Перейти до змісту

2 часових пояси - хто за


Korting

Чи підтримуєте ви введеня 2 (двох) часових поясів на території України?  

86 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні будуть галасувати за законопроект про час. Вкратце хочуть перейти на зимовий час і там вже і залишитись назавжди. Різниця з Москвою буде 2 години. Різниця з Варшавою і Прагою буде зимою 1 година - а літом її не буде.

Це не подобається нашим східним друзям і партнерам

Пропоную компромісне рішення ввести 2 часових пояса. Тим більше є досвід, при СРСР було 2 (чи навіть 3? Закарпаття було ще в одному) часових пояса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 60
  • Створено
  • Остання відповідь

Пропоную краще спитати в тому числі в "східних друзів" чому цього року на "Поліклінічне - амбулаторне обслуговування, діагностика та лікування народних депутатів України та керівного складу органів державної влади" виділили 5 млн 348,1 тис. грн, а в проекті державного бюджету на мікрокредитування, на підтримку підприємництва заплановано на всю державу 10,3 млн грн?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я вже справді заскучав!

Вже котрий день жалкі вискочки імітують невтомну працю гуру.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную компромісне рішення ввести 2 часових пояса. Тим більше є досвід, при СРСР було 2 (чи навіть 3? Закарпаття було ще в одному) часових пояса.

А толку от того, что ты тут это предлагаешь? Решать всё равно будут боги ВР.

Хотя 2-3 часовых пояса это интересно, но имхо глупо, вот взять Америку(то есть УСА) у них на всю огромную страну 3 часовых пояса и ничего. 3 часовых пояса для Украины? а не за жирно? <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ми живемо в демократичній країні то я вважаю що в кожній області місцева громада сама вправі обирати за яким часовим поясом їй жити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ми живемо в демократичній країні то я вважаю що в кожній області місцева громада сама вправі обирати за яким часовим поясом їй жити.

Приміром в Луганській області 9-та ранку а у Волинській 21-а вечора...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Каждому гражданину по два часовых пояса. Мне - один с Брегетом, другой со Свотчем.

Кортинг, Донбасс за тебя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вважаю, що треба йти далі, і творчо розвинути цю тему. Пропоную нашим законотворцям розробити часові пояси не лише по меридіанах,але й по паралелях

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную нашим законотворцям розробити часові пояси не лише по меридіанах,але й по паралелях

шкода що нашим законотворцям ті часові пояси глибоко:

по цимбалах

нада ж чимось народ від провалів відволікти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чого тільки часові пояси обговорюємо ? берімо вище...

ага, дайош тропіки сюда... *пішов висаджувати бананові пальми*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не удивлюсь если из этой темы депутаты выжмут повод опять поссорить запад и восток.Очередная попытка делить Украину.

Пусть будет один пояс,только в садики и школы детки пусть ходят по местному времени.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще класі 6-му на географії вчитель розказував, що місцевий час Луцька -20 хв від Київського часу, але для зручності користування на території України діє київський час

То нащо нам ті 2-3 часові пояси?! Нехай кожне місто живе за власним часом. Таким чином Україна точно "відмітиться" на світовій арені :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ввести один пояс і нічого не міняти, давно пора вже відмініти той перехід! навіщо він треба?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У зв'язку з тим що Рада відмовилась відмінити попереднє рішення, пропозиція моя особливо актуальна.

Сегодня в Донецке встречаются два президента – Украины и России. Одновременно в Петербурге встречаются два премьера. Это шанс пересмотреть наболевшие вопросы. И тут как удар в спину предлагается голосование, чтобы в перспективе разница с Москвой была 2 часа. Это как специально, это как провокация. Сегодня такая политическая истерия – как удар в спину», – заявил «регионал» Михаил Чечетов.
Якщо ми живемо в демократичній країні то я вважаю що в кожній області місцева громада сама вправі обирати за яким часовим поясом їй жити.

Якщо можливо і галицькі ради і зважаться на це (хоча і не факт), то наша точно зассить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо можливо і галицькі ради і зважаться на це (хоча і не факт), то наша точно зассить.

А як не засцить, то будемо всі дружно по дорозі на шашличок/кладовище переводити стрілки в годинниках, а потім назад. Оце вєсєлуха буде!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

новий слоган для ПР “кожній області по часовому поясу а для Донецька введем 25 ”

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За-216 Проти-2 Утрим.-1 Не гол.-189 Всього-408. Рішення не прийняте.
Цікаво що проти проголосував всього два депутати з Партії Регіонів, Надоша О.В. та Хара В.Г., із 408 зареєстрованих в залі.

Якщо поглянути на присутність народних обранців в залі засідань під час голосування, то на робочому місці знаходиться приблизно 200 чоловік. Частина опозиції, під приводом захисту Юлії Тимошенко, вже давно не приймає участь в законотворчому процесі. А представники правлячої коаліції, які зуміли зареєструватися навіть не будучи присутніми в залі, не захотіли таким же чином (короткими перебіжками по залу) підтримати постанову.

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radac_gs09/gol_karta_zal3?g_id=22758\

10 голосів не вистачило :mdr::mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вкратце хочуть перейти на зимовий час і там вже і залишитись назавжди.

так буде само нормально. хоча мені мені і з переходом нормально жилося. Якщо ж перехід забирати - лишитися потрібно на тому, що більш комфортним, а ним є зимній ( +2 ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вкратце хочуть перейти на зимовий час і там вже і залишитись назавжди.

так буде само нормально. хоча мені мені і з переходом нормально жилося. Якщо ж перехід забирати - лишитися потрібно на тому, що більш комфортним, а ним є зимній ( +2 ).

було б...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...