Перейти до змісту

Night Madness 2011


Yaryk

Рекомендовані повідомлення

Пора б конкретности обговорить.

Выезд предлагаю в 17.00, в субботу 12-го ноября. Раньше я не могу, у меня рабочий день, кому удобней позже, говорите. Так, чтобы там быть не позже 22.00.

Еще к нам в бус просятся ровенчане, пока не определилось количество, вероятно 3 человека +,-. С теми раскладами, как у нас обычно выходит, они вполне влезут))) Если ж перебор, тогда активно агитируем народ на гонку и саппорт, и едем двумя бусами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 126
  • Створено
  • Остання відповідь

Пора б конкретности обговорить.

Выезд предлагаю в 17.00, в субботу 12-го ноября. Раньше я не могу, у меня рабочий день, кому удобней позже, говорите. Так, чтобы там быть не позже 22.00.

Еще к нам в бус просятся ровенчане, пока не определилось количество, вероятно 3 человека +,-. С теми раскладами, как у нас обычно выходит, они вполне влезут))) Если ж перебор, тогда активно агитируем народ на гонку и саппорт, и едем двумя бусами.

Так, я планую їхати ;) Якщо у нас не вигорить зі своїм бусом то +1 у ваш ;)

Виїзд після 17:00 влаштовує, раніше ніяк, бо в нас є електричка, яка прибуває в Луцьк о 17:04.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.KO3AKCIPKO

2.odna

3.ursa

4.Atarax

5.tais?????

6.Shkoder :ok2:

7.

8

Umbert не поїде...

на рахунок виїзду мені головне шоб не раніше 3 бо до 3 буду на роботі...

п.с. закупився сьогодні батончиками мюслі. не дорогі але калорійні щось подібне до нутрендовських хоча не такої якості звісно...але так само всередині трошки шоколаду шматочки фруктів і т.д...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Итак, решаем: кто едет на гонку, кто в группе поддержки (желательно, чтоб по совместительству механиком смог) и кто нас везет.

Я знаю, что есть желающие ехать, но нежелающие об этом отписываться. Это не Ровно, это Львов, туда своим ходом не особо доедешь. Даже поездами напряжно. Потому, надо серезно подойти, заранее определиться и сообщить. Для ясности картины.

Давайте определим срок для принятия решения. К примеру, до среды думаем, додумываем и не держим места в бусе до последнего, если решено ехать не более, чем на 80%.

Вероятность, что я еду - 90% (напряг на работе), потому место себе резервирую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На данный момент имеем

1.KO3AKCIPKO

2.odna

3.ursa

4.tais

5.Shkoder :ok2:

6.Dr.Martenz

7.Саша Новосад

8. ygrik

Есть еще желающие?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви б про команду підтримки подумали. Один Ді на всіх навряд розірветься. А на такому марафоні без додаткових рук думаю, що мега важко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви б про команду підтримки подумали. Один Ді на всіх навряд розірветься. А на такому марафоні без додаткових рук думаю, що мега важко.

Все время думаем.

Я, вообще, предлагаю либо скинуться и оплатить саппорту поездку, либо из фонда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я пострараюсь звязатись зі своїми друзями у Львові..однокласник там живе :)

може якщо не вигорить з собою когось взятито там знайдемо..хоча особливо на це не розраховуем бо це поки тіки мої думки))

а на рахунок скинутись я за...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звязався зі своєю знайомую зі львова..може буде..але якщо буде то скоріше за все як фотограф :)

ще виявив бажання поїхати друг мій...Шкодер його знає..Олег сусіди з ним по гаражу(мій однокласник).

Але точно дасть знати в середині наступного тижня...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ого, який у вас тут двіжняк :)

Ви плануєте під вечір приїхати? Трек як краще доїхати до місця старту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви б про команду підтримки подумали. Один Ді на всіх навряд розірветься. А на такому марафоні без додаткових рук думаю, що мега важко.

Постояти шість годин, подаючи чай і змазуючи цепи поки ви там собі комфортно ганяти будете? НЄЄЄЄЄ!!!! Це капєц як важко!!! Треба ше три пять ше один бус!!!111

ЗІ а єслі сєрьйозна - кажен бере з собоу лишнє камеро, масльонко і всьо то, шо вам тра для того гоніва. Батарейков для ліхтарьов я наберу троха, шо там ше? А! Тьоплі вєшчі канєша берем і ше ооооочінь савєтую купить спіцатєльну тепловідбивну плівку-одіяло у магазінє "Альпініст" - ріальнє помагає! "Альпініст" фуфла не продає, тіко чоткіє вєщі!

ше пару повідомлень і альпінюга мені буде должен автомобіль "Масквіч" ящик пива за рекламу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Эх, жостко! По прогнозу идет похолодание к следующим выходным. Ночью мороз до -4. Будем греться педаляжем.

А мне - лишь бы не дождь)))

Паспорт, че там гомеопатия предлагает на такой случай? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Эх, жостко! По прогнозу идет похолодание к следующим выходным. Ночью мороз до -4. Будем греться педаляжем.

А мне - лишь бы не дождь)))

Паспорт, че там гомеопатия предлагает на такой случай? ;)

Ну я не Паспорт і поняття не маю, що то за слово таке страшне - гомеопатія, але скажу з власного триразового досвіду NM - в мороз їхати найкраще. Не холодно, бо крутиш (а в новій редакції траси буде ой як не холодно!), грунт твердий - їдеш що по асфальту, якщо і був якийсь дощ, то все вимерзне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Паспорт, че там гомеопатия предлагает на такой случай? ;)

по ходу клин клином вышибать :0080: путем принятия на душу :0155:

слыхал, что молдаване Херес привезут, так что, я скорее всего, скорее сойду :P

пс - кидайте в меня камнями, но я хочу дождь и болото! :privet:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аналогично. Что-то никак не вяжется у меня Night Madness и чистые грунтовые тропинки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але якщо буде -4 градуси то болота не буде..

я тут взагалі розмріявся на сліках поїхати.. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм. И что кевлар? Мегаархинужный атрибут для покрышки? ;)

Апхилы зубами будешь грызть и повороты с лыжными палками проходить? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я дуже постараюся бути на місці - може трохи познімаю, а то я щось цього року зовсім невиїздний став :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Никто не соблазнится обратной поездкой своим ходом? :)

Не искушай:)

Сейчас то все герои. А с утра, в воскресенье, так захочется забиться в теплый уголок и чтоб "все умерли"(с)

Но я еще подумаю;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...