Перейти до змісту

Кто на Визоре, обсуждение.


Рекомендовані повідомлення

  • 3 тижня потому...
  • Відповідей 292
  • Створено
  • Остання відповідь

Сьогодні знову на Візорі якісь проблеми !?

я звонил

сказали через 2 часа будет инет :0148:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Всі свої побажання і просто коли є бажання поспілкуватись присилайте чи дзвоніть скайп ssvizor (Чухрій С.С)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я чомусь здогадуюся що це якийсь ображений чимось екс-візоровець хоче "піднасрати" хоч таким чином директору

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 4 місяця потому...
  • 2 місяця потому...

Шо! Апять? :-)

Другий день не працює поштовий сервер, хостинг лежить...

Може нарешті Візор загнувся остаточно???

Дзвонив - кажуть "Проблеми з нашої сторони - до 12 год маємо вирішити"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
Шановний реєстранте,

В зв'язку з переводом доменів lutsk.ua volyn.ua lt.ua на нову схему роботи

Вам необхідно перевести домени на обслуговування до одного з реєстраторів.

Список офіційних реєстраторів в доменах:

https://hostmaster.ua/registrars/?lt.ua

При переводі домена на обслуговування до реєстратора реєстрантом буде

вважатися особа, яка надала реєстратору код трансферу та з яким реєстратор

уклав договір на обслуговування домену.

Код трансферу для ваших доменів можна отримати у Адміністратора

Підприємство "Візор»

43018, м. Луцьк, Волинська область, Україна

вул. Потебні 50

тел/факс: 0 (332) 29 29 58

email: [email protected]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Сказ про Візор, ДНС, та редірект 301 :0121:

ЕЛЕМЕНТАРНЕ завдання - прописати доменне ім'я в зоні lutsk.ua, зробити редірект в Апачі, щоб перекидало на певний веб-інтерфейс та порт...

Та не для Візора...

Стандартним методом боротьби з даним "хостером" - 3-4 доби мату, РОЗЖОВУВАНЬ ЯК ЗРОБИТИ - "АХТУНГ!!! В НАС НОВИЙ АДМІН!!!", відповіді на чарівні питання "а неймсервер який прописати" (РУКАЛІЦО :_07: ХТО ВЛАСНИК ЗОНИ???), "а МХ???" (пошти там нема, не буде і не треба), завірянь "У НАС ВСЕ ПРОПИСАНО, ПРОБЛЕМА У ВАС", МИ ЗДОБУЛИ - прописали НЕ ТОЙ ІР (як Хостмастер, так і візор) - мали свій і редірект в апачі на нас, прописали НАШ.

Слава яйцям, Апач в мене і на тому каналі є, заредіректив сам, тепер сиджу і молюся, щоб візорні слоупоки не взвиздячили "вдогонку" за 2-3 дні редіректа СВОГО чи не змінили знов запис в ДНС і не поклали к фігам сервіс... Ну або Хостмастер, по їх вказівці А-запис не змінив...

Послуга з пакету "Візор - ВСЕ ВКЛЮЧЕНО" - "зателефонуй нам, якщо терпіння хватить" - в комплекті

В мене вищеописана "надскладна технологічна процедура" займає від 5 до 10 хв. (+ час для індексації доменного імені).

Домени lutsk.ua та volyn.ua - ГЕМОРОЙ при реєстрації є навіть у людського київського хостера - регає всерівно Візор. А може, передати їх кому, хто ВМІЄ ДНС КОРИСТУВАТИСЯ. Ібо з жодним доменом, крім вищевказаних (і тих, що раніше на Візорі за царя Гороха прописані були) немає такого "кохання" (а зарегав я їх і прописав, повірте не один і не 2). Минулого року час "рега" домена був 2 тижні... поставили б, накінець, собі якусь веб-панель, як на тому ж thehost.ua, із зберегли б нерви і собі, і людям.

Час написання поста відповідає часу появи ознак життя домена.... Дякую тобі, Візор, за кльову робочу ніч!

13374612892573.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тепер Візор здох взагалі..... Слава Візору! Чухрію слава! Лежать ДНСИ їхні, сайти, в тому числі поліклініки всякі, і немає у всіх, хто на них сидить інету. Даруйте за неестетичну цитату, але "Не можешь ср*ть - не мучай ж*пу!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тепер Візор здох взагалі..... Слава Візору! Чухрію слава! Лежать ДНСИ їхні, сайти, в тому числі поліклініки всякі, і немає у всіх, хто на них сидить інету. Даруйте за неестетичну цитату, але "Не можешь ср*ть - не мучай ж*пу!"

Чухрій С. С. вже давно не являється директором п-ва. (інтернет-провайдер) Візор. Фірму викупила київська компанія. І буде міняти всю мережу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може, ВЖЕ міняють? Може, і сайтів/записів ДНС, як і серваків уже НЕМА? Ну, тоді такі вибрики без ПОПЕРЕДЖЕННЯ КЛІЄНТІВ - то, даруйте, б...ство, і підсудна справа. по типу того, як в Києві колись цілий датацентр в невідомому напрямку поїхав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інтернет з'явився і працює на диво швидко. Може й справді замінили обладнання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго здоров'ячка, всім хто читає)))

Шановний реєстранте,

В зв'язку з переводом доменів lutsk.ua volyn.ua lt.ua на нову схему роботи

Вам необхідно перевести домени на обслуговування до одного з реєстраторів.

Список офіційних реєстраторів в доменах:

https://hostmaster.u...gistrars/?lt.ua

При переводі домена на обслуговування до реєстратора реєстрантом буде

вважатися особа, яка надала реєстратору код трансферу та з яким реєстратор

уклав договір на обслуговування домену.

Код трансферу для ваших доменів можна отримати у Адміністратора

Підприємство "Візор»

43018, м. Луцьк, Волинська область, Україна

вул. Потебні 50

тел/факс: 0 (332) 29 29 58

email: [email protected]

Так перейшли на нову систему взаємодії Реєстратор-Реєстрант, тепер швидкість опрацювання заявок повинна зрости.

Сказ про Візор, ДНС, та редірект 301 :0121:

ЕЛЕМЕНТАРНЕ завдання - прописати доменне ім'я в зоні lutsk.ua, зробити редірект в Апачі, щоб перекидало на певний веб-інтерфейс та порт...

Та не для Візора...

Стандартним методом боротьби з даним "хостером" - 3-4 доби мату, РОЗЖОВУВАНЬ ЯК ЗРОБИТИ - "АХТУНГ!!! В НАС НОВИЙ АДМІН!!!", відповіді на чарівні питання "а неймсервер який прописати" (РУКАЛІЦО :_07: ХТО ВЛАСНИК ЗОНИ???), "а МХ???" (пошти там нема, не буде і не треба), завірянь "У НАС ВСЕ ПРОПИСАНО, ПРОБЛЕМА У ВАС", МИ ЗДОБУЛИ - прописали НЕ ТОЙ ІР (як Хостмастер, так і візор) - мали свій і редірект в апачі на нас, прописали НАШ.

Слава яйцям, Апач в мене і на тому каналі є, заредіректив сам, тепер сиджу і молюся, щоб візорні слоупоки не взвиздячили "вдогонку" за 2-3 дні редіректа СВОГО чи не змінили знов запис в ДНС і не поклали к фігам сервіс... Ну або Хостмастер, по їх вказівці А-запис не змінив...

Послуга з пакету "Візор - ВСЕ ВКЛЮЧЕНО" - "зателефонуй нам, якщо терпіння хватить" - в комплекті

В мене вищеописана "надскладна технологічна процедура" займає від 5 до 10 хв. (+ час для індексації доменного імені).

Домени lutsk.ua та volyn.ua - ГЕМОРОЙ при реєстрації є навіть у людського київського хостера - регає всерівно Візор. А може, передати їх кому, хто ВМІЄ ДНС КОРИСТУВАТИСЯ. Ібо з жодним доменом, крім вищевказаних (і тих, що раніше на Візорі за царя Гороха прописані були) немає такого "кохання" (а зарегав я їх і прописав, повірте не один і не 2). Минулого року час "рега" домена був 2 тижні... поставили б, накінець, собі якусь веб-панель, як на тому ж thehost.ua, із зберегли б нерви і собі, і людям.

Час написання поста відповідає часу появи ознак життя домена.... Дякую тобі, Візор, за кльову робочу ніч!

13374612892573.jpeg

А вам шановний скажу лиш одне так 3-4 доби проте, чого ви хочете в договорі чорним по білому надруковано, що виконання заявки відбувається після отримання листа електронною поштою, а ніяк не по телефону. Тим більше оплата ще не надійшла тому за відсутності заявки та проплати добре, що на Підприємстві намагалися вам допомогти передчасно. :_29:

А тепер Візор здох взагалі..... Слава Візору! Чухрію слава! Лежать ДНСИ їхні, сайти, в тому числі поліклініки всякі, і немає у всіх, хто на них сидить інету. Даруйте за неестетичну цитату, але "Не можешь ср*ть - не мучай ж*пу!"

Візор здох, а про причину запитати ні не потрібно, відразу виплеснути все не дізнавшись істини((

А може, ВЖЕ міняють? Може, і сайтів/записів ДНС, як і серваків уже НЕМА? Ну, тоді такі вибрики без ПОПЕРЕДЖЕННЯ КЛІЄНТІВ - то, даруйте, б...ство, і підсудна справа. по типу того, як в Києві колись цілий датацентр в невідомому напрямку поїхав...

ТА вже працює можна заспокоїтись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тепер Візор здох взагалі..... Слава Візору! Чухрію слава! Лежать ДНСИ їхні, сайти, в тому числі поліклініки всякі, і немає у всіх, хто на них сидить інету. Даруйте за неестетичну цитату, але "Не можешь ср*ть - не мучай ж*пу!"

Чухрій С. С. вже давно не являється директором п-ва. (інтернет-провайдер) Візор. Фірму викупила київська компанія. І буде міняти всю мережу.

сьогодні бачив як оптику варили Кияни на Б.Хмельницького може толк буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А коли 9-10 сайтів РДА лежить? А телефони обидва, на сайті вказані (як і сам сайт) в оффлайні? То як називається???? Страус в дії! А ОДИН адмін, який "не зможе сьогодні і завтра, бо зайнятий, бо на виклику (на лікарняному) " в ПРОВАЙДЕРА, ХОСТЕРА то як? От чого я ні про Київстар, ні про Укртелеком (питання були, і не одні, але вирішилися просто - заміною прова), ні про Датагруп, Інтертелеком, Airbites такого не написав? Відповідь на поверхні... І так, до того доменного імені Я НЕ МАЮ жодного відношення (по посадовій), попросили допомогти.... Все об'єктивно - по ділам твоїм тебе і судять.

PS по вищевказаный причині, договору НЕ читав (часу не маю)...

PPS поки адміном була Валентина, вирішувалось в рази швидше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...