Перейти до змісту

Вегетаріанство


laska

Рекомендовані повідомлення

Саме так " насильно мил не будеш" я просто хочу сказати що у вегетаріанстві немає нічого поганого, все що потрібно організму можна отримувати і з рослин, а не як тут деякі кажуть що якщо не їсти м"яса то щось в організмі не буде виділятися, чи не буде доотримувати, а якась користувачка писала щоб заХАРЕ зовсім заборонити писати тому-що він пропогандує вегетаріанство дітям) )

Вкрай невірно, дуже поширена хибність, є таке поняття як незамінні амінокислоти!!!! і от деякі з них можна добути лише з тваринних жирів!!! Ще одне хибне твердження: от я їм лише рослинні харчі і у мене все добре, так наразі добре але ви забуваєте про геном і спадковість ;) І це лише аргументація, так, навскидку :)

Я не так давно перейшов на вегетаріанство, дитина теж раніше споживала м"ясо, а зараз поступово перевожу на молочно-рослинне харчування!

Просто мав би знання раніше, моя б дитина м"яса б не пробувала!

Кажуть: найлегше виховувати, тому дітей, у кого своїх зась. Але вже вибачте, виділене- дурість дурістю!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

eleKtrik - дитина?

Незамінні амінокислоти

  • Аргінін (для дітей та осіб похилого віку);
  • Валін;
  • Гістидин (для дітей);
  • Ізолейцин;
  • Лейцин;
  • Лізин;
  • Метіонін;
  • Треонін;
  • Триптофан;
  • Фенілаланін.

  • Вміст незамінних амінокислот у їжі
    • Аргінін міститься у насінні гарбуза, свинині, яловичині, арахісі, кунжуті, йогурті, швейцарському сирі;
    • Валін міститься у зернових, м'ясі, грибах, молочних продуктах, арахісі, сої;
    • Гістидин міститься у тунці, лососі, свинячій вирізці, яловичому філе, курячих грудках, соєвих бобах, арахісі, сочевиці;
    • Ізолейцин міститься у мигдалі, кеш'ю, курячому м'ясі, турецькому горосі ( нут), яйцях, рибі, сочевиці, печінці, м'ясі, житі, у більшості насіння, сої;
    • Лейцин міститься у м'ясі, рибі, бурому рисі, сочевиці, горіхах, більшості насіння;
    • Лізин міститься у рибі, м'ясі, молочних продуктах, пшениці, горіхах, у амаранті;
    • Метіонін міститься у молоці, м'ясі, рибі, яйцях, бобах, квасолі, сочевиці і сої;
    • Треонін міститься у молочних продуктах та яйцях, у помірних кількостях - у горіхах і бобах;
    • Триптофан міститься у вівсі, бананах, сушених фініках, арахісі, кунжуті, кедрових горіхах, молоці, йогурті, сирі, рибі, курці, індичці, м'ясі;
    • Фенілаланін міститься у яловичині, курячому м'ясі, рибі, соєвих бобах, яйцях, сирі, молоці. Також є складовою частиною синтетичного цукрозамінника - аспартаму, котрий активно використовується в харчовій промисловості.

    Наявність повного набору незамінних амінокислот не тільки у продуктах тваринного походження, але і у продуктах рослинництва дає можливість забезпечувати людський організм достатньою кількістю незамінних амінокислот виключно за допомогою рослинної їжі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут є прикол, споживання даних продуктів, наскільки я знаю, не вітається вегетаріанством.

І ще є прикол, що споживання свіжого молока може зробити "веселим" життя тих то вже дуже тривалий час його не споживав ;)

Я поправлю. Є ово-вегетаріанство - виключає споживання молока, але допускається вживання яєць. Лакто-вегетаріанство - виключно молочно-рослинна їжа. Пескаторіанство - риба та морепродукти +рослини. Яєць та молока, здається, не вживають. Всі тваринні продукти та предмети побуту (включно косметику та ліки) з використанням хутра, м'яса, сили, життя забороняє Веганство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Основные источники витамина В12 — кисломолочные продукты, яичный сырой желток, соя, дрожжи пекарские и пивные, зеленые части растений (ботва репы, моркови, редиса), салаты, зеленый лук, говяжья, телячья и свиная печень или ливерный паштет (небольшой кусочек с овощами, которых должно быть в 3 раза больше печени или печеночного паштета), проросшая пшеница, шпинат, а также продукты моря — морская капуста, кальмары, креветки и т. д.

Підібрати для себе щось можна

та ж ситуація, вітаміни так, амінокислоти не всі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как всегда, есть и другая сторона медальки.

Ок, давайте не будем есть домашнюю птицу, не будем употреблять в пишу свинину, говядину и тд...

Но, тогда зачем нам выращивать их? Пусть сами кормятся...отпустим их на волю.

Вот и я спрашиваю,зачем нам выращивать их?Миллионы тон зерна и воды уходит в прорву.

Вот собак у нас в Луцке не едят,а плодят и отпускают.Вона скока их бегает. :) И ничо,кормятся как-то.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наявність повного набору незамінних амінокислот не тільки у продуктах тваринного походження, але і у продуктах рослинництва дає можливість забезпечувати людський організм достатньою кількістю незамінних амінокислот виключно за допомогою рослинної їжі.

раз вже постиш з вікіпедії то візьми і порахуй скільки тобі тра зїсти зерна і відповідно м'яса щоб отримати аналогічну к-ть амінокислот...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уважаемый элеКтрик,не поленитесь тему сначала прочитать,там уже говорено-переговорено и про незаменимые аминокислоты,и про витамины,и про белки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уважаемый элеКтрик,не поленитесь тему сначала прочитать,там уже говорено-переговорено и про незаменимые аминокислоты,и про витамины,и про белки.

Так то воно так, але я висловлюю свою думку і відповідно аргументую, я некажу що у всьому правий- це моє ІМХО...

Доречі маю знайому родину вегатаріанців, які практикують це близько 15 років, і мають 4 здорових дітей :D, але одне но - вони вживають молоко, яйця, рибу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SanyaTT,

1) Без переходу на особистості !

2) Правилами форуму не заборонено писати НЕ державною мовою. Та особам, які не прживають на території нашої держави.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уважаемый элеКтрик,не поленитесь тему сначала прочитать,там уже говорено-переговорено и про незаменимые аминокислоты,и про витамины,и про белки.
в основном это околонаучный набор недостоверных фактов из желтой прессы, канала НТВ и высказывания псевдодокторов.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не їм мясо вже майже два роки зрозуміло з етичних міркувань. Мясоїдів не засуджую,тому що до всього треба дійти перш за все свідомо. Сприймаю людей які відмовились від мяса заради збереження чужого життя морально вищими .Не можна думати тільки про те щоб напхати свій шлунок ціною чужого життя та чужих страждань і мук.Усвідомлюючи це ми відрізняємось від тварин яка живе суто інстинктами та рефлексами бо інакше ми теж самі наближаємось до тварин.Людина звичайно теж в якійсь мірі тварина але не варто забувати про гуманність . В решті решт не ми давали життя живій істоті і ми немаємо ніяких прав забирати його .Останною краплею переходу до армії вегетаріанства був американський документальний фільм який я так і не зміг додивитись до кінця називається ЗЕМЛЯНЕ

Зараз не уявляю як можна їсти мясо..Почуваю себе супер "Не умераю от недостатка аминокислот"(Бред полнейший).. І ще одне , наші "вчені" випригуючи з штанів ,рекламюючи мясоеденіє забувають сказати те що коли людина відмовляється від мяса то бог їй обовязково дасть сили і дасть прожити день.Так що ні до чого тут білки ,,амінокислоти,,Благородство Ваше вище цього. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уважаемый элеКтрик,не поленитесь тему сначала прочитать,там уже говорено-переговорено и про незаменимые аминокислоты,и про витамины,и про белки.
в основном это околонаучный набор недостоверных фактов из желтой прессы, канала НТВ и высказывания псевдодокторов.

что-то похожее когда-то о микробах говорили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як можна вирощувати наприклад кролика..годувати..звикати до нього..А потім дивитись йому в очі і вбивати..

Як наприклад сюжет з

Собаки гуманніше людей ..вона не кидає свого друга і не їсть його ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я уже приводил подобные таблицы в этой теме.Тот факт что все незаменимые аминокислоты есть в неживотных продуктах неоспорим, но есть 2 но-ничтожность наличия таких аминокислот в растительных продуктах и экзотичность таких продуктов на нашем рынке и соответственно их цена. Я уже не вспомню точных цифр, но там где надо сьесть кусочек мяса чтобы пополнить дневную норму любой из этих аминокислот, вегетарианец должен сьесть охапку орехов или бобовых к примеру.

Что же выбрать-Покрыть куском мяса всю дневную норму аминокислот или горсткой продуктов которые вызовут революцию в животе и обильное газоизвержение?

Не їм мясо вже майже два роки зрозуміло з етичних міркувань. Мясоїдів не засуджую,тому що до всього треба дійти перш за все свідомо............

Очень интересная мысля.

Начнем с того что, что до уровня животных мы никогда не опустимся ибо сами есть животными и частью природы Земли. То что мы строим небоскребы, загрязняем атмосферу и открываем Бозон Хиггса никаким образом не делает нас выше или отделяет нас от матушки Геи.

Взять к примеру акулу-если она с мяса перейдет на поддонный корм и водоросли, она не станет чище и выше на одну ступеньку-она просто сдохнет, так же как жираф перешедший на львятину. Слава Богу мы всеядны, несмотря на убеждение некоторых персоналий уверенных что в желудке мясоедов образуется чуть ли не кладбище с моргом, и это дар природы, который может быть дал человеку в определенный момент выжить и развиться чуть больше чем другие виды.Отбери у человека всеядность и он станет акулой без зубов, жирафом без длинной шеи, тараканом без быстрых ножек.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и экзотичность таких продуктов на нашем рынке и соответственно их цена.

а если можешь себе позвонить такие продукты то можно быть вегетарианцем?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от сьогодні подумав, якщо в рослинній їжі так мало вітаміну В12 і амінокислот, то звідки така їх кількість у тих же травоядних свинок, кроликів і корівок?

Може вони і в людському організмі синтезуються, а не тільки потрапляють ззовні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як можна вирощувати наприклад кролика..годувати..звикати до нього..А потім дивитись йому в очі і вбивати..
а навіщо його вирощувати? Ви їсте тільки те, що самі вирощуєте? Тоді як ви дивитесь на помідорчики, зриваючи їх, не шкода? І ще, у відповідь на попередній пост: Моральні потреби — це потреби спілкування з іншими людьми за встановленими (прийнятими) правилами поведінки. Це раз - не запіхуйте тварин у це поняття. І по-друге: гуманність - це людинолюбство, людяність.

ЗІ на останок картінка: "Древні люди йдуть збирати овочі, ягоди та гриби"

interpreting_cave_art_main1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и экзотичность таких продуктов на нашем рынке и соответственно их цена.

а если можешь себе позвонить такие продукты то можно быть вегетарианцем?

Да хоть каждый день по 3 раза. Как говорил классик "У каждого своя голова за плечами"

Я от сьогодні подумав, якщо в рослинній їжі так мало вітаміну В12 і амінокислот, то звідки така їх кількість у тих же травоядних свинок, кроликів і корівок?

Сложно ведь загуглить, правда?

Ни животные, ни растения не способны синтезировать витамин В12. Это единственный витамин, синтезируемый почти исключительно микроорганизмами: бактериями, актиномицетами и сине-зелёными водорослями. Из животных тканей наиболее богаты витамином В12 печень и почки. Хотя этот витамин вырабатывается микроорганизмами в пищеварительном тракте любого животного, включая человека, как продукт деятельности микрофлоры, однако он не может усваиваться, так как образуется в толстой кишке и не может попасть в тонкую кишку. Поэтому витамин B12 человек получает в основном с животной пищей, в том числе с мясом, рыбой, яйцами и молочными продуктами. Источником кобаламинов также могут быть обогащённые ими продукты: например, для вегетарианцев и веганов, таким источником являются сухие завтраки[4], пивные дрожжи и пищевые дрожжи, искусственно обогащённые витамином B12; витаминизированные хлопья и изделия из дроблёного зерна, а также специальные добавки. В пищевой промышленности многих стран витамин добавляют в такие продукты, как сухие завтраки, шоколадные батончики, энергетические напитки.

Веганам рекомендуется особенно внимательно относиться к достаточности потребления этого витамина[5].

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а если можешь себе позвонить такие продукты то можно быть вегетарианцем?

Да хоть каждый день по 3 раза. Как говорил классик "У каждого своя голова за плечами"

всё упирается в финансы,

быстрее и дешевле кушать мясо 7го сорта

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сложно ведь загуглить, правда?

Нащо мені гугл, якщо тут стільки спеціалістів :) Дякую

Химик Роберт Бёрнс Вудворд в 1973 году разработал схему полного химического синтеза витамина B12, ставшую классикой для химиков-синтетиков.

В кого геть туго з цією речовиною, пийте вітамінки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кого геть туго з цією речовиною, пийте вітамінки

А оце, доречі, чиста правда. Запобігти анемії від нестачі В12 при вегетаріанстві можна лише приймаючи певні хімічні препарати, це не секрет. І я з цим не сперечаюсь.

Мене бентежить лише 2 пункти:

1. на вегетаріанських колективних блогах типу ЖЖ витираються усі пости про те, як "рєбята, у мєня анємія, врачі сказалі єсть пєчєнь і мясо, а я нє могу... ШТОДЄЛАТЬ????"

2. Якщо людина раптом осмислює для себе, що вдягати штани потрібно з лівої штанини - це погано, вона переходить до такого правила. Але я не знаю людей, які б з остервенінням це доказували на форумах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. на вегетаріанських колективних блогах типу ЖЖ витираються усі пости про те, як "рєбята, у мєня анємія, врачі сказалі єсть пєчєнь і мясо, а я нє могу... ШТОДЄЛАТЬ????"

Шикарно!!!!

А в мене питання:

Скільки днів люди живуть "харчуючись" однією праною?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогоднi ( й не тiльки) йшов додому з базару голодний (зранку не снiдаю), й почув з чийогось вiкна запах смаженого мьяса, проковтнув слюну й черговий раз згадав цю тему :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки днів люди живуть "харчуючись" однією праною?

не довго. зате цікаво та феєрично))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...