Перейти до змісту

Ретушування фотографій


Cinvocl

Рекомендовані повідомлення

Пропонується професійна та якісна корекція, дизайн та ретушування повсякденних та святкових фотографій.

Індивідуальний підхід до кожної фотографії та до кожного клієнта.

Контактний телефон: 066-445-33-32

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна залежить від складності та об'єму робіт, будь то проста корекція чи особливий дизайн фото.

Мінімум 7-10 грн, ціни найприємніші по місту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Dance is life" - ok. все остальное класса "уберите прыщи за симпу" и начальный курс освоения плагинов к фотошопу.

ничего личного. кого-то возможно заинтересует именно такой уровень работ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ты покажи что сам умеешь, умник хренов. Я таких знаешь сколько видел, и как правило ни один ни хрена не показал.

Судя по твоему коментарию, большинство луцких фото-салонов необходимо срочно закрывать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ты покажи что сам умеешь, умник хренов. Я таких знаешь сколько видел, и как правило ни один ни хрена не показал.

Судя по твоему коментарию, большинство луцких фото-салонов необходимо срочно закрывать.

Да, срочно. Это не повод творить херню и хотеть за это бабло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

уберите прыщи за симпу

+1

Роботи явно низької якості :(

Ну а "Dance is life" без ретуші автора краще.

post-3074-0-32993300-1312209549_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ты покажи что сам умеешь, умник хренов. Я таких знаешь сколько видел, и как правило ни один ни хрена не показал.

Судя по твоему коментарию, большинство луцких фото-салонов необходимо срочно закрывать.

Всі мирно йдуть сюди

Беруть оригінал, роблять своє ретушування і викладають) а ми оцінимо)

Тільки срач такий як тут розводити не треба :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Беруть оригінал, роблять своє ретушування і викладають) а ми оцінимо)

Тільки срач такий як тут розводити не треба

помірятись піпіськами? це розведе новий срач, менталітет

7-10 грн.

P.S. ретушування це закос під стару бумагу і інша непотрібна шняга в кадрі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ціна до чого?)

Тіпа безплатно не працюєш?) Викладаючи своїфоткі в галерею ти не піпіською міряєшся?)

Ладно забей) я ніког овпрошувати не буду) 100 лет нада)

Ретушь (франц. retouche, от retoucher — подрисовывать, подправлять, буквально — снова касаться)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судя по твоему коментарию, большинство луцких фото-салонов необходимо срочно закрывать.

не понимаю, чего ты дергаешься? вот, например, правильно, корректно составленное объявление :

Я осваиваю графические редакторы, современные плагины и в частности ретушь фотографий. В качестве практики готов поработать над вашими снимками. Если вам понравится моя работа, я, разумеется, не откажусь от денежного вознаграждения и дальнейшего сотрудничества =) С уважением, имярек.

а фотосалон, понимаешь, прежде всего вывеска имя, студия, хорошая камера и профессионал со стороны видоискателя. а ретушь, обработка - это третьестепенное. кто-то в Irfanview делает и не парится :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и да, если уж говорить про то, что умею лично я в этом аспекте, то в основном всякие мелкие фотожабки для увеселения почтенной публики :smile3:

post-32-0-48563700-1312230962_thumb.jpg post-32-0-37127400-1312230963_thumb.png

post-32-0-98036200-1312231015_thumb.jpg post-32-0-24153400-1312230965_thumb.jpg

post-32-0-80617800-1312230965_thumb.jpg post-32-0-64590600-1312230966_thumb.jpg

post-32-0-50414000-1312230967_thumb.jpg post-32-0-29613200-1312230968_thumb.jpg

post-32-0-15089700-1312230969_thumb.jpg post-32-0-15851800-1312231011_thumb.jpg

post-32-0-56233000-1312231013_thumb.jpg post-32-0-17701300-1312231014_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ціна до чого?)

Тіпа безплатно не працюєш?) Викладаючи своїфоткі в галерею ти не піпіською міряєшся?)

Ладно забей) я ніког овпрошувати не буду) 100 лет нада)

Ретушь (франц. retouche, от retoucher — подрисовывать, подправлять, буквально — снова касаться)

1. ціна кагбе намікає, за 7 грн якісна ретушь? смішно, тому казати погано - здрастє кеп

2. ні. реклама, яка працює. чудовий канал отримання клієнтів. вже в кількох бордівців на весіллі працював, погуляв.

3. забив

4. P.S. ретушування не це закос під стару бумагу і інша непотрібна шняга в кадрі. о! рекомендую топікстатеру почати з чогось простішого, аля http://ps-arts.ru/2010/02/fast_retouch/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уважаемые граждане нашего прекрасного форума. Неужели вы думаете, что ваши комментарии как-то повлияют на количество моих теперешних клиентов? Конечно, нет, просто решил разместить объявление и здесь, а вдруг кто-то и согласится. Но видимо здесь в этой отросли есть очень много конкурентов и судя по ВАШИМ примерам ВАШИХ работ и по ваших коментарниях, дела у вас идут не очень. Какой профессионал будет судить об уровне исполнителя всего-то по парочке примеров? Или вы думаете я вам тут все свое портфолио выставлю, чтобы оно в один миг заполонило сети? Прискорбно, когда невинное объявление вызывает бурю грязи и непонятных эмоций.

А насчет оплаты - это лично мое дело, а считать и тем более обсуждать такие вещи по меньшей мере низко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приклади робіт

скажу своє бачення фото - весільне більш-менш нормально, на любителя

перше та дівчину з розбитим склом не розглядаю - нічого цікавого.

Dance is Life -непогано, але забери лишніх тьоток зліва - вони не потрібні бо відвертають увагу від основного елементу.

фото з написом про авіацію -а що вказує що він належить до авіації, а не до славного древнього роду ковалів - нічого, тому напис лишній.

дівчину в коричневих тонах - завал по білому, пересвічено, лице одна суцільна біла пляма - ніс ледь помітний і то нижня частина.

дещо вмієш, дещо вчишся. але раджу робити акценти не на ефекти та прибамбаси, а на якість і композицію

p..s я не професійний ретушувальних, так собі любитель

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО, непорозуміння в тому, що майже всі крім Оса не зовсім шарять, що таке ретуш (без образ).

В ТС - явний кітч.

У Dima4s - художнє фото з редагуванням світла і кольору.

У Шкодера - фотожаба.

Неправа? Виправте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суть в тому, що за ретушування 7 гривень, теж саме що за пластичну операцію - шоколадка)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дехто плутає ретуш і комп'ютерну обробку з елементами дизайну.

ТС власне сам ці речі і переплутав

ХелоуМото, геть ВСІ не варять, що таке ретуш, а звідки ти тоді знаєш, що це?

там в постах повище написаний навіть дослівний переклад самого терміну із мови жабоїдів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дехто плутає ретуш і комп'ютерну обробку з елементами дизайну.

ХелоуМото, геть ВСІ не варять, що таке ретуш, а звідки ти тоді знаєш, що це?

Звідки-звідки:0033:.... Того шо я сама красіва і сама умна:g14:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...