Перейти до змісту

Зміни до законодавства щодо безпеки дорожнього руху


Dream

Рекомендовані повідомлення

Це що за розмітка?

ПДР - п.34 Дорожня розмітка. пп.1.10.1

1.10.1

1.10.1.png — позначає місця, де заборонено стоянку. Застосовується самостійно або в сполученні із знаком

3.35.png

3.35 (див.

Дорожні знаки)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де написано про поєднання з синьою?

Нововведення наших комунальників чи дорожників. Думаю для даїшників ця відмазка не проканає)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де написано про поєднання з синьою?

Нововведення наших комунальників чи дорожників. Думаю для даїшників ця відмазка не проканає)

схоже на кольори нашого державного прапору ;) . до якого свята (зустрічі з ким готуємось? :) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, так хотіли догодить, що й не врахували нововведення синьої розмітки? :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це що за розмітка?

це у власників магазину було багато фарби - спочатку помалювали бордюр біля магазину, потім - бордюр на дорозі. :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роз'ясніть з якою максимальною швидкістю можна рухатись в населених пунктах мимо даїшника так, щоб останній не зупинив? Чув, що в новій редакції обмежили з 80 км/год до 70-ти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роз'ясніть з якою максимальною швидкістю можна рухатись в населених пунктах мимо даїшника так, щоб останній не зупинив? Чув, що в новій редакції обмежили з 80 км/год до 70-ти.

щоб гаєць не зупиняв, не треба перевищувати 60 км у населених пунктах. Якщо вище - це вже порушення. Просто воно не карається, якщо ти не перевищив максимально дозволену швидкість більш ніж на 20 км.

Тобто тут як було, так і лишилось.

Змінено користувачем sergyj
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти де такі швидкості взяв? В населеному пункті 60км/год треба їхати і це максимально-допустима швидкість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти де такі швидкості взяв? В населеному пункті 60км/год треба їхати і це максимально-допустима швидкість.

Кому адресоване питання?

2 zzzvalentinxxx, але слід врахувати, що на твоєму спідометрі є похибка. Я їду не більше як 75 км/г, зважаючи на похибку у моєму спідометрі.

Змінено користувачем sergyj
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роз'ясніть з якою максимальною швидкістю можна рухатись в населених пунктах мимо даїшника так, щоб останній не зупинив? Чув, що в новій редакції обмежили з 80 км/год до 70-ти.

Якщо включений синій маячок, то 40км/год. Якщо червоний, то зупинитись біля нього. Вроді так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

абалдєть! пункт 3.5! Ще з 2011-го року! а я їжджу і не знаю! ганьба моїм сивим моїй сивій голові!

От і правда, вчитись ніколи не пізно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ви блін даєте.

1. Рух в населеному пункті дозволено зі швидкістю не більше 60 км/год., якщо це не обмежено знаками, у піщохідних і житлових зонах не більше 20 км/г.

2. Якщо водій проїзжає біля нерухомого автомобіля швидкої, пожежної, міліції, ДАІ або іншого, у якого увімкнений проблисковий маячок синього кольору, швидкість потріно знизити до 40 км/г.

3. Відповідальності за перевищення максимально дозвленої швидкості (які я вказав у пункті 1 і 2) меньше ніж на 20 км./г НЕМАЄ! Тобто меньше ніж 60+20, 40+20, 20+20.

Ще раз, перевищення максимально дозволеної швидкості це порущення, але воно карається тільки у тому випадку, якщо пройдений поріг 20 км/г від максимально дозволеної. Я вважаю це павильно, тому що:

1. У кожному автомобільному спідоментрі є похибка. На спідометрі водія буде показувати 59 км/г, а реально він рухатиметься зі швидкість 65 км/г.

2. У деяких випадах потрібне тимчасове збільшення швидкості: наприклад виконуючи обгін.

Змінено користувачем sergyj
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. У кожному автомобільному спідоментрі є похибка. На спідометрі водія буде показувати 59 км/г, а реально він рухатиметься зі швидкість 65 км/г.

1а. Похибка є і у приладу, яким ДАІшник заміряє швидкість. Наприклад, для "фена" - +- 2 км/год.

Ваш КО.

Блін, ЯК на раді.гов.юа робиться такий лінк, щоб можна було вказати на конкретний пункт закону?! Ніяк знайти не можу.... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Структура--Розгорнуто--обираєш лінк

От і правда, вчитись ніколи не пізно :)

;):0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хтось може підказати за нововведення про їзду з тахометром для вантажного транспорту? що і як і які штрафи?

Змінено користувачем Werwolf777
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. У кожному автомобільному спідоментрі є похибка. На спідометрі водія буде показувати 59 км/г, а реально він рухатиметься зі швидкість 65 км/г.

Похибка, звісно, є, але ваші мірування не вірні. Спідометри завжди брешуть в більшу сторону (якщо не вносилися конструктивні зміни).

Згідно правил EЭК ООН №39 середня похибка спідометра може бути лише позитивною і покази не повинна перевищувати фактичну швидкість більше, ніж на 10%+6 км/год.

а хтось може підказати за нововведення про їзду з тахометром для вантажного транспорту? що і як і які штрафи?

А що такого в тахометрі? Як їздили, так і далі їздитимуть.

Можливо ви мали на увазі тахографи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, ЯК на раді.гов.юа робиться такий лінк, щоб можна було вказати на конкретний пункт закону?! Ніяк знайти не можу.... :(

Структура--Розгорнуто--обираєш лінк

хм... :) я й сам не знав :) я методом "научного тика" :)

nickel, :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. У кожному автомобільному спідоментрі є похибка. На спідометрі водія буде показувати 59 км/г, а реально він рухатиметься зі швидкість 65 км/г.

Похибка, звісно, є, але ваші мірування не вірні. Спідометри завжди брешуть в більшу сторону (якщо не вносилися конструктивні зміни).

Згідно правил EЭК ООН №39 середня похибка спідометра може бути лише позитивною і покази не повинна перевищувати фактичну швидкість більше, ніж на 10%+6 км/год.

а хтось може підказати за нововведення про їзду з тахометром для вантажного транспорту? що і як і які штрафи?

А що такого в тахометрі? Як їздили, так і далі їздитимуть.

Можливо ви мали на увазі тахографи?

так, тахограф, вибачаюсь за помилку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Похибка, звісно, є, але ваші мірування не вірні. Спідометри завжди брешуть в більшу сторону (якщо не вносилися конструктивні зміни).

Згідно правил EЭК ООН №39 середня похибка спідометра може бути лише позитивною і покази не повинна перевищувати фактичну швидкість більше, ніж на 10%+6 км/год.

Ну тепер, ще логічніша причина, чому зробиил поріг +20 км/г.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Панове, я задав чітке питання: за новою редакцією ПДР в населеному пункті можна нарватись на штраф вище якого порога - 80 чи 70 км/год?

Всі, хто тут цитує 60 км/год з ПДР, відпишіться з якою швидкість на своєму спідометрі ви рухаєтесь по населених пунктах? Тільки будьте чесні хоча би перед собою.

Змінено користувачем zzzvalentinxxx
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...