Перейти до змісту

Выборы модератора


t0rik

Выбор модератора  

18 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

Сабж. СОздан новый разде посвященный велоспорту. от лица администрации рекомендую модератором назначить difoto если кто не против.....

Предлагайте свои кандидатуры, отписавшись в этом топике

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я протів цеї веткі вообще. буде те саме шо з кухньою, рибками, спортом та ін.... раз на місяць хтось шось черкане і на тому всьо.... ;)

+ чого саме діфото ? веломастер? %)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можно и Дифото модером поставить :).

Ток я тож, считаю ветку вовсе не нужной, проще в теме "Спорт" прикрепить, ато если еще и по ганд-фут-волей-БОЛ ветки создавать, то немного нето станет(.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сори може це несюда. Але давайте ще создамо. Про скутерів (іх новинки і можна створити клуб для тих людей які гасають на скутерах). Я за difoto.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тоже за то чтобы объединить ветки вело- и просто спорт...

Как впрочим и ветки "Наше місто" и "Lutsk.talks" и туда же и "Эротоманию" вместе с Феномом...

Для "Аквариума" создать ветку "Хобби", может найдутся еще какие нибудь филателисты/нумизматы...Или просто перенести ее в "Наше місто"... Да и "Кухню", туда же...Было бы неплохо и "Радио" туда "пристроить", но это уже конечно , мечты несбыточные...

Кто будет "модерить", мне без разницы...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
А чого окрема ветка? Велоспорт не є підрозділом спорту вцілому?

Нет это не подраздел, имелось ввиду "юзерский" велоспорт, участники борды которые юзают велики для передвижения велостранспортом по г.Луцку и ближлежащим окрестностям, а также технические обсуждения по поводу ремонту/эксплуатации "байков"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Нехай буде окрема гілка.

Завжди є час перенести її в спорт, як підрозділ.

Я тоже купив собі 2х колісний транспорт.

Думаю тема буде сприяти, як мінімум обговоренню поїздок, виїздів, та маршрутів.

Я вже не говорю про питання обслуговування велосипедів.

Наприклад, у мне на рахунок цього масса запитань.

І хочу я почути відгуки не на якихось невідомих мені сайтах від невідомих людей. А від тих з ким можна поспілкуватись і побачитись.

Так що тема буде жить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нехай буде окрема гілка.

Я тоже купив собі 2х колісний транспорт.

А куда мне со своим трехколесным? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Георг. С трехколесным + лопатка = думаю ясно. :)

P.S. Шютка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тю, ребята, ну вы и хай подняли... Неужели вы НАСТОЛЬКО не любите байки (велосипеды)? :ok:

Как байкер с солидным стажем, скажу - этот раздел давно уже нужно было создать. Я даже когда-то интересовался на счёт его появления на борде :)

Так что целиком и полностью поддерживаю идею.

Для затравки - небольшой проект, посвящённый (по крайней мере так планировалось) развитию велодвижения в Луцке. Жаль, на его развитие нет достаточно времени...

P.S. Не знал, что difoto есть ещё и велобайкером. Респект!

P.P.S. А можно мне составить ему компанию? :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

эээ... пардон, что замешкался... спицевал колесо себе плюс чилавеку делал дерайлер задний.

За ветку 1000%, весьма аллес гуд!

Очч много интересного будет, не сравнить с .... другими топеками.

Ремонт и настройка велов - задарма для "бордистов"(исключение - ремонт, смазка и очистка цепи) от меня. Инструмент имеется ;)

PS народ, кому ремонту надо, прошу, пока выходные....

ЗЗЫ сразу в тему: обсуждения качества, или, тем более, цены велотехники ака "да у тебя ацтой, у меня шимано" приводят к исключению из рядов и последствиям!

У мну брательник давно велодрайвер, при разнице в стоимости аппаратов в тысячи дУлларов никто за рамки не выходит. Будем взаимопонятливы. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ветка полезна, так як давно сам хочу купити класного веліка, але шось руки не доходять, друзі вже давно покупляли а я сам остався(, але не думаю шо в Луцьку, зокрема на цьому форумі буде так багато бажаючих відписатися, а особливо людей які в цьому знають толк, так шо відношу це просто до спорту ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але не думаю шо в Луцьку, зокрема на цьому форумі буде так багато бажаючих відписатися, а особливо людей які в цьому знають толк,

що тебе цікавить? можливо, ти просто зовні не бачиш того, що є насправді?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Діфотег.

Мені треба переключалку передню проапгрейдити.

Коли приїхати? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хелоу, Рашен... ;)

В значенні, в мене мій горнік херово покрашен, але я за вказаного суб"єкта...

І взагалі, KMD, нагадую про логін FKCX_half...

ЗІ. Це як в анекдоті по безкоштовні телеграми, в яких зустрічається слово "Челюскін"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Імхо, Георг правильно написав.

Я нічого не маю проти велосипедистів і байкерів, і тим більше - проти глибоко шанованого мною властєліна шашликів і фотооб'єктивів Діфото. Але топіків стільки розвелося, що стало скучно на форум заходити. Всі поховалися по своїх закутках, і сидять...

Лутск.толкс і Наше місто вже давно пора з'єднати.

Імхо імхасте.

А може, це в мене через те, що скутера продав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раздел создан!

Байкеры всех времен и народов - соединяйтесь!

Всем -сюда-

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Модератором назначен difoto

Закрыто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...