Перейти до змісту

найкращий модератор борди


draobau

Рекомендовані повідомлення

Пишемо сюди хто на вашу думку найкращий модератор борди і чому

я ось першим напишу : для мене найкраший модератор vanus він абсолютно адекватний, ніколи не пресує користувачів, та щей з почуттям гумору чоловік, адже собі такий нік вибрав ! :) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пишемо сюди хто на вашу думку найкращий модератор борди і чому

я ось першим напишу : для мене найкраший модератор vanus він абсолютно адекватний, ніколи не пресує користувачів, та щей з почуттям гумору чоловік, адже собі такий нік вибрав ! :) :)

Підлиза cbf1b2bfde1a.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво звідки така обізнаність маючи 7 повідомлень та будучи зареєстрованним 26 квітня?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пишемо сюди хто на вашу думку найкращий модератор борди і чому

я ось першим напишу : для мене найкраший модератор vanus він абсолютно адекватний, ніколи не пресує користувачів, та щей з почуттям гумору чоловік, адже собі такий нік вибрав ! :) :)

Підлиза cbf1b2bfde1a.gif

чому зразу підлиза ! :naezd: я ще можу сказати що деякі нормальні є ще тут яких знаю але не всі бо є і бидло !

vanus мені чогось сподобався коли глянув його значення ніку : бесполезный,напрасный, тщетный,пустой, ну або ше його нік можна трактувати як v anus , тай статуси у нього прикольні: шері шеріледі, йомахат йомасол, зразу видно шо чоловік з почуттям гумору, і не зануда яка щитає себе свише господа на борді, зразу видно шо нормальний чоловік і до людей нормально ставиться !

я адмінів наприклад незнаю ще...тому і писати не буду....

адміни це не модератори, в них статус више !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво звідки така обізнаність маючи 7 повідомлень та будучи зареєстрованним 26 квітня?

а я просто читаю тєми ті шо люди пишуть, і складається враження про них, а відповідати у тєми зовсім не обовязково !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пишемо сюди хто на вашу думку найкращий модератор борди і чому

я ось першим напишу : для мене найкраший модератор vanus він абсолютно адекватний, ніколи не пресує користувачів, та щей з почуттям гумору чоловік, адже собі такий нік вибрав ! :) :)

впринципі побарабану хто мені РО видасть чи бан :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки вас чорнобильців ще є?

І ім"я нам ЛЕГІОН!!! ))

о боже ! я тут бачу getto !

протри очі, може у тебе там гній скопився??? чи у тебе в темах фейсконтроль?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реєстрація 26 квітня:

pronew12

dedid

draobau

Скільки вас чорнобильців ще є?

Ми як японці на Окінаві ! :):D:lol::D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тема немного странная.лично знаком и с админами и с модерами форума, скажу так:да все они нормальные люди.

и что то мне кажется, что "чернобылцы" протянут тут сутки,не больше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажу так:да все они нормальные люди.

2 руки, 2 ноги, 1 голова... ну і остальні признаки належності до людської раси в нормі =)

короче - тіпічние человєкі :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

90% Бордівських модерів-адмінів нормальні, називати когось нормальнішим - нафіга?

Навіть того модера шо видав мені колись РО язик не повернеться назвати гіршим за інших.

Та й навіть якщо якийсь із них дозволяє і собі сказати зайвого - при чому тут те шо він модер? Всі ми люди.

Тому топстарт - лайно.

Хе-хе, вліпив Вампіричу 666й сенк, символічно)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибрати кращого серед кращих неможливо

Куди котиться Борда? :D

Історія таких тем і лесті не пригадує, як правило, були дзеркальні теми, щодо модерів.

Підписи t0rikа стають неактуальними... :0024:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мне лично абсолютно пофигу,модер-не модер,если человек фуфло,то ни какая кнопка не поможет.

но имея возможность пообшаться в реале с "власть имуЩими", утверждаю - нормальные это ребята

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо буду модератором я то оберу Andrew_Best.

А на сьогоднішній день, всі модери борди абсолютно адекватні, а хто кращий? А хз - так як кожен з них індивідум і має свої + так і -, так що порівнювати тут когось не можна. А взагалі риспект всім і їм і нам :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо буду модератором я то оберу Andrew_Best.

А на сьогоднішній день, всі модери борди абсолютно адекватні, а хто кращий? А хз - так як кожен з них індивідум і має свої + так і -, так що порівнювати тут когось не можна. А взагалі риспект всім і їм і нам :)

З собою в модерах ти загнув а так мисля правільна

+1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...