Перейти до змісту

Тігіпко: Україна піде в Митний союз, якщо не прийме Європа


Korting

Рекомендовані повідомлення

Віце-прем'єр-міністр України – міністр соціальної політики Сергій Тігіпко вважає високою ймовірність переорієнтації України на вступ до Митного союзу. Про це чиновник заявив в інтерв'ю газеті День.

Зі слів Тігіпка, "якщо від Європейського союзу прозвучать абсолютно чіткі сигнали "ні", то ймовірність переорієнтації на Митний союз досить велика". "Люди, які сьогодні хочуть бачити Україну в Митному союзі, можуть отримати дуже серйозний аргумент на користь тези про те, що треба рухатися в цей союз", - наголосив він.

Оцінюючи європейську перспективу України, Тігіпко зауважив: "Щоб наблизитися до ЄС, треба передусім адаптувати вітчизняне законодавство до європейських норм і домовитися про створення зони вільної торгівлі (які ринки відкриваємо і закриваємо для себе і Європи). З моєї точки зору, треба провести всю роботу з адаптації до європейського законодавства, а тоді починати говорити про підписання угоди по ЗВТ з ЄС. Якщо будуть проблеми з демократією, то будемо говорити і про це. Але для мене головне сьогодні, що Україна досі не адаптувала своє законодавство до норм європейського. І тільки після завершення цього кроку можна говорити про наступний".

http://news.liga.net/ukr/news/NU115725.html

Якийсь чувак, який думає що срати на людину яка знаходиться в бані і не може відповісти це круто, готується виражати респекти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тігіпко не тільки готується в МС. Він ще головою ПР планує стати... ;)

Я веду до того, що "п_здеть - нє мєшкі ворочать".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він ще головою ПР планує стати...

Ну головою не головою, а якась нова голова їм точно треба. Попереду вибори, підмаляють тигіпка, гарний лозунг, красиво пройде по доріжці перед телекамерою і повалили голоси лохократу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якийсь чувак, який думає що срати на людину яка знаходиться в бані і не може відповісти це круто, готується виражати респекти.

Щаз. Тиць.

ЗІ. Якби ж то в того чувака був час слідкувати за періодами перебування в бані мудаків, які туди регулярно попадають, і в силу цієї прикрої обставини не можуть огризнутися...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підмаляють тигіпка, гарний лозунг, красиво пройде по доріжці перед телекамерою і повалили голоси лохократу...

Колись хтось з політиків стверджував що в Україні повторюються політичні події як в Росії лише з відставанням на 1-2 роки. То я вам скажу Тігіпко саме того ж калібру що й Путін з Медвєдєвим. Даже за цією тенденцією в нього є шанси. Думаю на східному чисельному електоральному полі є багато симпатиків маленького "крєпиша" Путіна. :)

А стосовно самого союзу то рекомендую ознайомитись з матеріалом ПОХИЩЕНИЕ ЕВРОПЫ(В.Андреева).

Дуже відчувається присмак долі Білорусії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...