Перейти до змісту

Всеукраїнська велоестафета “Спорт для всіх єднає Україну”


lilechka

Рекомендовані повідомлення

Було б добре організувати виступи БМХ і тріальщиків..

Хто знає таких (відповідальних)? Допомагайте!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було б добре організувати виступи БМХ і тріальщиків..

Хто знає таких (відповідальних)? Допомагайте!

незнаю чи відповідальні, але казали, що приколи мочать. тел. 0637584618 Сергій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УВАГА! Час змінено! Зустріч на Театральному майдані завтра о 15.30!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на 10,00 біля спортивної школи не було аншлагу з проводжаючих :glare: погода підвела :unsure:. зібралось чоловік 15.. :sq_ye: Проїхавши 100 м, почався дощ.. Альпініст розвернувся біля знаку Луцьк, де нас фоткала Таня (де фотки?)) і правильно зробив :glare: Ми з Андрієм проїхались до Лаврова і вирішили завернути в Луцьк (не дуже полюбляю їздити на шосері в дощ, трішки слизько). Решта поїхали :smile-zachot:. Коли заїхали в Луцьк дощ перестав(закон "подласті")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на 10,00 біля спортивної школи не було аншлагу з проводжаючих :glare: погода підвела :unsure:. зібралось чоловік 15.. :sq_ye: Проїхавши 100 м, почався дощ.. Альпініст розвернувся біля знаку Луцьк, де нас фоткала Таня (де фотки?)) і правильно зробив :glare: Ми з Андрієм проїхались до Лаврова і вирішили завернути в Луцьк (не дуже полюбляю їздити на шосері в дощ, трішки слизько). Решта поїхали :smile-zachot:. Коли заїхали в Луцьк дощ перестав(закон "подласті")

ааааа фотка з телефону ніяка :( ви так швидко їхали, що я навіть всіх роздививтися не встигла :D, кинулась доганяти.мене обійшло штук 10 машин, прийшлося їх по обочині з права минати, щоб до вас добратися) поки дяді-поліцаї з сиреної не сказали ффффатить вийо :D здайте вбік :unsure::rolleyes:

p/s думаю завтра проведем на Рівне...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо дощу не буде :rolleyes: то і я приєднаюсь до вас :blush:

спорт єднає Україну, а погода від'єную :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да їхати в дощ ще й по такій дорозі важко...як результат десь в яму влетів заднім колесом

прокол перед самим Луцьком...довелось в автобусі потусити трохи..

а там всі дрихнуть з веліками в обнімку )))

П.С.

Мало хто показував ями що дуже напрягало по дорозі назад..

А ще згадав слова Вови який казав що їхати будемо помалу 25 км на годину ))

ага помалу, :smile3: туди більше тридцятки точно була середня а назад і не знаю бо навернувся від дощу спідометр. але шв. була не меньша то точно :)

А взагалі купа хороших вражень..та і самопочуття класне..а особливо була гарно коли ми вїхали в Горохів а там десь метрів 500 по сторонам стояли діти меньших класів всі з квітами і кричали щось радісно..блін було таке відчуття що я не на пробігу а на тур Де Франс попав.

От ради цих відчуттів варто робити такі заходи :g33:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Провели до Рівного. Погода-пісня, велосипедистів зібралося багато :ok2: До межі рівенської області їхали повільно, була пара завалів :( Потім з горок розкрутилися, максимальна була в групі 52 :g05:. Наші луцькі профіки вели пелотон, а Лекс їздив збоку всіх ганяв і "строїв" :) Рівне зустріло на центральній площі якось дуже тихо і без помпезності, зате по селам школярі з прапорцями і квітами порадували)))

P/S дякую Льоші, не гнав, чекав і протягнув на колесі назад до самого Луцька :smile-zachot:, сама б ще довго пленталась))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора відчутно більше було велосипедистів :smile-zachot:

поки доїхали до Рівного відбулось 3 завали.. дітки літають через руль періодично... хоча крутять непогано. Вовчик наш - молодець, півдороги пхав в спину дівчинку, яка постійно відвалювала :rolleyes:

Зараз пелетон виїхав на Житомир. Наші всім привіт передають :g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Утро. Воды попить нет. Душ холодный, ктому же лупит дождяра.

Готовимся к автобусной гонке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Утро. Воды попить нет. Душ холодный, ктому же лупит дождяра.

Готовимся к автобусной гонке.

і знесло тебе в таку рань! І чо це тебе так сушить, коли дощара на дворі?

:sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Випускний пройшоів без ексцесів. :D :D :D:g05::0003::friday:

Я і Альпініст вже в в Луцьку. Всі і нші приїжджають потягом завтра зранку.

НА марафоні завтра буду...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приїхали, вже вдома, спати не хочеться, бо в голові маса вражень.

Поїздка видалася дуже насиченою на події.

Дякую нашій команді! :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...