Перейти до змісту

HMM-3


mellia3000

Рекомендовані повідомлення

Народ є ще в луцьку якісь добрі люди що граються в Героїв третіх чи вже всі того?????

Яб с кимось загоцався! на пивко! Я колись в Лімпексі як працюват то до мене на зміну багатенько приходило погратися в Героїв! а половину ночей тільки за героїв і набиралось! (Клуб просто поганенький)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Всі грають в Warcraft або CStrike, я колись грав в варік класная річ! Нажаль

прийшлось переустанавлювати вінду тоді, а діска небуло, от і пропав, ти

певно ніколи навіть то і у варкрафт не грав, ці герої... пограв... нудно...

попробуй у варкрафт, сподобаєтся!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Герої це класика! Вони жили вічно і ще стількиж проживуть.

Да може набриднути грати, але через певний час знову хочется в них полабати.

Ти коли небуть грав в герої хотсітом на великій мапі(ігри затягуются на два три дні :P ) І як хочется один до одного дістатись щоб всетаки зрівняти чий герой і армія сильніші.

PS доки розказував в самого руки почали чисатись пограти в Героїв (Маю всі чотири частини з адоннами :P )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виклади на ЛМ або зроби копії і передай мені в Рожище!!!

Старіші іграшки класичні важко знайти. :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попробую залит першу і другу частини на диск, але нічого гарантувати не можу ігри ліцензійні і вроді захищені від копій.

А на ЛМ не такто й просто викласти. От якби зробили чот вроді ФТП сервака куди кожен по трохи заливає щось добре а адміни вже вирішують чи стирати його чи викладать на основний серв для скачувань (А ще мені губо закатуючу машинку :P )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок. Чекатиму з нетерпінням і взагалі якщо маєш цікаві іграшки - виклади на ЛМ, а то в магазинах чогось пристойного, у що б хотіли погратись відвідувачі клубу обмаль.... Класику взагалі майже неможливо дістати... :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ігрух в мене напевно більше сотні. Є багато цікавих екземплярчиків, серед них і варіант контри ТАКТІКАЛ-ОПС взагалі класний, але маловідомий і не дуже популярний. Якби його хочаб на тиждень замість контри на лм поставить о це булоб круто. Є также тисячі різних модів і доповнень.

А на рахунок викласти на ЛМ так це до адмінів нада звиртатись а не до мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думав Ви знайомі між собою...

Тому й кажу викласти на ЛМ.

Якщо ні, то бери з собою цікавеньке в неділю, коли будеш їхати в гості до нас.

Чекаю з нетерпінням!!! :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Мої найулюбленіші Герої - це 2-і, а от 3-ті та 4-ті вже не сподобались. Хоча зараз чекаю на 5-ті,не знаю якими вони будуть, принаймні скриншоти - СУПЕР!!!!! <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Компания Nival Interactive сообщила о несанкционированной продаже устаревшей версии игры Heroes of Might and Magic V. Из пресс-релиза:

"В настоящее время в Москве, Санкт-Петербурге и других городах России продается версия игры Heroes of Might and Magic V. Продавцы представляют ее как "альфа-версию" или даже "демо-версию" игры, хотя на самом деле это одна из первых рабочих версий игры более чем годичной давности. В свое время, в ходе работ по производству игры, к этой версии получили доступ люди, допустившие ее утечку. Около года спустя версия была выложена в интернете, а сейчас растиражирована на CD для продажи.

Заслуживает понимания тот факт, что фанатам серии не терпится опробовать пятую часть игры в действии. Но мы вынуждены предостеречь всех возможных покупателей этих дисков, что данная версия в виду своей давности не дает даже сколько-нибудь приближенного представления об игре - она содержит устаревшую графику, схематичный игровой процесс, и практически неиграбельна из-за своей нестабильности.

Поэтому компания Nival Interactive призывает фанатов серии Heroes of Might and Magic не тратить свои деньги и время на эту версию, которая не способна дать ни информации о пятой части серии, ни простого удовольствия. Быть в курсе новостей о текущей разработке игры, об игровом мире Heroes of Might and Magic V и об официальных публичных версиях Вы можете, посещая сайт игры". - HWNN

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо чесно то я скажу ЩО Цивілізація в 100 раз краща за героїв!

ОТАК ВАМ!

І нею можна грати хоч цілий рік!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ така новина - качаю демку Героїв 5. Утечка пройшла ще 22 серпня, але я узнав тільки вчора. Сьогодні вечером надіюсь пронесу і виложу на ФТП. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цій демці вже рік :)

Все що ти там побачиш наврядчи попаде в релізну версію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цій демці вже рік    Все що ти там побачиш наврядчи попаде в релізну версію

post-64-1126970811.jpg

ТА ні вроді ціла карта є для юзання. :)

Heroes of Might and Magic V.

Prototype

US/English version

June 2004

Heroes of Might and Magic V © 2003 UbiSoft. All rights reserved. Heroes of Might and Magic is

a trademark of UbiSoft.

о тут навіть є кілька карт, і набір комагд :)

Kарты открываются в консоли(~), путем введения: advmap <карта>

149, 49, 48, 285, 278, 150, 190, 240, 194, 153, 156, 157, 180-188, 190-192

Изменив настройки камеры в autoexec.cfg на

mission_camera_limits 50 -100 1000 -100 100 0 0

mission_camera_softlimits 50 -100 1000 -100 100 0 0

можно добиться её относительно свободы

лучше поставить mission_camera_zoom_speed на 0.15

В start.cfg можно выбрать карту для загрузки сразу же, попытаться запустить мультиплеер.

В input.cfg содержатся все бинды клавиш

В user.cfg настройки, max графа =)

setvar gfx_fsaa = 4

setvar gfx_resolution = 1280x1024

setvar gfx_anisotropic_filter = 8

попробуйте менять это: setvar gfx_depth_tex_resolution = 1024

для сохранения в консоли save,load-загрузки[/vip]

Викладаю на ФТП. Надеюсь Адміни оперативно виложать на основний сервак. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

слухай, скажи свою аську і ми якогось вечора домовимось порізатись в героїв

моя 199387774

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

я теж би пограв по сітці в героїв третїх,в мене ті що на ЛМі викладені

аська 201 342 563

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Герої 3 рулять однозначно!

але в оригіналі не граю вже десь рік. зараз юзаю їх пропатченими до Герои ІІІ 3.58f WOG Буває шо зятягують не на один день, а ще якщо з класними картами з нету розміру XL то за компом можна зразу і спати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Парні, халепа. я не є Юзер ріал ЛМ, тому зможу грати з вами ХММ3 лише якщо фотаком зробить такий сервер. а по лану побігати не вийде. звиняйте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
Парні, халепа. я не є Юзер ріал ЛМ, тому зможу грати з вами ХММ3 лише якщо фотаком зробить такий сервер. а по лану побігати не вийде. звиняйте

Дик. Одним словом єльф :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да народ цивілізація це кулл :)

А що до хіроса то в березі що місяця проводиться чемп :) це їдина гра яка регулярно проводиться

поскільки завжди є люди :) такщо прихотьте в березу з кучьою пива і вийдете без штанів :)

Завжди раді бачити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...