Перейти до змісту

"Гостинні" українці


Dima4s

Рекомендовані повідомлення

http://life.pravda.com.ua/columns/2011/08/3/82840/

Чудово розказана історія...

Нагадала мені недавню свою... Поїхав в село, бабулька вже стара нічого особливо робити не може а забор валиться..Приїхав знайшов ліс на стовпчики...РОзвалив старий( стояв він близько 30 років) і логічно що залишився слід... Встановив нові стовпчики збоку від місць де стояли старі( куча гнилого дерева залишилось в землі), прибив перегородки і штахети, через півгодини прибігає сусід і кричить не своїм криком що я захватив його територію! близько 10 сантиметрів землі довжиною в 3 метри. Розхвилював бабулю, мене, себе за 0.3кв метра нінащо не годної землі з своїх 70ти соток....

От такий цей український менталітет...

:closedeyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може сусід хотів компенсацію у вигляді грілки ємністю 0,5 або 1 літр (і як правило погорланив пів години) :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас соседи по даче между собой даже судились за 30 см полосу между участками, теперь стоит та земля никому не нужная, бурьяном зарастает.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може сусід хотів компенсацію у вигляді грілки ємністю 0,5 або 1 літр (і як правило погорланив пів години) :friday:

Від мене швидше б в диню получив ніж компенсацію...

Добре що я пацифіст в основному. :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас соседи по даче между собой даже судились за 30 см полосу между участками, теперь стоит та земля никому не нужная, бурьяном зарастает.

А куда хозяева делись-на дуели пострелялись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас соседи по даче между собой даже судились за 30 см полосу между участками, теперь стоит та земля никому не нужная, бурьяном зарастает.

у нас колись теж з"явились нові сусіди на дачі, які почали знайомство з того, що вирішили повиясняти відносини за межу. типу, ми відхапали від 10 до 50 см території. Докази, що ділянка не правильної прямокутної форми, не впливали. Дядько, з яким ми мали дачу на спілку, сказав - та х з тобою, роби собі як хочеш, нема у мене здоров"я з тобою сперечатись. Сусід навіз блоків, ніби збирався там щось будувать, потім помер(до речі, молодий чувак був, до 40), дочка(чи дочка-жінка) ніби зійшла з розуму, дача заросла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А куда хозяева делись-на дуели пострелялись?

Я не в курсе. Люди там пожилые были, бабульки практически. Может и померли, а детям не интересно этим заниматься. Ну вон прям как Tolik_lt выше описал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас соседи по даче между собой даже судились за 30 см полосу между участками, теперь стоит та земля никому не нужная, бурьяном зарастает.

у нас колись теж з"явились нові сусіди на дачі, які почали знайомство з того, що вирішили повиясняти відносини за межу. типу, ми відхапали від 10 до 50 см території. Докази, що ділянка не правильної прямокутної форми, не впливали. Дядько, з яким ми мали дачу на спілку, сказав - та х з тобою, роби собі як хочеш, нема у мене здоров"я з тобою сперечатись. Сусід навіз блоків, ніби збирався там щось будувать, потім помер, дочка(чи дочка-жінка) ніби зійшла з розуму, дача заросла.

Шота мне с тобой спорить перехотелось.... :0118::0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода, що такі хороші риси українців як господарність та хазяйновитість іноді набувають таких збочених форм, коли навіть найближчі сусіди готові за кілька метрів землі (яка ніякої погоди в господарстві не зіграє) сваритися і з’ясовувати стосунки роками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шота мне с тобой спорить перехотелось.... :0118::0155:

я уточнив, боятись нема чого. чувак не помер. але відсидів у тюрмі:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в тої тьоті шо написла цю статтю мабуть ніколи не буде досить розуму щоб зрозуміти українців ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в тої тьоті шо написла цю статтю мабуть ніколи не буде досить розуму щоб зрозуміти українців ...

завжди цікаво послухать людей просвящьонних.розподай,ти ж то іх точно зрозуміб

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в тої тьоті шо написла цю статтю мабуть ніколи не буде досить розуму щоб зрозуміти українців ...

Ви, напевне, і зараховуєте себе до тих "щирих" українців, які за 10 см.землі (чи будь-чого іншого) готові найближчого сусіда замордувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в тої тьоті шо написла цю статтю мабуть ніколи не буде досить розуму щоб зрозуміти українців ...

Взагалі-то "та тьотя" - українка і кореспондент каналу 1+1.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в тої тьоті шо написла цю статтю мабуть ніколи не буде досить розуму щоб зрозуміти українців ...

завжди цікаво послухать людей просвящьонних.розподай,ти ж то іх точно зрозуміб

якби скрызь було добре чисто смачно та ще й навколо жили істоти лише одної національності з однаковими звичками та повадками№ котрі б один одного любили та поважали.. хіба це було б життя?

в такому випадку зникнуть народи та їх менталітетИ тре радіти що в наших селах ще живуть люди які шматують іноземців. ///////а розуміння україни воно або є або його не має.... в книжках цього не знайдеш це на тому ж рівні. що і расизм котрий у нас зник вже давно разом з почуттям гордині за себе та свій народ.

а авторка статті це звичайний приклад людини котра піддалась впливу чогось незрозумілого і вона вже пливе в еврпопу і українство їй походу глибоко в д...

З.І.

маБутъ я теж якусь туфту написав але то є моя думка і моє відношення до цього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як цікаво.людина пише,зразу розуміє що це "якась туфта".може,спробуй думати не туфту,а тоді писати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як цікаво.людина пише,зразу розуміє що це "якась туфта".може,спробуй думати не туфту,а тоді писати?

з такмм самим успыхом можна пысяти сидячи...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з такмм самим успыхом можна пысяти сидячи...

Думаю,це ти легше усвоїш,ніж не писати туфту:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи нагадує про згвалтовану дівчину, котра спецом ходила в міні перед моряками, що рік в плаванні були.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був по справах у Мелітополі років 2-3 тому, вразила загальна атмосфера совка і розгару 90-их. Возив нас один таксист, ну і, як водиться, розповідав місцеві байки, наприклад про те, як привезли артистів афро-американців, і бідолашки змогли вийти з автобуса тільки в супроводі ОМОНу, тому що місцеві жителі занадто емоційно виявляли расизм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...