Перейти до змісту

Флешмоб "Бандера – Герой України!"


ursa

Рекомендовані повідомлення

На фестивалі «Бандерштат» заплановано проведення наймасштабнішого націоналістичного флешмобу "Бандера – Герой України!"

Флешмоб заплановано провести в неділю. Після закінчення військово-історичної реконструкції учасники фестивалю вишикуються перед сценою та сформують собою великий напис "Бандера".

Кожен матиме лист червоного паперу. За командою усі учасники одночасно, піднімуть над головою свої листи, таким чином "зафарбують" напис "Бандера" у червоний колір.

З висоти пташиного польоту напис буде сфотографовано з параплану. Очікується, що учасниками флешмобу стануть близько 3000 осіб. Це буде наймасштабніший націоналістичний флешмоб в Україні.

Флешмоб буде відповідю патріотів на нещодавні вироки Донецького суду, який скасував присвоєння Степану Бандері та Роману Шухевичу звань "Герой України". Цим дійством ми покажемо, що Степан Бандера вже є героєм у серцях мільйонів громадян нашої країни і жодними судовими постановами цього не змінити. Крім того даний флешмоб зайвий раз продемонструє повагу сучасних українців до історичної постаті Степана Бандери, який, до речі, є почесним громадянином міста Луцька.

Для учасників, що захочуть долучитися до такої вікопомної події варто пам’ятати, що перевага надаватиметься тим, хто буде одягнутий у вишиванку, матиме гарний настрій та буде готовий увійти до історії, як учасник наймасштабнішого флешмобу в Україні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 78
  • Створено
  • Остання відповідь

Очікується, що учасниками флешмобу стануть близько 3000 осіб.

Невже стільки прихильників Бандери назбирається? :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Очікується, що учасниками флешмобу стануть близько 3000 осіб.

Невже стільки прихильників Бандери назбирається? :sq_ye:

Я чогось сумніваюсь , що набереться, не кожен захоче платити 30 гр за те, щоб посидіти на стадіоні в парку і побачити кучу пяних і накуряних ..........., які штовхаються перед сценою.

Я раз побував, з мене хватило!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну на цьому фестивалі (на відміну від інших) пропагують здоровий спосіб життя і ганяють бухариків.

П"яні будуть, але не в такій кількості як на інших фестивалях

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожен матиме лист червоного паперу. За командою усі учасники одночасно, піднімуть над головою свої листи,

Про всяк випадок потрібно заготувати замість 3000 листів червоного паперу сім листів з літерами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Наше общее детство прошло на одних букварях,

потому никому ничего обьяснять и не надо"

Класика

post-1679-0-92576700-1313136227_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже стільки прихильників Бандери назбирається? :sq_ye:

Ну якщо фестиваль мав би назву «Ленін-фест», «Сталін-region» чи щось подібне, то були б серйозні сумніви, А так сама назва «Бандерштат» предполагає мінімум бандерофобів. Так що все залежатиме від наповнення цього фестивалю.

Я вважаю не обов’язково 3000, і з 1000 композиція вийде достатньо ефектною, і не прийдеться домальовувати масовку в фотошопі як це робили під час візиту патріарха Кирила у Харків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже стільки прихильників Бандери назбирається? :sq_ye:

Ну якщо фестиваль мав би назву «Ленін-фест», «Сталін-region» чи щось подібне, то були б серйозні сумніви, А так сама назва «Бандерштат» предполагає мінімум бандерофобів. Так що все залежатиме від наповнення цього фестивалю.

Можливо я помилюсь, але думаю, що більшість учасників фестивалю не є прихильниками Бандери

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну на цьому фестивалі (на відміну від інших) пропагують здоровий спосіб життя і ганяють бухариків.

П"яні будуть, але не в такій кількості як на інших фестивалях

Пропагують, то пропагують на сцені, а реально трохи інше!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 грн??? як я чув 50..

Квиток на один день вартуватиме 30 гривень, на два дні – 50 гривень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 грн??? як я чув 50..

Квиток на один день вартуватиме 30 гривень, на два дні – 50 гривень.

дякую)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це,кстаті,дорого.сьогодні бачив у канцелярії-хороший червоний папірець 25 коп. коштує.от і щитай.

та й взагалі з червоними папірцями стрьомно.ше ЛЄНІН вийде чи яке КПСС...ліпше би білими виклали велике слово [censored]-і в темноті видно,і женщинам нравиться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, ну Бандера червоними літерами як прояв націоналістичності це щось! Браво організаторам "флешмобу"!

БУ-ГО-ГА!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что смешного в красном цвете?

Послідний раз прийшов Андрій: він був у мене вчений. "Тату, - каже, - тепер їдемо воювати за Україну". - "За яку Україну?" А він підоймив шаблев груди землі та й каже: "Оце Україна, а тут, - і справив шаблев у груди, - отут її кров; землю нашу ідем від ворога відбирати."

Україна - це земля, наша родюча, чорна, найбагатший у світі чорнозем, за який проливали кров найкращі сини України.

Українська земля - чорного кольору, а кров борців, що йшла "відбирати її від ворога", - червона.

А хіба ж поєднання цих кольорів - червоного і чорного - не символічне визначення України -
України, що бореться
?

Иногда полезно знать, что означают цвета на флагах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прапор червоно-чорний - то наше знамено

червоне- то кохання, а чорне - пекла дно.

Давай ще пошукаємо гарних тлумачень, Діма. це так цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Душою я з учасниками флеш-мобу.Повністю розділяю їхні погляди.Молодці!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи інші плани.Дім-робота,робота-дім... Одне чого жалію (верніше ніяк не зважуся),зробити патріотичне тату.Там знаю будуть робити.Вибачте,трохи не в тему. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ursa, було б зрозуміло якби вони планували людям дати крім червоних ще й чорні папірці і відповідним чином їх розташувати в тому слові, але ж про чорний колір ні слова... *Боже, що це я обговорюю! **ржу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если почитать и прикинуть...

З висоти пташиного польоту напис буде сфотографовано з параплану.

Красный цвет сверху будет заметен больше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3000? Хіба що якщо затягнути туди всіх, хто гулятиме в парку. + % тих, хто відмовиться, відчуваю, буде немалим. Що ж, бум ждать :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...