Перейти до змісту

Вегетаріанство


laska

Рекомендовані повідомлення

А в чем проблема ГМО? Та же селекция в ускоренном варианте

Єдина проблема в нашому зомбованому нородові, якій не боїться їсти овочі і фрукти які селекціонери вивели, наприклад неконтрольованим радіаційним методом, і вирощують за допомогою різних пестецидів, але боїться ГМ продуктів, які виводяться під строгим контролем, продять тести на безпечнісь, які не проходять їх "натуральні" аналоги, і те що за 40 років і 100500 тестів не виявлено небегпеки гмо це тоже фігня) і через це страдають нормальні люди, які змушені купляти дорощі продукти і шкідливіші продукти, і платити копійкою за надпис "без гмо" на кожному продукті.

В слові ГМО не вистачає двох букв "і" та "н",якщо правильно їх підставиш,то отримаєш відповідь на своє запитання.

))) Ви як будете купляти сіль там, мінеральну воду, засіб для миття посуди, обовязково дивіться шоб "без ГМО" було)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 1,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Багато друзів на цій темі сидить. Більшість не через релігійність чи що там. Просто відраза до мяса чи тваринок шкода. Інколи навіть цікаво з такими друзями сходити в кафе їхнє і спробувати на смак, що ж воно таке життя без ковбаси. Відношусь до цього нормально, але тих хто своїх дітей потім на цій темі виховує прибив би. Є родичі лікарі, розказували як приводять до них таких діток. Куча проблем починаючи від зубів і зору. І кажуть біда не в вегетеріанстві, а батьках. Є нормальні батьки які якщо на цій темі з дітьми то жорстко контролюють, щоб організму вистачало. А є типо економ варіанти веганства, то там пісець.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Батько раптом став вегетаріанцем.. З незрозумілих мені причин. Приблизно півтора роки назад. Що в ньому змінилося.. Став спокійнішим, скинув вагу. Ну і все. Раніше дуже скептично відносився до вегетаріанства, зараз нормально і лояльно. Бо подорослішав. То індивідуальний вибір і в кожного свої причини. Є продукти, якими дійсно можна замінити любе м'ясо (квасоля наприклад або соя). Але то не моє. Бо пєльмєшкі і відбивнушечки будуть мене переслідувати у страшних снах)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато друзів на цій темі сидить. Більшість не через релігійність чи що там. Просто відраза до мяса чи тваринок шкода. Інколи навіть цікаво з такими друзями сходити в кафе їхнє і спробувати на смак, що ж воно таке життя без ковбаси. Відношусь до цього нормально, але тих хто своїх дітей потім на цій темі виховує прибив би. Є родичі лікарі, розказували як приводять до них таких діток. Куча проблем починаючи від зубів і зору. І кажуть біда не в вегетеріанстві, а батьках. Є нормальні батьки які якщо на цій темі з дітьми то жорстко контролюють, щоб організму вистачало. А є типо економ варіанти веганства, то там пісець.

і що молочних продуктів дітям не дають?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато друзів на цій темі сидить. Більшість не через релігійність чи що там. Просто відраза до мяса чи тваринок шкода. Інколи навіть цікаво з такими друзями сходити в кафе їхнє і спробувати на смак, що ж воно таке життя без ковбаси. Відношусь до цього нормально, але тих хто своїх дітей потім на цій темі виховує прибив би. Є родичі лікарі, розказували як приводять до них таких діток. Куча проблем починаючи від зубів і зору. І кажуть біда не в вегетеріанстві, а батьках. Є нормальні батьки які якщо на цій темі з дітьми то жорстко контролюють, щоб організму вистачало. А є типо економ варіанти веганства, то там пісець.

і що молочних продуктів дітям не дають?

хіба що з маминого молока :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато друзів на цій темі сидить. Більшість не через релігійність чи що там. Просто відраза до мяса чи тваринок шкода. Інколи навіть цікаво з такими друзями сходити в кафе їхнє і спробувати на смак, що ж воно таке життя без ковбаси. Відношусь до цього нормально, але тих хто своїх дітей потім на цій темі виховує прибив би. Є родичі лікарі, розказували як приводять до них таких діток. Куча проблем починаючи від зубів і зору. І кажуть біда не в вегетеріанстві, а батьках. Є нормальні батьки які якщо на цій темі з дітьми то жорстко контролюють, щоб організму вистачало. А є типо економ варіанти веганства, то там пісець.

і що молочних продуктів дітям не дають?

Дають. Тільки є дітки яким вистачає і організм норм формується. А є у яких реальні проблеми з ендокриною системою і гормонами.

Просто як мені розказували до деякого віку все ж таки білки тваринного походження потрібні. І тільки на молочці і кашках не виїхати деяким.

Але це також особливість організму. Деяким дітям і правда не шкодить. Але коли веганство це пропаганда батьків і типу умова 100% при виховані дітей, то це точно не правильно. Якщо не шкодить і дитина згінда то все ок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вживав горілку в сімї вегетаріанців, погано закінчилося для мого шлунка знайомство з "найкошернішими та найкорисливими" стравами, нудило, крутило, поки, пробачте за вислів, не висравсі.

Яке ж полегшення відчув по приїзді додому наминаючи яєчню з шкварками та курячи котлети крученики.

Тьху тепер на сектантів :) вегетаріанців-мутантів, на ту їхню горілку "особливу", для себе так я вирішив. Тільки за здорове харчування. повноцінне, цебто з МЯСОМ будь якого типу, і чим більше тим краще.

Пес радіє костомасі.

На цьому бувайте здорові, а мені поратись час - кабанчик, курочки та інші маленькі звірятка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вживав горілку в сімї вегетаріанців, погано закінчилося для мого шлунка

так так, ми знаємо цю історію, це ти "плавленим сирком" отруївся

Тьху тепер на сектантів :) вегетаріанців-мутантів, на ту їхню горілку "особливу", для себе так я вирішив.

РПЦ детектед :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивився я якось шоу "Острів з Беаром Грілсом".Там 13 чуваків різного віку(з Великобританії) тіпа хочуть себе перевірити в екстремальних умовах(дикий острів),наскільки вони круті. Так був там один епізод,коли вони кілька днів вже не їли,то пощастило їм впіймати крокодила(каймана) і присунули його в табір.Ніхто не міг взяти на себе вбивство каймана.Спихнули на 20-річного чувака з ферми,ну тіпа,"ти ж курей вдома різав".Якось він його забив.Після цього в половини мужиків почалась істерика.Вони реально плакали,так їм шкода було каймана.

- Це так жахливо,він же ж мабуть мав сімью!

- Боже,я не переживу цього,на моїх очах убили ні в чому не винного крокодила!

- Це так несправедливо,ми убили живу істоту,заради Їжі!

- О,Боббі,він ще 5 хвилин тому дихав!Це жахливо,Господи,навіщо ми це зробили?

Совість зробила спробу пробитись до їх сердець,але мабуть в інших умовах це вдалось би.Бо вже ввечері ті хто плакав і жалкував,наминали смаженого каймана і казали,що в житті не їли нічого смачнішого.

До чого це я? Насправді вбивство живої істоти дуже вражає і мало кого залишає байдужим.Більшість людей в звичайних умовах ні за що не згодиться убити корову,свиню чи курку,навіть рибу живу може зарізати не кожен.І це природньо,такими нас створено-милосердними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І це природньо,такими нас створено-милосердними.

Людина - милосердна? З яких це пір? :_07: :_07: :_07: :_07:

Захоплює і паплюжить все, до чого дотягується, вбиває своїх і чужих за "просто так" і при цьому шалено плодиться.

Ось вам трошки: Войны в человеческой истории.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вживав горілку в сімї вегетаріанців, погано закінчилося для мого шлунка знайомство з "найкошернішими та найкорисливими" стравами, нудило, крутило, поки, пробачте за вислів, не висравсі.

Яке ж полегшення відчув по приїзді додому наминаючи яєчню з шкварками та курячи котлети крученики.

Тьху тепер на сектантів :) вегетаріанців-мутантів, на ту їхню горілку "особливу", для себе так я вирішив. Тільки за здорове харчування. повноцінне, цебто з МЯСОМ будь якого типу, і чим більше тим краще.

Пес радіє костомасі.

На цьому бувайте здорові, а мені поратись час - кабанчик, курочки та інші маленькі звірятка.

пити горілку та їсти м'ясо - це анти здорове харчування.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І це природньо,такими нас створено-милосердними.

Людина - милосердна? З яких це пір? :_07: :_07: :_07: :_07:

Захоплює і паплюжить все, до чого дотягується, вбиває своїх і чужих за "просто так" і при цьому шалено плодиться.

Ось вам трошки: Войны в человеческой истории.

Те,що маємо зараз-наслідки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивився я якось шоу "Острів з Беаром Грілсом".Там 13 чуваків різного віку(з Великобританії) тіпа хочуть себе перевірити в екстремальних умовах(дикий острів),наскільки вони круті. Так був там один епізод,коли вони кілька днів вже не їли,то пощастило їм впіймати крокодила(каймана) і присунули його в табір.Ніхто не міг взяти на себе вбивство каймана.Спихнули на 20-річного чувака з ферми,ну тіпа,"ти ж курей вдома різав".Якось він його забив.Після цього в половини мужиків почалась істерика.Вони реально плакали,так їм шкода було каймана.

- Це так жахливо,він же ж мабуть мав сімью!

- Боже,я не переживу цього,на моїх очах убили ні в чому не винного крокодила!

- Це так несправедливо,ми убили живу істоту,заради Їжі!

- О,Боббі,він ще 5 хвилин тому дихав!Це жахливо,Господи,навіщо ми це зробили?

Совість зробила спробу пробитись до їх сердець,але мабуть в інших умовах це вдалось би.Бо вже ввечері ті хто плакав і жалкував,наминали смаженого каймана і казали,що в житті не їли нічого смачнішого.

До чого це я? Насправді вбивство живої істоти дуже вражає і мало кого залишає байдужим.Більшість людей в звичайних умовах ні за що не згодиться убити корову,свиню чи курку,навіть рибу живу може зарізати не кожен.І це природньо,такими нас створено-милосердними.

нагадало - читав колись в дитинстві казку Хроніки Нарнії, то там людожери також плакали, бо діток шкода їсти було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те,що маємо зараз-наслідки.

Ми це маємо не зараз, ми це маємо цілу нашу історію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те,що маємо зараз-наслідки.

Тобі б незнати Захаре що земля на санскриті означає МРИТЬЮ-ЛОКА!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відмова від м'ясних продуктів, дає саме головне - свободу свідомості. Пропадає лишня агресія, думки стають легші, світліші, позитивніші. Приходить спокій, загальний баланс, організм починає оздоровлюватися, одним словом життя стає якісно краще і нові позитивні люди в житті з'являються. Це вартує того, хоча шлях складний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відмова від м'ясних продуктів, дає саме головне - свободу свідомості. Пропадає лишня агресія, думки стають легші, світліші, позитивніші. Приходить спокій, загальний баланс, організм починає оздоровлюватися, одним словом життя стає якісно краще і нові позитивні люди в житті з'являються. Це вартує того, хоча шлях складний.

Ги ))) таке ж саме чую від растаманів. Пихнути дає свободу свідомості. Люди на позитиві, а не агресія як від горілки ))))) 1 в 1 подача.

А мені якось пофіг. В мене позитив чи негатив в настрої залежить від інших речей. Від погоди, ситуацій в житі типу роботи, від того чи файний секс був зранку, чи щось болить або ні. А від таких речей, що я їв і скільки також напевно залежить але точно не на першому місці. Так, що кожному своє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ги ))) таке ж саме чую від растаманів. Пихнути дає свободу свідомості. Люди на позитиві, а не агресія як від горілки ))))) 1 в 1 подача.

Різниця лише в тому, що вегетаріанці живуть довго і щасливо без вживання "гавна", а ваші "растамани" в багатьох випадках опиняються на Карбишева 2. Якщо вам подобається там тешній контингент(фільми жахів про зомбі просто відпочивають), то вперед, прощайтеся з мізками там вас з нетерпінням чекають ваші друзі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені якось пофіг. В мене позитив чи негатив в настрої залежить від інших речей. Від погоди, ситуацій в житі типу роботи, від того чи файний секс був зранку, чи щось болить або ні. А від таких речей, що я їв і скільки також напевно залежить але точно не на першому місці. Так, що кожному своє.

То називається рівень розвитку смєрд.

смерд – сильный запах, вонь; вонючий. Так верхушечные слои общества того времени называли землепашца. Тот же корень в словах смородина, смрад, смердеть.

В. И. Даль:

Смердъ – человек из черни, подлый (родом), мужик, особый раздряд или сословие рабов, холопов; позже крепостной. Смерда взгляд пуще брани. И мёдом не пой, только смердом не брани (не зови), о дворне. Смердом жить не хочется, а дворянином жить не сможется.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ги ))) таке ж саме чую від растаманів. Пихнути дає свободу свідомості. Люди на позитиві, а не агресія як від горілки ))))) 1 в 1 подача.

Різниця лише в тому, що вегетаріанці живуть довго і щасливо без вживання "гавна", а ваші "растамани" в багатьох випадках опиняються на Карбишева 2. Якщо вам подобається там тешній контингент(фільми жахів про зомбі просто відпочивають), то вперед, прощайтеся з мізками там вас з нетерпінням чекають ваші друзі.

Ги то, щоб мені довго жити відмовитись від мяса треба. А я думав правильно харчуватись і здоровий спосіб життя вести треба. Ну і кулю там не зловити чи на машині не розбитись. Блін мій уявний світ рухнув. Виявилось все просто )))

А щоб бути щасливим мені достатньо, щоб щасливі були мої рідні, моя жінка ))) ще щоб бути щасливим до старості хочу мати не менше 5 дітей і 20 внуків. Чим більше буде хлопот сімейних ти щасливіший буду.

Хтось щастя від грошей ловить, хтось від влади, хтось від відносин. Кожному своє. Комусь в кайф як вам не їсти м'ясо.

А взагалі люди дивні коли хочуть свої ідеї іншим нав'язувати. Приятель вег в школі мав проблеми постійно. Бо викладав в сільській школі і його постійно намагались накормити ковбасою колеги вчителі ))) А я з ним норм спілкуюсь бо своїх ідей не нав'язуємо друг другу.

А стосовно растоманів то там різні є серед знайомих. І просто гопота, а є і музиканти, лікарі і навіть деяких знаю, що в політиці давно. Мені якось пофіг. Аби людина була гарна. А деградувати люди вміють і без алкоголю і іншого. Особоливо курвитись )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те,що маємо зараз-наслідки.

Тобі б незнати Захаре що земля на санскриті означає МРИТЬЮ-ЛОКА!

Так,знаю,це одна з назв.Але якщо правильно(згідно ведичної космології),то наша планета називається Бхумандала.Яка складається з 7-ми концентричних островів,розділених 6-ма океанами.Один з островів(центральний) називається Джамбу Двіпа.

Цей острів розділений на 9 варш(місце проживання цивілізації,раси).Наша варша має назву Бгарата Варша.А от наприклад цивілізація,так званих,сніжних людей(йеті),живе у Кумпуруша Варші.Тобто насправді ми займаємо малесеньку частинку планети Земля і є одними з найгірших представників усіх цивілізацій,які тут проживають.

Звісно,нам важко це зрозуміти,бо ми сприймаємо світ лише у 3-х вимірах,а насправді він набагато складніший.

Сорі за офтоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто насправді ми займаємо малесеньку частинку планети Земля і є одними з найгірших представників усіх цивілізацій,які тут проживають.

Навіть якщо так, то що ти хочеш сказати що це погано чи що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто насправді ми займаємо малесеньку частинку планети Земля і є одними з найгірших представників усіх цивілізацій,які тут проживають.

Навіть якщо так, то що ти хочеш сказати що це погано чи що?

Та нє,то просто як факт))). Нас того тут і зібрали,щоб ми стали кращими.То як тюрма.Виправився,усвідомив-на волю.Не виправився,навпаки ще гірший став-термін додають,кару збільшують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...