Перейти до змісту

Арешт леді Ю


vanus

  

235 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

На протязі дня європейські країни та інституції неодноразово висловлювались негативно щодо арешту ЮВТ. Але одна заява та її втілення в життя може вдарити по Україні дуже болюче:

В Франции призывают бойкотировать Евро-2012 из-за ареста Тимошенко

Французские общественные деятели призывают правительство Украины к немедленному освобождению Юлии Тимошенко, в противном случае они готовы призвать к бойкоту предстоящего чемпионата Европы по футболу.

Группа общественных деятелей Франции выступила с призывом к освобождению бывшего премьер-министра Украины Юлии Тимошенко, которая была арестована 5 августа, сообщает ПРОСПОРТ.

Французские деятели призывают правительство Украины к немедленному освобождению Юлии Тимошенко, в противном случае они готовы призвать к бойкоту предстоящего чемпионата Европы по футболу, который пройдет в Украине и Польше с 8 июня по 1 июля 2012 года.

«Именно эту угрозу наши политики при поддержке ФИФА должны использовать против украинской власти, чтобы добиться от них быстрого освобождения Юлии Тимошенко», — говорится в заявлении французских общественных деятелей.

Первыми под призывом к освобождению Тимошенко подписались философ Даниэль Сальваторе Шиффер, философ Люк Ферри, писатель Александр Жарден, автор ряда работ о борьбе за права женщин Анне Сюжье, социолог и преподаватель парижской Высшей школы социальных наук Мишель Вивьорка.

Зрозуміло, що проведення Євро без провідних країн Європи втрачає свій сенс. Бо за французами можуть "підтягнутися" і німці, іспанці, англійці.

Після того дикого "розпілу" державних коштів на будівництві об'єктів Євро-2012, держава очікує на великі дивіденди. А у випадку не проведення чемпіонату цього всього можна позбутися. І наслідки можуть бути плачевними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто Німеччина вже не раз офіційно заявляла, що може провести чемпіонат разом з Польщею, при цьому замінивши Україну. А тут така нагода.

Бабло і політика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Ось взяли за жопу Юлю, дивись завтра будуть опонентів Юлі брати. Нам від того тільки пряма вигода :D:D:D

Так то воно так, але лякає в цьому всьому що скоро вибори, а реальних опонентів нинішній владі не видно :(

От і виходить що посадять Юльку - не хороше, і якщо не посадять тоже якось не зовсім добре.

А взагалі мені оце все більш нагадує гру на публіку, причому з обох сторін, бо щось ну дуже слабо віриться в те що не знайшлось чогось такого за що можна було б реально взяти за дупу, а не розігрувати цей весь цирк. Але мабуть те щось може негативно аукнутись для самої ПР, або зачепити інтереси "потрібних" людей, тому і розігрують цей цирк.

А ще є думка, що ще одна ціль цього процесу, це розіграти стару карту, оскільки влада почала катастрофічно втрачати підтримку там де вона завжди була, і нагадати своїм виборцям те що говорилось на минулих виборах, про те яка Юлька погана а вони хороші, це, я думаю, все таки заставить частину електорату забути про сьогоднішні проблеми, і знову повірити ПР і відати за них свій голос. І навіть якщо не посадять то завжди можна буде виправдатись що мол "ми старались а хтось такий (захід, америка, росія, зірки, чорт... ) завадив нам хорошим зробити добре діло і знов таки розіграти підходящу, в той момент, карту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після арешту Юлії Тимошенко якось по-новому зазвучала знаменита пісня гурту "Плач Єремії": "Лиш вона, лиш вона сидітиме сумна..." :)

укрбаш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи краще написати лозунг - "Бандитам тюрми" і ходити з ним від виборів до виборів? Зараз цей лозунг косо криво а таки намагаються втілити в життя.
І хто ж саме намагається втілити? Не ті ж самі бандити? Чи раптом на них зійшла благодать, їх осяяло і вони стали святими і чесними патріотами, які ображені і спереживались за рідну неньку Україну?
Ось взяли за жопу Юлю, дивись завтра будуть опонентів Юлі брати.
Ну хіба що вони одночасно будуть опонентами і діючої влади. Або на їхню власність претендуватиме "жирніша риба". Чи можна собі уявити щоб раптом взяли Гeпу (Кeрнeсa) і т.п.
Нам від того тільки пряма вигода
Можливо, але лише моральна. А реально - влада без потужних опонентів (опозиції) з часом відчує повну безкарність і абсолютно втратить відчуття страху (що вже поступово відбувається). ЗМІ вже практично всі підконтрольні і на народ "еліті націі" давно начхати, що і демонструється практично кожного дня. Так що ця "пряма вигода" може поступово вилізти "кривим боком". :(

А взагалі виглядає так - хтось не в міру голосний та не може промовчати, його не можна купити і залякати, але ж можна як мінімум "засудити". Зрештою так воно й дешевше і спокійніше, заодно і приклад для наслідування в ригіонах. А стрілочників-виконавців (типу недолугого судді) також знайти не проблема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А взагалі виглядає так - хтось не в міру голосний та не може промовчати, його не можна купити і залякати, але ж можна як мінімум "засудити".

Так, її купити не можна.

Гроші у її житті вже займають далеко не перше місце, але не через її високу моральність, а через те що їх у неї надзвичайно багато :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Боротьба за Україну точиться, в першу чергу, не через економічні вигоди, а саме з політичних міркувань. Експерти зазначають, що Україна розглядається ЄС як ключова серед країн «Східного партнерства». «Якщо ЄС не досягне успіхів з Києвом - це фактично означатиме провал цієї ініціативи, а отже, втрату будь-яких важелів впливу на Київ, що є вкрай небажаним для Європи»

думаю що виходячи з цих міркувань, вони будуть як собака: “гавкати але не кусати”.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, її купити не можна. Гроші у її житті вже займають далеко не перше місце, але не через її високу моральність, а через те що їх у неї надзвичайно багато :D

Ну десь приблизно так. :D

Шкода тільки, що для більшості з тих, в кого грошей "надзвичайно багато", все-таки гроші і їх подальше накопичення - головна ціль в житті.

Зрештою високоморальні не йдуть у політику. Білих та пухнастих в тому бруді не має.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значит свежая инфа, извините, что даю ссылку на УНИТАЗ УНИАН

До Тимошенко не пустили чоловіка

По ходу вспомнились учебные годы в школе, в 10 классе я очень обидел учителя химии (сказал, всё, что думаю о нём)... так вот, он стал на принцип выгнать меня со школы, 1 четверть в табеле 2, вторая - 2, в период третей четверти он ушел на больничный, заменял другой учитель, он поставил 3, в четвёртой четверти вышел прежний, на первом же уроке, посмотрев журнал,увидевши тройку, он сказал: "ого!!!...", и автоматично, безоговорочно и по умолчанию в конце четверти втулил мне 2.

Со школі так и не выгнал, но нервы потрепал... :mdr:

К чему єто я веду...тимошенко довыё доигралась со своими понтами, вот не пустили мужа, и всё, и главное, всё по закону, а ведь вся система то в руках нынешней власти, надо будет,и адвоката не пустят, и хоть ты лопни...так и живём :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По ходу вспомнились учебные годы в школе, ... 1 четверть в табеле 2, вторая - 2, в период третей четверти ...3, в четвёртой четверти ... втулил мне 2.

:smile-zachot::D Примите мои восхищения

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені Тимошенко і її свора не кращі за Януковича з своїми...

Це типова політтехнологія Партії Регіонів. Вони наймають людей, так званих "проти всіх", які стверджують, що, ніби-то всі політики однакові. Треба порівнювати, що конкретно робили ці політики при владі. Між Тимошенко і Януковичом велика різниця. Якби Тимошенко була б зараз при владі, то такої кризи зараз не було б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені Тимошенко і її свора не кращі за Януковича з своїми...

Це типова політтехнологія Партії Регіонів. Вони наймають людей, так званих "проти всіх", які стверджують, що, ніби-то всі політики однакові. Треба порівнювати, що конкретно робили ці політики при владі. Між Тимошенко і Януковичом велика різниця. Якби Тимошенко була б зараз при владі, то такої кризи зараз не було б.

це типова політтехнологія БЮТ(Свободи, Нашої України, Народного руху, і тд.) вони наймають людей, так званих прихильників, які стверджують ніби наймачі дуже хорошічесніпоряднііточнокращівсторазівзаправлячийрежимхунтубандузграю. Між тим неозброєним оком видно що усі політики - мудаки:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... Якби Тимошенко була б зараз при владі, то такої кризи зараз не було б.

Як вже [вирізано цензурою] оце унилоє скуління великих аналітиків, якби да каби..

Якби вона (чудом) виграла вибори, то жоден законопроект не пройшов би через ВР. Одними указами далеко не заїдеш. Кожен міністр завойовувся би з боями і шляхом втрат. В результаті у нас би був уряд-каліка і планомірний перекуп голосів з метою остаточної зміни конституції. І фіг би вона шо зробила, а тим більше розпустила б. В тиху дєрибанила би там де можна.

У неї апріорі не було шансів після кидка Фірташа. Мало того вона і Портнова додумалась кинути, той би хоть в суді зараз грамотно захист вибудував би. Мейбі..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хватить, що в 2008 разом із Медвєдєвим спасли Південну Осетію від Грузії...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А взагалі виглядає так - хтось не в міру голосний та не може промовчати, його не можна купити і залякати, але ж можна як мінімум "засудити".

Так, її купити не можна.

Гроші у її житті вже займають далеко не перше місце, але не через її високу моральність, а через те що їх у неї надзвичайно багато :D

Всі її гроші- це політичний капітал,по ходу за місяць ,другий ціна на нафту , а слідом і на газ впаде конкретно-і вчому її вина тоді буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

— Для половины Украины слова "УПА" и "бандеровцы" остаются чуть ли не ругательствами.

— Ну, не для половины!

— Если посмотреть по результатам голосования, все те, кто выбирал Януковича...

— Да чушь собачья, что вы говорите? Вы что же, впрямь идентифицируете голосование за Януковича с "пророссийским" электоратом, а голосование за Тимошенко с "проукраинским"? Эта байка и на выборах-то не сработала, а уж сегодня на нее всерьез ссылаться просто смешно. Я знаю кучу людей, которые, чертыхаясь, матерясь и рыдая крупными слезами, шли голосовать за Януковича с единственным аргументом: "чтобы не дать этой сучке ни одного шанса", а с другой стороны — вполне дружественных к РФ обывателей, точно так же голосовавших за Тимошенко — "только бы не за зека". То, о чем вы говорите сейчас, это чисто политтехнологическая разработка. Это сценарий, написанный даже не ими,— они оба слишком глупы для этого.

— Вы, я помню, активно призывали голосовать против обоих.

— Да. Вся страна помнит. И эта политическая "третья сила", которую я озвучила накануне второго тура выборов, то есть те, кто голосует против обоих, за полтора года, заметьте, выросла с 5 до 18-25 процентов. Ни один украинский политик не сделал такой карьеры. Треть страны не принимает обоих, а результат второго тура определило протестное голосование. Плебисцит по выбору меньшего зла.

— Вы действительно считаете, что Янукович меньшее зло, чем Тимошенко?

— Безусловно: масштаб меньше. У нее был общенациональный ("Она — это Украина"), у "донецких" — "локальный" ("Донбасс — это мы"). Что из этого получается, мы все видим: одной группировке удалось сделать пугало из целого региона, навязать ему имидж "бандюков", и сегодня уже никто не вспоминает, что Донбасс — это родина великого украинского тенора Анатолия Соловьяненко, великого украинского поэта Василия Стуса и т.д. Янукович и компания узурпировали Донбасс, заставили людей говорить: "Извините, я из Донецка". И теперь мы имеем кучу дураков из других регионов страны, которые смеют заявлять: "А давайте мы этот Донбасс отделим".

— Среди этой "кучи дураков" ваш коллега, писатель Юрий Андрухович.

— То, что он лепечет, это не только безответственно, это просто глупо, по-мальчишески. Юрин психологический возраст — 18 лет. Нет ничего грустнее, чем стареющие советские 18-летние мальчики, которые никогда не достигают возраста социальной зрелости и ответственности.

— Все-таки, мне кажется, Тимошенко так не сворачивала бы демократию, как это делает Янукович.

— Простите, вы уже забыли журналиста, уволенного за ролик "Все пропало"? Забыли решение Печерского суда, запрещавшее критику действий правительства? И ведь у нее тогда не было всей полноты власти, а если бы была? Нет уж, увольте: по части свободы слова при Тимошенко — три ха-ха.

— Если ее сейчас посадят, как вы к этому отнесетесь? Она ведь будет восприниматься такой же жертвой, как Ходорковский в России.

— Не думаю. Это все больше похоже на фарс, причем с обеих сторон. Для танго нужны двое, и они нашли друг друга. И вообще, почему вы решили, что она сядет в тюрьму? Давайте не будем строить гипотез. Единственно, от чего я испытываю некоторое смутное эстетическое удовлетворение, так это от того, что судит ее тот же Печерский суд.

— Сама создала, сама получила?

— Да. Любой человек, знающий толк в композиции, оценит красоту ситуации. Люблю такие сюжеты.

Оксана Забужко. Інтерв"ю журналу "Огонек"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

— Вы действительно считаете, что Янукович меньшее зло, чем Тимошенко?

— Безусловно: масштаб меньше.

Після цих слів, можна далі не читати, що там напише так звана "третя сила", яка сидить "на підкормці" в Януковича.

— Все-таки, мне кажется, Тимошенко так не сворачивала бы демократию, как это делает Янукович.

— Простите, вы уже забыли журналиста, уволенного за ролик "Все пропало"?

Дуже серйозний аргумент. Журналіста звільнили за порушення журналістської етики. Це в будь-якій демократичній державі зробили б. Підглядувати за першими особами держави не допустимо.

Хай ця "синьожопа", Оксана Забужко, напише скільки раз побили журналістів в Печерському суді, за що побили журналіста охоронці Януковича, як знімали з телеканалів сюжети про Межигірря і т. д. Не кажучи вже про те, коли в країні будуть чесні і демократичні вибори, незалежні суди...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хай ця "синьожопа", Оксана Забужко,

Озвучте, будьте ласкаві, думка кого із нашої ітелігенції має дійсно вагу, на кого так би мовити нам рівнятися ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки Подя (Лесь Подерв'янський)!

Так от, бішьше ста років назад більш інтелігентніші у своїх висловлюваннях чим Подя письменники-москалі влучно сказали устами Козьми Петровича Пруткова - "Взирая на солнце, прищурь глаза свои, и ты смело разглядишь в нём пятна."

Це для тих хто зараз дивиться на Юлію Володимирівну широко заплющеними очима.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки Подя (Лесь Подерв'янський)!

Так от, бішьше ста років назад більш інтелігентніші у своїх висловлюваннях чим Подя письменники-москалі влучно сказали устами Козьми Петровича Пруткова - "Взирая на солнце, прищурь глаза свои, и ты смело разглядишь в нём пятна."

Це для тих хто зараз дивиться на Юлію Володимирівну широко заплющеними очима.

Але це і не значить, що такими ж очима ми маємо дивитися на тих, хто про ти неї.

В даному випадку ЗАбужко мене розчарувала однобокістю

— Вы действительно считаете, что Янукович меньшее зло, чем Тимошенко?

— Безусловно: масштаб меньше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

— Вы действительно считаете, что Янукович меньшее зло, чем Тимошенко?

— Безусловно: масштаб меньше.

Вибачте, а де ж тут однобокість ?

Я тільки що телефонував Оксані Стефанівні і вона розтлумачила більш зрозуміло -

"що Яник г*вно, що Юля г*вно ! Але Янек на сьогодняшній день трошки менше г*івно чим Юля"

Так зрозуміло ? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

— Вы действительно считаете, что Янукович меньшее зло, чем Тимошенко?

— Безусловно: масштаб меньше.

Вибачте, а де ж тут однобокість ?

Я тільки що телефонував Оксані Стефанівні і вона розтлумачила більш зрозуміло - "що Яник г*вно, що Юля г*вно ! Але Янек на сьогодняшній день трошки менше г*івно чим Юля"

Так зрозуміло ? :D

Ой, певно, ви Подервянському телефонували )))

П.С. Я все чудово зрозуміла, не підтримую жодного з "великих" політиків, просто особисто для мене, та і думаю не тільки для мене, ця фраза, пробачте, якась дурнувата (я про менший масштаб зла):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...