Перейти до змісту

Допоможіть будь ласка! "розетка" хоче кинути на $457


Рекомендовані повідомлення

Сьогодні позвонив на розетку сказали, що монітор на ремонті і це може тривати до 28 днів, 14-огляд і 14-ремонт.Можливо таке? Підкажіть, чи мають право стільки часу тримати товар у ремонті?

маю дику підозру що монітора ти сам не заносив і тому розписки не маєш від "розетки" з датою прийому - то раз.

товар не обов"язково приймати наремонт, його можна прийняти на діагностику... - то два.

а якщо варіант два - то якби будуть ганяти скільки влізе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • Відповідей 73
  • Створено
  • Остання відповідь

Монiк розетка поремонтувала за 25 днiв шляхом замiни матрицi. Забрали з перевiзника, дома виявився битий пiксель внизу екрана.. :angry2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

OMFG! З битого пікселя з'явилась вертикальна полоса на весь екран...

Ти в церкву ходиш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вище вам все уже досить вичерпно пояснили. 14 днів максимум, а далі неустойка 1% вартості товару.

Почекай пів року і собі ще одного купиш Гг тільки я впевнений що тут у луцьку у наших магазинах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тулять фуфло, й не хочуть забирати його назад.

Нормальна фірма зразу б поміняла, й не парилась би. В їхнії маштабах це все капля в морі. А репутація головне.

А у нас прав той, хто продав, а ти лох тому що купив. Мільйон причин, не так включав, не так дивився :) а нема заземленя в квартирі, то тусуйся взагалі, і де у нас в квартирах заземлення і в кого вони є :) Такий вот парадокс.

А на рахунок битих пікселів, це те саме як купити яблуко, яке в межах "норми" взяти й надкусити :) тільки заплати за все яблуко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніколи не розумів тих, хто купує на розетці. Чесно. Я розумію, що ніби дешевше.. але.. Люди платять по 10-20 у.о. дорожче за нотік за те, щоб там НЕ БУЛО жодного битого пікселя. Тобто мені за +20 у.о. прийде нотік/монітор зі 1000% гарантією, що битих пікселів немає.

Інтернет-покупки - кіт у мішку. Зате дешевше. І якщо Вас не накололи 10 разів. не факт, що 11-й раз вам також повезе.

Ось така моя думка.

Скупий - вже походу попав трошки. да?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін!

От і я влип з гарантійкою в "Медіамаркеті" при покупці кулерка

Так буває, як не помолишся перед покупкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніколи не розумів тих, хто купує на розетці. Чесно. Я розумію, що ніби дешевше.. але.. Люди платять по 10-20 у.о. дорожче за нотік за те, щоб там НЕ БУЛО жодного битого пікселя. Тобто мені за +20 у.о. прийде нотік/монітор зі 1000% гарантією, що битих пікселів немає.

Інтернет-покупки - кіт у мішку. Зате дешевше. І якщо Вас не накололи 10 разів. не факт, що 11-й раз вам також повезе.

Ось така моя думка.

Скупий - вже походу попав трошки. да?

Про розетку тактовно промовчу.

Ви взагалі не сприймаєте інтернет-магазини, як варіант купівлі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трішки незгоден. деякі речі можна найти лише в інтернет магазинах.

але з іншої сторони я б напевне боявся купувати щось більше 100 ує не на місці, не маючи можливості перед покупкою пощупати, понюхати, перевірити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

KOTuK, сприймаю. Але виключно, як онлайн замовлення. Для прикладу http://grand.ua (aka http://kpi.com.ua)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніколи не розумів тих, хто купує на розетці. Чесно. Я розумію, що ніби дешевше.. але.. Люди платять по 10-20 у.о. дорожче за нотік за те, щоб там НЕ БУЛО жодного битого пікселя. Тобто мені за +20 у.о. прийде нотік/монітор зі 1000% гарантією, що битих пікселів немає. Інтернет-покупки - кіт у мішку. Зате дешевше. І якщо Вас не накололи 10 разів. не факт, що 11-й раз вам також повезе. Ось така моя думка. Скупий - вже походу попав трошки. да?

Не погоджуюсь. Купував на розетці, доставили за 75 км від Луцька прямо в квартиру, (+70 грн за доставку). Курєр зразу попросив включити перевірити чи немає битих пікселів і т.д. лише після цього заповнив гарантійний талон і отримав гроші. Слава Богу працює майже рік без нарікань.

З.І. В знайомого був випадок з поверненням товару на розетку, без проблем прийняли та поміняли на новий...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як Ви ставитесь до Луцьких інет магазинів типу медіамаркет, нотікс та інші...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

тимчасово працюю на видачі у розетки і знаю що там роблять так:

1) при вас включають монітор і перевіряють на наявність битих пікселів тощо .

2) маєте 14 днів на перевірку сподобався вам чи ні.і так далі.

3) і якщож вже відіслали на київ монітор то трошки займе часу щоб перевірити , виж не 1 такі я так думаю.. я думаю що все нормально закінчится ви не 1 такі..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

а якщо здерли наклейочки і пльоночки тоже приймите?.коли я купляв,сказали ,що коли будите перевіряти вдома,і будть биті пікселі можна замінити

а яким способом перевіряють?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо здерли наклейочки і пльоночки тоже приймите?.коли я купляв,сказали ,що коли будите перевіряти вдома,і будть биті пікселі можна замінити

а яким способом перевіряють?

відправляєтся на київ, далі на сервіс, а потім кажуть від чого що далі.. якщо від зовнішнього пошкодження то звичайно винні ви. а якщо зі сторони техніки то ні) вам замінять і привезуть нову)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

уря, накінець-то

"заблокирован"...

просто всі коментарі користувача зараз видалити модератори не можуть, тому просто "заблокірован"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...