Перейти до змісту

Всеукраїнська велоестафета “Спорт для всіх єднає Україну”


lilechka

Рекомендовані повідомлення

Графік пересування Всеукраїнської велоестафети “Спорт для всіх єднає Україну”

02- 10 вересня 2011 р.

Західний маршрут (1870 км)

Старт 1: Хмельницький – Дунаївці - Кам’янець-Подільський

Старт 2: Вінниця – Дунаївці - Кам’янець-Подільський

Старт 3: Тернопіль - Теребовля – Чортків - Борщів - Кам’янець - Подільський -

Чернівці – Снятин – Коломия – Івано-Франківськ – Калуш – Долина – Міжгір’я – Мукачево – Ужгород – Свалява – Сколе – Стрий – Львів – Кам’янка - Бузька – Радехів - Горохів – Луцьк – Клевань – Рівне – Корець – Новоград - Волинський – Житомир – Коростишів - Київ

Південний маршрут (1515 км)

Севастополь – Бахчисарай – Сімферополь – Гвардійське – Красноперекопськ – Армянськ - Нова Каховка – Херсон – Шевченкове - Миколаїв – Южне – Одеса – Врадіївка – Кіровоград – Олександрівка – Кам’янка – Сміла – Черкаси – Миронівна – Кагарлик – Узин – Біла Церква – Фастів - Київ

Східний маршрут (1633 км)

Луганськ – Алчевськ – Дебальцеве – Ясинувате – Донецьк – Курахове – Покровське – Вільнянськ – Запоріжжя – Новомосковськ – Дніпропетровськ – Дніпродзержинськ – Верхньодніпровськ – Кременчук – Нові Санжари – Полтава – Чутове – Валки – Харків – Богодухів – Ахтирка – Тростянець – Суми – Терни – Конотоп – Батурин – Сосниця – Мена – Чернігів – Козелець – Калита – Бровари – Київ

Отож, 6 вересня о 16.00 (можливі зміни у часі, про які я обіцяю повідомити) на Театральному майдані зустрічатимемо 70 спортсменів з Хмельницького, Тернополя, Вінниці, Чернівців, Івано-Франківська, Ужгорода та Львова (по 10 велосипедистів з кожного міста). До цієї колони приєднаються також 10 лучан.

Фінал естафети буде 10 вересня (на День фізичної культури і спорту) у Києві

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всеукраїнська велосипедна естафета «Спорт для всіх єднає Україну!»

Проходить у вересні з нагоди Дня фізичної культури та спорту. Велоестафета охоплює всі регіони України та проходить за трьома маршрутами одночасно (південний, західний та східний). У містах та селах, через які проходить велоестафета, на центральних площах, велоколону урочисто вітають тисячі прихильників здорового способу життя. Кожна команда пронесе по території України прапор своєї області і встановить його в м. Києві під час святкування Дня фізичної культури і спорту. Встановлюючи прапор своєї області в центрі столиці, кожен учасник не тільки відчуває гордість за себе й своїх друзів, з якими він подолав таку велику відстань, але й вдячність численним вболівальникам, які допомагали їм долати труднощі й перешкоди, супроводжували своєю підтримкою протягом всієї подорожі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене запишіть :)

і чому у мене чуйка що буде більше як 70 чоловік :)

З кожного міста стартує 10 учасників, яким повністю фінансується проживання, харчування, проїзд (потягом з Києва до Луцька). У Луцьку відповідальним за формування команди є Ковальов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зустрічаємо колону, як завжди, в Журавниках.

Виїзд від ДЮСШ №1 6 числа (вівторок) о 10:30.

Приводимо в Луцьк... і 7 стартуємо на Рівне.. (ночуємо в Острозі.. табір в лісі).

Теж.. хто хоче/може.. проводить до Рівного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зустрічаємо колону, як завжди, в Журавниках.

Виїзд від ДЮСШ №1 6 числа (вівторок) о 10:30.

Приводимо в Луцьк... і 7 стартуємо на Рівне.. (ночуємо в Острозі.. табір в лісі).

Теж.. хто хоче/може.. проводить до Рівного.

Ти їдеш в головній групі фінансування, чи за свій рахунок?

Якщо є хтось, що їде за власний рахунок до Києва, то пишіть, бо я хочу проїхати до столиці. Про ночівлі будемо щось думати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хто з Луцька в "спіртовозах"? :blush:

+1 в групі спиртової підтримки команди з Луцька

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотів їхати в основній групі, але не зможу навіть прокататися - бо якраз в ці дні 7-9 в Рівному проходить "Чемпіонат України, 3 тур, фінал" по юніорах, де я традиційно суддя-секретар, а їхати цього року будемо геть в Сарни на "варшавку", бо трасу Київ-Чоп не дають для разделки.

По затвердженому календарю фінал юніорів мав бути в Феодосії, але чомусь переміняли на Рівне.

http://www.sportforall.gov.ua/img/articles/510.doc тут детальний графік

07.09.2011 о 10:00 виїзд з Луцька, прибуття в табір Агатівка (біля Гощі) до 14 години, наступного дня в 10 ранку з Гощі на Житомир.

Також не забувайте що наступного дня після фінішу в Києві, 11.09.2011 "1-й Любительский Кубок Волыни по ХС-минимарафону", хто хоче їхати і естафету і кубок (як мінімум ygrek наш) - прийдеться напряжно "з корабля на бал"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"1-й Любительский Кубок Волыни по ХС-минимарафону", хто хоче їхати і естафету і кубок (як мінімум ygrek наш) - прийдеться напряжно "з корабля на бал"

На пробеге все пройдут спиортподготовку, потом утром по пивку изотонику и на марафон... вобщем ничего не обычного, всё как всегдаfriday.gifА если перебрать с "спиортподготовкой" так есть проверенный способ, в 6 утра вычистить тряпочкой каждое звено в цепиmdr.giflaugh.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велосипедисти Луцька! приєднуйтесь в перший день, 6 вересня. Поїдемо на зустріч естафеті. потрібно хорошу банду зібрати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є пропозиція виїхати раніше.. і таки довезти до місця зустрічі ту банду.

Щоб не було, як того року.. середня 35 і пульс 180. )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є пропозиція виїхати раніше.. і таки довезти до місця зустрічі ту банду.

Щоб не було, як того року.. середня 35 і пульс 180. )))

можливо раніше і не треба. ми того року 40 хвилин мабуть чекали на межі. просто повільніше їхати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце мене проглючило.. Естафета ж з середи стартує з Луцька (07-11 вересня), а чемпіонат з пятниці (09-11 вересня).

Ще й поміняли сьогодні графік ЧУ, в пятницю буде не разделка в Сарнах, а критеріум в Рівному на 17:00.

7-8 можна буде спіртовозом катнути Клевань-Рівне, Рівне-Житомир. В Житомирі переночувати і ранковою електричкою вернутися до Новограда, а звідти 100 км і вдома.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нагадую.

Завтра... хто хоче може... Приїдьте до ДЮСШ №1 і проведіть Волинську групу на зустріч основної групи в Журавниках.

Хоча б виведіть з міста. )))))

Повернення орієнтовно в 15:00.

Було б добре організувати виступи БМХ і тріальщиків.. Хтось візьметься?

АВЛ якусь акцію по зустрічі велопробігу готує? ))

З.І. Буде супровід швидкої і міліції.. також буде технічка. Рюкзаки можна буде кинути в ці автомобілі.. без питань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Спорт для всіх" о 16.00 збирає малечу. Будуть змагання з флорболу та настільного хокею (ну ніяк не можу зрозуміти логіку начальства)

Школярі, які мають бажання долучитись до змагань, запрошуються! Обіцяють призи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я до тієї дітвокри підїжджав... там нема реально з ким говорити... (((

В них організація НУЛЬОВА.. їм тільки повийо... на парапетах.. а щось толком організувати галяк.. тупо нема з ким домовлятися..

На них розраховувати не можна.. реально діти.

Доречі... Лілічка.

Де будуть розміщати учасників естафети?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі... Лілічка.

Де будуть розміщати учасників естафети?

У ліцеї (вул. Стрілецька, 6)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...