Перейти до змісту

Зміни до законодавства щодо безпеки дорожнього руху


Dream

Рекомендовані повідомлення

3 годин тому, NeoN сказано:

Викачка грошей, як завжди‚ але саме дивно, багато людей за. 

Що тут залишилося казати..

Ще один із способів наповнювати бюджет!!! Можна подумати всі проблеми через несправні авто? Може то у Зайцевої був технічно несправний автомобіль,і тому вона відправила на той світ стількох людей,чи у Рудюка,що на переході біля там таму наробив біди??? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Zelensky сказано:

 

Ну це вони за, бо мають гроші на нові авто. Вони лукавлять. По правильному таким буде податок на розкіш за нове авто. Тоді ті у кого старіші авто теж будуть за. А ті кому доведеться платити податок за нове авто стануть проти.

 

Але це шлях по хибному напрямку :(

 

Я б сказав, що податок на розкіш за авто- замінили тех оглядом, звучить не так обурливо для населення, та й мало того, повторюся, багато хто за. Хоч люди старші, пробували і знають що це таке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Що значить "биті авто" ?

 

Після ДТП, якби це дивно не звучало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, NeoN сказано:

Після ДТП, якби це дивно не звучало

Якщо по чесному - то в ДТП подувало, певно, половина авто.

Я про інше. Яким має бути ступінь "битості".
Я так підозрюю, що хочуть кисень перекрити биткам зі штатів.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, wasistdas сказано:

Може то у Зайцевої був технічно несправний автомобіль,і тому вона відправила на той світ стількох людей,чи у Рудюка,що на переході біля там таму наробив біди??? 

А це тут до чого?

4 годин тому, wasistdas сказано:

Можна подумати всі проблеми через несправні авто?

не всі, але - аварій через несправні автомобілі - також вистачає. Наприклад, деякі дибіли які покупляли 20+ літні корчі - ремонтувати їх і не збираються, і щиро вірять, що вбита підвіска впливає тільки на комфорт. Я вже мовчу про вирізаний сажевий фільтр...

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Bliksss сказал:

А це тут до чого?

не всі, але - аварій через несправні автомобілі - також вистачає. Наприклад, деякі дибіли які покупляли 20+ літні корчі - ремонтувати їх і не збираються, і щиро вірять, що вбита підвіска впливає тільки на комфорт. Я вже мовчу про вирізаний сажевий фільтр...

А китайские лед лампы?

  • Подобається 1
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Zheny@ сказал:

Якщо по чесному - то в ДТП подувало, певно, половина авто.

Я про інше. Яким має бути ступінь "битості".
Я так підозрюю, що хочуть кисень перекрити биткам зі штатів.

 

Должны быть восстановлены системы активной безопасности,  а не обманки стоять.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, romanc сказано:

А китайские лед лампы?

 

для цих пасивних гомосексуалів має бути окремий котел в пеклі

  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Zheny@ сказано:

Якщо по чесному - то в ДТП подувало, певно, половина авто.

Я про інше. Яким має бути ступінь "битості".
Я так підозрюю, що хочуть кисень перекрити биткам зі штатів.

 

По любому. Думаю для любих авто після ДТП більше ніж розбита фара і поцарапане крило потрібно буде платити, щоб дали бумажку, що весь каркас не затронуло. За подушки Рома вірно написав., Це теж 100%

 

7 годин тому, Bliksss сказано:

Я вже мовчу про вирізаний сажевий фільтр...

А розкажіть мені, чим він так впливає на безпеку руху? 

Всі зараз так"старанно" взялися дбати за екологію, а ж смішно. Проблема стара, як світ, за неї давно кажуть, але в політиків всі можливості її вирішення(тільки від не давно доречі) лягають податками на народ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, NeoN сказано:

А розкажіть мені, чим він так впливає на безпеку руху? 

на безпеку руху - мало впливає, а от на проходження техогляду - впливає, мова ж про техогляд? ;)

крім того, не дурень сажевий фільтр придумав, значить потрібен він там?

Чи виробнику просто так захотілось автомобіль на пару тисяч доларів дорожчим зробити? 

51 хвилин тому, NeoN сказано:

Проблема стара, як світ, за неї давно кажуть,

от, раз давно кажуть, потрібно колись починати?

Якщо мова про екологію, то ще за утилізаційний збір візьмуться, бо замість утилізації - бляху везуть в ліс і там залишають... можуть - просто спалити.

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Bliksss сказано:

на безпеку руху - мало впливає, а от на проходження техогляду - впливає, мова ж про техогляд? 

Так тех огляд - це все таки для безпеки руху, як кажуть нам, чи все таки для викачки грошей, як кажемо ми? Бо ваш тезис все ж не у користь вашого попереднього повідомлення.

2 годин тому, Bliksss сказано:

от, раз давно кажуть, потрібно колись починати?

Якщо мова про екологію,

Для мене, наприклад, сажовий саме з екологією асоціюється, у вас, я так і не зрозумів до кінця. Якщо ми говоримо про екологію, то чому немає категоричності?

 

Чому машинам без сажового з заводу можна буде їздити (старим і дуже старим авто), а новим ні?

Чому, при катастрофічній шкоді одноразових пакетів, про які так спохватилися не давно, їх використання заборонене, але за 10 коп то будь ласка?

 

Якщо шкідливо, значить не можна, і вести аналогічну заміну для користувача по принципу ціна/якісь. А варіанти без вибору, це в дусі нашої держави.

Хочете допомогти екології, переробляйте відходи по максимуму, ще й піднятися на цій темі можна, а просто введенням додаткового податку ви кому допомагаєте? Відповідь хай кожен дасть собі сам.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...