Перейти до змісту

20.05.2007 - ВЕЛОДЕНЬ


Рекомендовані повідомлення

сначит так:

Хто ни успел - тоТ апаз дал!

сбор в 10:00 до 10:30(раздача ымблем на футболко)

потом толпой дружной рулим за координатором до Белого Дома через веееееесь гооооооород.(кому охота - можете пофоткадь :D)

всьо буддит весела и кльова!

Патом - по ходу шашлыки с праздниками, кто хочет - присоединяется уже в Гараздже на Карьерах!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чего ж так рано то, чего вам не спится???????

Если вы будете так, ж-ж-ж-ж-ж-ж, а не ЖУ-ЖУ-ЖУ-ЖУ, то со мною сможет поехать меньшая половина моего семейства, одна на раме, другая на горнике

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нам спицца, только ужжо подстроились все... и Велозона будитт присуцтвавать к 10:00, это не так и рано, просто надо УЖЕ ЛОЖИТЬСЯ СПАТЬ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В посте 1 указано, что ТАМ-ТАМ до 20-00...Факультатив

Просто мы ложимся в 3 ночи, а еще нужно и выспаться...Короче, встречаемся с вашей шоблой в 11 возле белого дома

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, треба готуватись до виїзду, я напевно покатаюсь до 2х і вчитися буду. Роботи море

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Собралось человек до тридцати, из них десять (может, чуть больше) точно были в велоформе и велокасках

:blink:

Вот так ехали по Центру

:lol:

post-419-1179658177.gif post-419-1179658193.gif post-419-1179658205.gif post-419-1179658213.gif post-419-1179658220.gif

post-419-1179658228.gif post-419-1179658237.gif post-419-1179658244.gif post-419-1179658253.gif

Так "митинговали" у Белого Дома

:)

post-419-1179658261.gif post-419-1179658273.gif post-419-1179658284.gif

Надеюсь, кто-нибудь запостит фотки возле памяткика Л.Украинки и расскажет, как было в Гараздже?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mega-LOL

ursa там не есть, ursa стоит по другую сторону фотоаппарата :)

:) Во-вервых я написал "вроде"! Во-вторых посмотря на фотку в твоем профиле и тут, нашел некое сходство( ну эт ИМХО канечно!)

З.Ы. Извини, обознался! :):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я якраз був в Гаражджі на карєрах, коли ви з відти відїжджали! Група була не маленька :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 up

Я там був :mdr:

намотав разом зі свома вранішними 30км , то 102км

Зустрів цю групу на Пр. Волі (на збір біля Там-Тама запізнився), далі потусувались на Київський, потім на карєр в

Гараджі, хто через Гараджу, хто через Струмівку через ліс.

Там висіли до пів 3, розпивали, деякі в тому числі я , подерлись вгору, щоб подаунхілити . Далі поїхали на Солдатське озеро під Ківерцями, частина через Гараджа, далі на Піддубці, частина під мої проводом поїхала прямо за мостом , і далі по піскам розсікали, і виїхали в Піддубцях майже на верх. Після Піддубців поворот на ліво на Ківерці, і під Ківрцями заїхали на озеро. Похавали, ковбаску зажарили, покупались і назад в сторону Піддубців, але на повороті в Борохові зїхали на грунтовку з щебенкою, місцями здоровою щебенкою, протрясло нормально. Далі був спуск по асфальту через Ліпини, потім кругом парку проїхали біля Там-Там потім на міст, далі біля Промені на ліво, і в якомусь барі висіло нас 9-ро, пивцо розпивали, посиділити потеревенели і розїхались. От і вся поїздка стисло. Подробиці як то це все їхалось розкажуть ініші

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

було сцупір

ми правда були велочетвіркою з малими, тому не поїхали у гаразджу. а так захід те що треба, всім :smile3: за класні враження. :)

а вод і хватограф :) (звиняйте за якість, фотав мабілою), за що йому респекти та регарди :)

post-58-1179688835.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я ще встиг прогулятись по місту з дружиною.

І зараз попиваючи пивко, відпочиваю.

Прокатались просто супер.

Я вж хочу ще, і дальше :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Вотографи на нашому форумі ще не появлялись.

Так що фотки буде шукати важко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт.

Фотки будуть сьогодні в мене, а завтра постараюсь закинути сюди.

Рома, напиши свою аську.

Моя 192-810-403.

Покатались просто супер. Кожну неділю група, що була від Велозони збирається на 8:00 перед парком ім. Л. Українки (внизу біля фонтанів). Приєднуйтесь. І ми, в свою чергу готові приєднуватись до покатушок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да уж, дорогие сотоварищи! Покатались на славу и показались "в люди" по полной программе ! :)

Велокомьюнити нашего города оказывается не такое и маленькое, просто раньше все скрывались по своим тусовкам, а вчера объединились!

Самый большой праздник для меня - знакомство с людьми, у которых такие же ,как у тебя интересы и цели. А знакомств вчера было предостаточно! :)

Веломаны города Луцка, объединяемся! Вместе крутить веселей! :)

ЗЫ Lexx Giant & Dgura - рад видеть велокомьюнити в нашем интернет-комьюнити! :)

ЗЗЫ спасибо мне за то,что повытягивал всех за уши :)

буду работать дальше!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...