Перейти до змісту

Diablo III


Zerotul

Рекомендовані повідомлення

відкладаю гроші на Д3.. :) почекаю, хай ажіотаж стихне. Поки кряку винайдуть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 110
  • Створено
  • Остання відповідь

І правільно. Охота сравніть рус і анг версії. Не верю що так запроста вона стоіть дешевше, ну не могут амерікоси (блізард) сваїх абідно кідануть раді Рус.

Но вдруг - варіанти і рибку сєсть і на лавочку сесть

1. На свою державу абіделісь

2. Боятцо что взламают рускіє ігрулю от злості

3. Не так уж і веліка цена по європейськім міркам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І правільно. Охота сравніть рус і анг версії. Не верю що так запроста вона стоіть дешевше, ну не могут амерікоси (блізард) сваїх абідно кідануть раді Рус.

Ну вар 3 в нас продавався значно дешевше євро версії ще 10 років тому так що в цьому нема нічого дивного.

Реалії нашого ринку такі що по євро цінам буде продано мало ліцензій, хоча по трохі ціни ростуть з року в рік і вже не можна за 5 баксів купить ліцензійну гру топ класу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Французский секс-шоп нахаляву раздает вибраторы всем, у кого Diablo 3 негативно сказывается на личной жизни. Сфотографируйтесь с коробкой Diablo 3, отправьте фото на страницу магазина в Facebook, получите ваучер на заказ вибратора.

Страничка в Фейсбуке показывает, что халявный вибратор хотят получить не только девушки-геймерши, но и парни. Увы, предложение магазина действительно только для жителей Франции.

:_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто захочет поиграть в пати - добавляйте Kiory#2242 (10 левел пока)

b0rg#2520 :_07:

А уровень?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вижу смысла переплачивать за евро, если условия игры будут идентичными.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стартову версію будуть давати безкоштовно (до 13 лвла, як в беті).

мені вистачить)

платив тіко один раз , за aion... тоді було просто ну взагалі скучно днями...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стартову версію будуть давати безкоштовно (до 13 лвла, як в беті).

мені вистачить)

платив тіко один раз , за aion... тоді було просто ну взагалі скучно днями...

world of tanks)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

В хардкор хто небудь грає? Якщо так, то як відчуття? Є прилив адреналіну?

Море адреналина после смерти героя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скачав інакший емуль. Маразм. Із перших же монстрів бабло сиплеться тисячами. Потім монстри зникають. Перехід у різні "підвали" проходить 10-15 секунд. Продати щось - нереально. Проапгрейдити іт.д. теж. Читав на різних форумах, що є вже 3 (чи що) версії емулятора. Але, то все танці із бубном. Фтопку. Через півроку-рік (не раніше), можна буде знайти ЛЮДСЬКИЙ емуль сервера.

Одним словом - отримаю ЗП - піду купувати ліцуху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колего купив ліцу, мене порадував гостьовим ключиком, ну що ж загальної картини як такої не склалось, але все ж враження є(доволі позитивні), чесно кажучи як на мене (користуюсь тільки фрішним софтом, і ігри як правило тільки качаю в форматі піратка), трошки шкода 270 грн. за ліцензію, але все ж думаю що таки придбаю, правда коли...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно говоря не стоит она своих 260 гривен. 4 акта пробегаются за 8 часов(есть такое видео в интернетах).В онлайн побегушках я никакого нового опіта не приобрел-все те же уши что и во второй части.Отдельный разговор-это аукцион.Даже если не упоминать аук за эвро, то стандартный аукцион убог чуть больше чем на половину.Это не та игра которую надо делать 6 лет.Знал бы свое впечатления наперед, дал бы не больше 80 гривен как оно того заслуживает

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...