Перейти до змісту

GTA IV


silia

Рекомендовані повідомлення

Ви головне це не забувайте коли голосуватимете своїми гаманцями за ліцуху :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • Відповідей 448
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Кому твоя ліцуха треба, на торенті є=) і все буде ок. і бла бла бла дякуєм разрабам.

Нехай далі ігри кліпають задарма. так думає 85%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніколи нічого не купляв і не буду найближчим часом . торрент рулить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не, ліцуху ГТА мусово купити. На скаченій з торентів грі. ви в онлайні не зможете пограти. Інша справа, що в нас ліцензійна гра не скоро з'явиться. От я наприклад, звичайно спочатку скачаю гта4, але потім обов'язково куплю і ліцензію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От я наприклад, звичайно спочатку скачаю гта4, але потім обов'язково куплю і ліцензію.

Я так і про сталкера думав, і про крайзіс, і про андерковер, а в кінці-кінців прошов тільки крайзіс (із-за того тількі що він короткій дуже) а на сталкера і НФС забив, так як глюкані і не дороблені ігри, яякі ще насмілюються продвавти не за малі гроші.Відтепер ніколи не буду купляти ніякі ігри взяаглі.

А спокійненько з трекера стяну!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да... краще спочатку подивитись шо це таке а потім вирішувати так чи ні. Ну це не стосується Бліза і Велва вони роблять те що треба, аби в ГТА поменше від консолі осталось бо це буде не прикольно в те саме убожиство грати, думаю норм перероблять, а консолям лідерство у файтінгах до сих под ше згадую 3 90х соня перша Тейкен3 форева ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Операционная система: Windows Vista - Service Pack 1 / XP - Service Pack 3

Процессор: Intel Core 2 Quad 2.4Ghz, AMD Phenom X3 2.1Ghz

Память: 2 GB (Windows XP) 2.5 GB (Windows Vista), 18 GB на жестком диске

Видеокарта: 512MB NVIDIA 8600 / 512MB ATI 3870

post-2716-1228110366.jpg

БАНЯТЬ ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це що, мені прийдеться проц апгрейдити? Не думав, що мого Core 2 Duo E8400 може бути мало якійсь ігрушці... А всього іншого в мене в два рази з запасом ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на бухті вже виклали.:)

Розмір: 13.85 GiB (14868246528 Bytes)

Сідерів:

20

Лічерів:

8527

Дай сайт, а то на piratebay не бачу, чи це не ця бухта??? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В друга на ОГО закачка запустилася без черги :D А 17000 людей вісить в черзі.

Правда швидкість така, що пише буде качатися 5-6 днів :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МУУУУУУХААХАХАААААА рок стар решила занятся благотворительностью для бедных ПК геймеров

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якийсь з інет-магазинів вже продає в нас ліцензію?

Стім вроді скоро має

ЗІ народ бережіться фейків адже наскік мну відомо гра ж ще не вишла в продажу а буде тік через день (Мо просто пропустив старт)

ЗЗІ 2Ridiska тобі ще не надоїло тролить ? )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как вы знаете, сегодня жителям США и Канады можно обзавестись ПК версией GTA IV (несмотря на то, что worldwide релиз перенесли на третье декабря, игру можно купить на d2d).

Но не все так сладко, как хотелось. Многие на gtaforums.com во всю орут, что игра нереально требовательно к железу. Нет, даже не так. Она, фактически, нигде не пойдет приемлемо!

Посудите сами. Тема "4870HD Grahpics problem - Auto settings = low? WTF" - владельцу этой замечательной видеокарты не разрешают поднять видеонастройки выше "низких".

На такой системе (AMD X2 Dual core 6000+ (3ghz), 4gb DDR2 6400, Geforce 8800GTX 768mb) на низких настройках игра выдает примерно 20 FPS. На аналогичной но с Радеоном - 10-12.

Вопрос и правда актуален: "WTF?"

Взято з сайта gameplay.com.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ШЗНХ нічого собі системні вимоги

(шо за на*уй) - переклад WTF

Гра є на базарі в продажі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ше нема. Але я не думаю шо таке може бути. Нах тоді таку гру випускати? Тре самому спробувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При использовании нелегальных взломанных копий игры, по словам Rockstar, игроки могут в той или иной степени столкнуться с отличиями в геймплее, от курьёзных моментов до неиграбельности]

взято з gta.ag.ru/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При использовании нелегальных взломанных копий игры, по словам Rockstar, игроки могут в той или иной степени столкнуться с отличиями в геймплее, от курьёзных моментов до неиграбельности]

взято з gta.ag.ru/

Вони думають так відлякають тих хто піраткою буде користуватися :) Наврядчи :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...