Перейти до змісту

GTA IV


silia

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 448
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

отож.... кому шо, а я качаю :) найшов два 100про працюючих емуля під ікс-бокс. на них якраз усі і запускали сан андреас. короч, нікого не агітую, але якшо є бажання і трафік, то качайте... я особисто собі скачаю, і навіть якшо не піде нічо, то буду хоча б знати шо я зробив усе шо міг :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СА не виходив ніколи на бокс

2Bit РО на недьльку за розміщеня вірусів на форумі + постінг завєдомо ложної інформації

PS Повноціних емуляторів PS2 навіть немає а ви говорите про PS3 і Гробік 360

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СА не виходив ніколи на бокс

Ось тут ти Сіля не прав.

post-979-1209587602.jpg

сцилка

Але зі всім остальним згідний на всі 100% ще нема для ПС2 нормального емуля

Але це я так розмову підтримати ;):D
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знач нащот цього помилився троха і пропустив реліз, звиняйте :P

ГТА була ексклюзивом для плейстейшена і ніразу раніше не натикався на боксову версію.

Але це не міняє суті. На бокс вона була портована одночасно з ПК релізом ( in North America on June 7th, 2005 and in Europe on June 10th, 2005.) і емулювать її на ПК врятлі би хтось в здоровому глузді пробував іза простоти доставання ПК версії гри + троянчик в атаченому архіві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отож.... кому шо, а я качаю :rotate: найшов два 100про працюючих емуля під ікс-бокс. на них якраз усі і запускали сан андреас.

ну невже незрозуміло, що Xbox та Xbox 360 це не одне і теж.

так для Xbox емулятор є і він працює, але не для Xbox 360

я думаю, що вона від нас нікуди не дінеться

"30. ottobre 2008" можливо

http://www.citydisc.ch/games/detail.cfm?ar...on=pc&cat=1

так я розумію, що ажіотаж великий і багато з нас з великим нетерпінням чекають на прилавках приблизно ось таку обкладинку коробки:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гра прикольна:

1) Графіка десь як у ASSASSIN'S CREED

2) Прикольно машини б"ються

3) Фізіка не сильно.

4) Коли стоїш на місці і довго буксуеш, то покришкі лопають

5) машина як тепер ламається то спочатку не заводиться, а потім горить.

6) Прикольно тепер людину збиває як в ральності, а не як в попердні ГТА тупо кірпічом летиш.

Гра класна чекайте на ПК воно того варте :D

post-979-1210416103.jpg

post-979-1210416163.jpg

з.і якість соррі фоткав фотопаратом

post-979-1210416129.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ХЗ. Бабок нема на всякій хлам тіпо нового компа і Хвоха. Так і тема вроде ж про ГТА 4??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все було про те де краще грать ГТА4 на боксі з ПС3 чи дождатись ПК реліза gallery_7_30_2223.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ПК она не выйдет еше долго только по одной причине гиганты хотят Хит такого уровня подержать на консолях для увилечения уровня их продаж ПК в такой рекламе не нуждается поетому ждите и надейтесь ))))

да и вообше если брать обший рынок гейм индустрии то у ПК самый низкий показатель продаж

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ПК вона вийде однозначно.

Мікрософт вигідно продвігать ПК як ігрову платформу також. Якби гра лишалась ексклюзивом соні тоді можна було б сумніватись а от якщо дядя біл забашляв стільки бабла за екслюзивний контент ітд то скоріш за все гра на ПК вийде відразу як продажі її на консолях підуть на спад

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зачем силки сам то задумайся зачем делать игры на комп которые будут качать через торенты

лучше сделать классную игру на ПС 3 там пирацтва вообше нету

ты когда сам последний раз покупал лицензию ...да и покупал ли вообше когда-нибудь ? )))

то что на ПК выйдет ето однозначно и будит другой возможно добавят еше несколько миссий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене на полці стоїть парочка колекційних видань ПК ігр котрі коштують не дешево і заради того щоб їх достати приходилось прикладати зусиля і напрягати друзів, а прості джевели і ДВД бокси вже навіть перерахувать не візмусь. Так що є ще люди котрі думають не тільки про себе а ще цінують працю гейм мейкерів, видавців, перекладачів і цілої купи народу без яких ігри випускать ніхто не буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БгГг в таком случае лудьше пожертвовать те деньги на их розчетный счет, те более на какие гейммейкеры, переводчики, и остальная куча народу и без того гребут деньги лопатой, и плевать они хотели на таких простых смертных как мы. Не скрою что играет роль и простая человеческая жадность, сорри за офтоп (наверное будет хорошей идеей разместить новую тему с обсуждением данного вопроса) но мне кажеться меня в этом мнении много кто поддержит, хоть и не считаю себя жадным, или бедным человеком, но лицензии за всю свою жизнь не купил ни разу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот ізза такіх як ти і провалюються шедевральні ігри і закриваються геніальні студії.

Оригінальний фалаут не грав (хочаб не пробував) напевно тільки той хто взагалі ніколи не цікавився іграми а продався він у всьому світі тиражем лише в 200-300 тисяч а решта піраткі. Для такої гри взагалі мєлоч.

Чудові Псіхонаут і Беянд гуд енд евіл не окупили витрат на їх створення і продовження чикати не доводиться :)

А чого вартий ГЕНІАЛЬНІЙШИЙ Фаренгейт. Гра яка втягує в себе до останьої клітини спинного мозгу але нажаль не заробила грошенят через піратів gallery_7_30_6240.gif

Якщо сильно захочеш наведу приклади студій котрі не зробивши жодної не цікавої гри змушені були закритись через фінансові проблеми (Он з недавніх творці тітан квеста перед закритям своєї студії сказали що якби хочаб частина людей котрі грали піратку купили б гру їм би не пришлось цього зробить)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если бы не пиратсво то многие игры до некоторых версий населения просто не дошли бы, потому как основной целевой категорией есть дети от 12 до 18 лет, которые по сути денег еще не заробоатывают, и просто на просто не могут себе позволить купить лицензию, а как же быть тем чьи родители вообще против компютерных игр, одно дело если родители дают на карманные расходы вообще не говоря уже про игры, и каким на свой первый комп приходится зарабатывать на стройке, или рознося газеты, или прочей ерундой заниматся, лично для меня на данный момент данний вопрос не актауален, поскольку времени и не хватает ни то что на игры, но иногда и на сон, но все же если есть лишние деньги то лудьше пожертвуй их голодающим, а игровая индустрия и без того не пропадет.

Сорри если кого обидел, или выразился слишком резко .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

йохохо, сьогодні приїхала

gtaur4.jpg

бавився зовсім мало, загальні враження — непогано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...