Перейти до змісту

Борд-допомога для діток


valerija

  

166 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Є ще одна мрія. Від Оксани, 13 років – МОБІЛЬНИЙ ТЕЛЕФОН

На моє запитання, що вона б хотіла від Святого Миколая, відповіла, що Св. Миколай не принесе їй те, що вона хоче. Отак сумно й без надії було це сказано. Я думала, що це щось нездійсненне, а виявилось, що мріє вона про звичайний мобільний телефон, бо старий вже погано працює.

Це дівча лікується вже понад два роки. То хвороба на рік покинула, то знову повернулася. То ноги протягом кількох місяців були нерухомі. Та й у сім’ї, крім неї, ще четверо діточок.

А може хтось хотів собі до свят новішої марки телефон, а свій у гарному стані може віддати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 502
  • Створено
  • Остання відповідь

Поки всі мрії ЗАРЕЗЕРВОВАНО. Залишилася лише одна – планшет для Дмитрика.

Цей 8-річний хлопчик бореться з хворобою вже майже рік. Двічі був між життям і смертю. Хвороба забрала у нього рухомість, він не встає, не ходить, може тільки говорити. А цей планшет для нього – як єдине вікно у світ. Хлопченя дуже миле й коли він почувається краще, навіть посміхається.

Можливо, хтось може дістати планшет за нижчими цінами, відгукніться будь ласка, щоб знати хоча б орієнтовну ціну. Думаю, що він не мусить бути якийсь найновіший технічно, вистачить якийсь із простіших, просто, щоб тягнув мобільний інтернет в лікарні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки всі мрії ЗАРЕЗЕРВОВАНО. Залишилася лише одна – планшет для Дмитрика.

Цей 8-річний хлопчик бореться з хворобою вже майже рік. Двічі був між життям і смертю. Хвороба забрала у нього рухомість, він не встає, не ходить, може тільки говорити. А цей планшет для нього – як єдине вікно у світ. Хлопченя дуже миле й коли він почувається краще, навіть посміхається.

Можливо, хтось може дістати планшет за нижчими цінами, відгукніться будь ласка, щоб знати хоча б орієнтовну ціну. Думаю, що він не мусить бути якийсь найновіший технічно, вистачить якийсь із простіших, просто, щоб тягнув мобільний інтернет в лікарні.

можу з кимось "на пару" придбати планшет. вартує він 450-500 грн.

нещодавно купували похреснику.

просто сама не в змозі таку суму виділити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки всі мрії ЗАРЕЗЕРВОВАНО. Залишилася лише одна – планшет для Дмитрика.

можу з кимось "на пару" придбати планшет. вартує він 450-500 грн.

"Пару" можна взяти з перерахованих коштів.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки всі мрії ЗАРЕЗЕРВОВАНО. Залишилася лише одна – планшет для Дмитрика.

можу з кимось "на пару" придбати планшет. вартує він 450-500 грн.

"Пару" можна взяти з перерахованих коштів.

я тільки "за". моїх 100 + ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки всі мрії ЗАРЕЗЕРВОВАНО. Залишилася лише одна – планшет для Дмитрика.

Цей 8-річний хлопчик бореться з хворобою вже майже рік. Двічі був між життям і смертю. Хвороба забрала у нього рухомість, він не встає, не ходить, може тільки говорити. А цей планшет для нього – як єдине вікно у світ. Хлопченя дуже миле й коли він почувається краще, навіть посміхається.

Можливо, хтось може дістати планшет за нижчими цінами, відгукніться будь ласка, щоб знати хоча б орієнтовну ціну. Думаю, що він не мусить бути якийсь найновіший технічно, вистачить якийсь із простіших, просто, щоб тягнув мобільний інтернет в лікарні.

Ось що скинули з доступних

3g

-Планшет Assistant AP-802=104-105 уе

-Планшет Impression ImPad 6313=119 уе

Без 3g

-Планшет Ainol Novo 7 Rainbow 7" (NVRAINBOW4GW) =65 уе

-Планшет Prestigio MultiPad 7.0 Ultra=65 уе

тобто якщо з 3g менше 850 грн. не вийде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні мені пообіцяли поглянути ціни на гуртівні на планшет. Будемо чекати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо солодощів для діток.Перечитала багато літератури про харчування онкохворих і переконалась,що те,що рекомендують лікарі(якщо вони взагалі щось говорять про харчування) не завжди відповідає дійсності.Тут писали про печиво і булочки - нічого на дріжджах і з пшеничної муки вищого сорту не можна.Цитрусові можна всі(апельсини,мандарини,лимони,грейпфрукти).Один тільки нюанс,що грейпфрукти не можна тоді,коли капають якийсь вид хімії(навіть це лікарі не говорять).А от шоколад,в якому какао більше ніж 70% навіть потрібно(десь по 20 г в день). Тільки ж не приїдеш і не будеш там лекцію про харчування читати.А діти ,коли пишуть солодощі в першу чергу хочуть цукерок і тістечок,яких їм аж ніяк не можна.

До вихідних постараюсь передати гроші.Ви такі молодці,що допомагаєте цим діткам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас є ще один хлопчик – Тарасик, йому 4 рочки. Я його мрію не написала, бо він зараз в Києві, в "Охматдиті". Думаю, що його мрія зараз і його рідних – це успішно пройти трансплантацію кісткового мозку від свого донора – братика. Мама, як їхала до Києва, просила про фінансову підтримку. Оголошення про допомогу Тарасику було у волинських ЗМІ.

Завтра дитині починають капати високодозну хімію, тобто готують організм до трансплантації.

Прошу ваших молитов за Тараса, а також матеріальної підтримки, хто скільки може.

Попередній рахунок, який був вказаний в ЗМІ – це племінниці, яка лишилася в Луцьку.

Подаю картковий рахунок мами Тарасика: 5168757229845278, Чушак Ірина Олександрівна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На роботі з колегами зібралися і на понеділок замовила ящик бананів. Питання: куди їх доставити? Також на понеділок замовила розмальовки , олівці, фломастери. Якщо хтось зможе під"їхати на Соборності і забрати - буде чудово, якщо ні - напишіть куди все завезти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На роботі з колегами зібралися і на понеділок замовила ящик бананів. Питання: куди їх доставити? Також на понеділок замовила розмальовки , олівці, фломастери. Якщо хтось зможе під"їхати на Соборності і забрати - буде чудово, якщо ні - напишіть куди все завезти.

Підвезіть, якщо можете до обласної дитячої лікарні (біля літака), після 17.00 або задзвоніть до мене на номер: 0950376700, Валерія. Домовимось по телефону. Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що вирішили з планшетом?

Так, планшет куплять, орієнтовна ціна – 80 дол.

Уже є перші придбані мрії – телефон і колясочка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене просили розпитати детальніше, що хоче Андрій. Кажуть: не може хлопець 16 років хотіти тільки солодке. Я попросила психолога відділення поговорити з ним і випитати у нього мрію, бо листа від нього писала його сестричка. Видно, у нього в той момент не було жодного бажання щось говорити чи писати.

Тож Андрій здався: сказав, що можна було б телефон, бо у нього старий, кнопочний. Думаю, може за ці гроші, що лишаться, купимо йому телефон, а може вийде сенсорний якийсь недорогий, бо ж хлопчик вже великий. Як думаєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що вирішили з планшетом?

Так, планшет куплять, орієнтовна ціна – 80 дол.

http://aukro.ua/listing/listing.php?string=%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D1%88%D0%B5%D1%82&id=111002&buyNew=1&price_to=450&price_enabled=1&a_mask[15905][8]=8

може так дешевше?

я пропонувала за 450, правда це репліка, але iPad

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що вирішили з планшетом?

Так, планшет куплять, орієнтовна ціна – 80 дол.

http://aukro.ua/list...nabled=1&a_mask[15905][8]=8

може так дешевше?

я пропонувала за 450, правда це репліка, але iPad

той iPad за 450грн пропрацює три дні....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є вже телефон для Андрія і планшет для Дмитрика. Планшет обійшовся у 300 грн, решту – 350 грн. додав наш постійний благодійник. Телефон вартістю 555 грн. за знижкою обійшовся нам у 400 грн., дякуючи summer. Лишилось ще завтра купити до планшета модем. Фото викладу трохи пізніше.

Дякуємо нашим Миколайчикам-бордівцям за щирі та відкриті серця!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось і зібрані всі подарунки для онкохворих діток. Завтра віднесемо їх у відділення й передамо мамам, щоб поклали увечері діткам під подушку. Не всім дітям Миколай принесе омріяні подарунки саме 19 грудня, бо деяких відпустили на декілька днів додому. Але коли приїдуть, їхні «мрії» будуть їм вручені. В останній момент виникла невеличка проблема з зарезервованим фотоапаратом, тож довелося купувати новий.

На сьогодні зібрано: 1700 грн. З них витрачено на подарунки 1717 грн.:

Планшет і модем для Дмитрика – 300 грн. + 250 грн.

Фотоапарат для Ангеліни – 767 грн.

Телефон для Андрія – 400 грн.

Дякую усім, хто відкрив своє серце дітям! І хоча вони вас не побачать, але ви насправді станете для них справжнім Святим Миколаєм, який теж віддавав часточку з того, що мав таємно, як і ви. Нехай і вам усім Святий Миколай принесе у ваші домівки радість, мир та любов!

І ще наша дітвора завтра отримає ось такий дарунок від Caprichos: ящик бананів і розмальовки з фломастерами. Дякую!

post-14315-0-45545900-1387313365_thumb.j

post-14315-0-30173300-1387313394_thumb.j

post-14315-0-22649400-1387313663_thumb.j

post-14315-0-46197900-1387313682_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго вечора усім! Маю знову ж таки нагальне прохання...

Актриса облмуздрамтеатру Світлана Органіста організовує благодійну виставу для діток з особливими потребами, хворих діток та сиріт.

Вистава відбудеться 27 грудня (п"ятниця) о 15 годині в приміщенні Будинку культури.

Вхід безкоштовний, але! Потрібно визначитися з приблизною кількістю, щоб не вийшло накладок і не було де сісти. Також прикро буде виступати перед порожнім залом.

Тому дуже прошу координаторів та волонтерів надати мені у приват кількість діток, які б мали бажання відвідати виставу-дійство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

1 червня Всесвітній День захисту дітей.

Хтось щось планує / буде планувати? Якщо так - озвучуйте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Волинянину Сашкові 12 років, рік тому він закінчив основне лікування й поборов рак лімфовузлів. Однак, щоб впевнитись повністю, що все добре, потрібно пройти ПЕТ-сканування, яке покаже на клітинному рівні, що ракових клітин в організмі немає. Обстеження, що дасть невимовну надію усій сім’ї, що хлопчик буде здоровий, як усі дітки.Це обстеження коштує 8 000 грн. Сімֹ’я багатодітна, але 3 500 грн. вони вже назбирали. На карточку ще від небайдужих людей надійшло 270 грн. Сьогодні вони були в Києві в Центрі ядерної медицини, де обстеження для дитини призначили на 15 квітня. До цієї дати треба допомогти батькам зібрати хоча б 4 000 грн.

Хто може допомогти, ось реквізити карткового рахунку в ПриватБанку:

№ 6762466301065452, Чебанюк Олексій Юрійович

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Волинянину Сашкові 12 років, рік тому він закінчив основне лікування й поборов рак лімфовузлів. Однак, щоб впевнитись повністю, що все добре, потрібно пройти ПЕТ-сканування, яке покаже на клітинному рівні, що ракових клітин в організмі немає. Обстеження, що дасть невимовну надію усій сім’ї, що хлопчик буде здоровий, як усі дітки.Це обстеження коштує 8 000 грн. Сімֹ’я багатодітна, але 3 500 грн. вони вже назбирали. На карточку ще від небайдужих людей надійшло 270 грн. Сьогодні вони були в Києві в Центрі ядерної медицини, де обстеження для дитини призначили на 15 квітня. До цієї дати треба допомогти батькам зібрати хоча б 4 000 грн.

Хто може допомогти, ось реквізити карткового рахунку в ПриватБанку:

№ 6762466301065452, Чебанюк Олексій Юрійович

Збір припинено. Чудеса є!

Збір коштів скасовано для 12-річного Сашка. Знайшли клініку в Києві, де така велика сума коштів не знадобиться. Лікар була у відпустці в той момент, коли ми шукали, де зробити обстеження для Сашка. Гроші, які надійдуть на рахунок, батьки передадуть іншій хворій дитині.

Дякую усім, хто долучився з допомогою!

"Це просто чудо, – вигукнула бабуся, коли почула, що великих грошей не треба. – А кажуть, що чудес не буває. Вони є!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Потрібна допомога для багатодітної родини!

Є мама і семеро діток від 1 до 11 років. Півроку тому в їхній квартирі трапилася пожежа. Квартиру потрохи відновлюють силами небайдужих людей. Вже зроблені ремонт у кухні, дитячій кімнаті та коридорі. Лишилося зробити ремонтні роботи у великій кімнаті та вмеблювати. Є майстри, які завтра будуть заливати стяжку для підлоги. На стяжку гроші є, але не вистачає на лінолеум-(15-16 м2) і на фарбу на стіни (20 м2) і стелю (15 м2).

Може в когось вдома є старий лінолеум в гарному стані або фарба, поділіться будь ласка.

Всі питання в приват або за тел. 0950376700, Валерія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...