику разводиш - ".. сам дурак". Будь выше этого :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

No comment. Плох тот творческий человек, который подобным образом рецензирует творчество, отличающееся от его собственного. Tum@n: осилил? Теперь подумай над этим...

аби у тебе вистачило $ оплатить мою роботу

Я тебе даже 2 $ дам, лишь бы оно того стоило! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

які всі нафіг розумні... але нажаль немають власної гідності... просто огидно спілкуватися з тими людьми, які вважають себе супер крутими рєальними пацанами...

не будьте як гопи... якшо тобі не подобається творчість гурту Флайззза то навіщо заходити, сюди і писати всяку гидоту... цим ти показуєш свою вихованість і стає зрозумілим шо ти просто хочеш засвітитися і показати шо ти пєрєц і шариш в музиці... на вкус і цвєт... думаю ваш інтелектуальний рівень знає хоча б продовження фрази... якби ти дійсно розумівся на музиці то погодився б що такий голос, як в Алли (солістки) важко знайти... це перше... по-друге чувакі самі себе просувають... в них немає ані продюсера, ані спонсорів... і все що вони мають, вони заробляють своїми силами і талантом... вони не говорять... вони діють... а ви вмієте лише говорити...

QUOTE

Критикуешь - сделай лучше

да нівапрос)

ну давай... дєйствуй... чувакі піднялися без бабла... і я не кажу шо їх треба любити і їм поклонятися... а мати хоча б мінімальну повагу до їхньої справи... щоб хоча б трохи бути схожим на людину...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Даааа уууужжж...Ну я знала,шо всякі люди бувають...ну щоб такі,вибачте, наглі і невиховані особи))Фу...чесно,противно навіь спілкуватись з такими..Не буду тикати пальцем..

mjagenka та lumax молодці..Справедливі слова говорять!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...