Перейти до змісту

Школьникам Луцка власть рекомендуют молиться перед уроками


IronSun

  

45 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Атако де фанатико религиозо...

Тошно, скучно, истерично, предсказуемо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 63
  • Створено
  • Остання відповідь

да, молитись можна не тікі вдома але по власній волі а не тому що поставлять 2-ку в щоденник

Було сказано що молитись можуть мовчки - хто ж тоді буде молитись?

Треба ввести дисципліну! Матюкнувся - іди стрижи кущі вокруг школи, побився - підлогу мити на перерві, от тоді і не будуть таким займатись

Таке вже давно є))

Але мене так і не заставили "стригти кущі"...

Може вводити штрафи?)

правильно .. треба вдома роз’яснити про творця неба і землі .. а молитись можна скрізь .. а не тільки вдома! (п.с. Ви ж не спілкуєтесь з батьками тільки вдома - но і там де їх бачите і чуєте, не залежно від місця перебування, якщо позволяє час). Я зовсім не проти , якщо буде спеціально виділена хвилинка для дітей, щоб могли звернутись до Всемогучого для настанови їхніх думок на навчання перед уроками.

Ужас)

Жаль що я не віруючий...

Хоча як кажуть в падаючому літаку атеїстів немає... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та де воно там є, за моїх часів не було і зараз тим паче немає

Я стриг тікі за практику

Штрафи не допоможуть, треба школі на ремонт зібрати 20 тисяч гривень і почнуться "Ти матюкався, ти бігав, ти ображав вчительку - завтра по тисячі принесете"

Їм тільки дай шанс хапнути то діти будуть виноваті ВСІ

Працьою треба а не коштами батьків

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я бачу що критику вводити можуть всі .. а от зробити на користь і дітям і подальшому поколінню всім слабо, бо як кажуть - ще самі не виросли, то куди вам думати про духовнясть інших

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Атако де фанатико религиозо...

Тошно, скучно, истерично, предсказуемо.

ПГМ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я бачу що критику вводити можуть всі .. а от зробити на користь і дітям і подальшому поколінню всім слабо, бо як кажуть - ще самі не виросли, то куди вам думати про духовнясть інших

Молитва перед обідом зробить щось на користь дітям?

Будь рееалістом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

keeper, Не варто нав'язувати дітям релігію.

До всього необхідно дорости. Навіщо вчити і заучувати слова - суті яких не розумієш?

Хочеш молотися - в храм, чи дома перед іконами. А в школі - вчитися. І Гімн співати - для підняття патріотичного духу.

" Ще не вмерла України і слава, і воля,

Ще нам, браття молодії, усміхнеться доля.

Згинуть наші воріженьки, як роса на сонці.

Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці. "

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

згідний з Женьою, в школі треба вчитись!

На рахунок "дорости" не зовсім вірно, треба так роз"яснити щоб дитина сама знала що і де а головне кому

Якщо не роз"яснити з дитинства то наврядчи вона доросте сама

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я завжди наводжу приклад із романом "Майстер і Маргарита" - от до нього ТОЧНО потрібно дорости.

Так із релігією. У нас надто багато людей, які ЩЕ не вірять. І ВЖЕ НЕ повірять.

ми на араби - де НІКОЛИ НЕ ЗАБОРОНЯЛИ віру. А ми пережили СРСР....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, що там попридумували, та я молився тільки на екзаменах. Я серйозно. Щодо патріотизму, я валяюся на підлозі, бо про патріотизм в наших школах й думки бути не може, бо сучасне покоління вирощується на TV (наруто усілякі, реслінги), попсі (nuff said) і західній культурі. Шкода, бо про Біблію я взагалі мовчу.

І ще. Молитися щиро і читати текст - це різні речі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

FenMix, Західна культура (та ж Америка (США)) виховують і патріотизм і віру. Чому б не рівнятися на ниХ?? Хоч це і їхня видумка реслінг...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

FenMix, Західна культура (та ж Америка (США)) виховують і патріотизм і віру. Чому б не рівнятися на ниХ?? Хоч це і їхня видумка реслінг...

Відчуй різницю між американським патріотизмом і нашим псевдо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

будемо совати кожну неділю зранку дітею в церкви?

На американців нам в цьому аспекті нема чого рівнятися.

Вони в лайках слово GOD використовують частіше ніж FACK тому не будемо їх наводити за приклад

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

будемо совати кожну неділю зранку дітею в церкви?

На американців нам в цьому аспекті нема чого рівнятися.

Вони в лайках слово GOD використовують частіше ніж FACK тому не будемо їх наводити за приклад

Неправильно написав :)

Хочеш сказати в нас менше матюкаються? Про дітей взагалі мовчу, це їх друга державна. А перша, то суржик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

матюки то звісно є, ти зі Словянина їх не викинеш але наші Бога в матюках не вживають

це був просто приклад, написав так щоб не було Censored

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@

Відчуй різницю між американським патріотизмом і нашим псевдо.

от і шлють потім такі патріоти своїх дітей на війни, іди мол, джон, воюй за юнайтед стейтс як тебе вчили в дитинстві.

вони патріотизмом вирощують гарматне мняско <_<

FenMix

Я серйозно. Щодо патріотизму, я валяюся на підлозі, бо про патріотизм в наших школах й думки бути не може, бо сучасне покоління вирощується на TV (наруто усілякі, реслінги), попсі (nuff said) і західній культурі.

nuff said, кажеш? тебе теж бачу зачепило ;)

Хочеш сказати в нас менше матюкаються? Про дітей взагалі мовчу, це їх друга державна. А перша, то суржик.

75% - батьківське виховання під час формування особистості

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от і шлють потім такі патріоти своїх дітей на війни, іди мол, джон, воюй за юнайтед стейтс як тебе вчили в дитинстві.

вони патріотизмом вирощують гарматне мняско <_<

Авжеж, у американців всі ходять з М16, Кольтом. На вулицях катаються "Арбамси", літають "Кобри" і "Апачі", а в школах вивчають тактику захоплення нафтових родовищ в Іраку, в перервах поїдаючи хот-доги. Гарматне м'ясо - це тонни емігрантів, які напливають за американським громадянством в пошуках "кращого життя". Ось і йдуть в різні легіони французькі, іспанські і в доблесні американські рейнджери.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато шкіл на Львівщині практикують молитви перед уроками. А ще першокласники разом йдуть до першого причастя і є уроки катехизису. Хто не хоче - той не ходить на ці уроки і не молиться, але таких небагато

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато шкіл на Львівщині практикують молитви перед уроками. А ще першокласники разом йдуть до першого причастя і я уроки катехизису. Хто не хоче - той не ходить на ці уроки і не молиться, але таких небагато

Я як раз за таку практику, тому що в початкових класах це сприймається більш серйозно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Авжеж, у американців всі ходять з М16, Кольтом. На вулицях катаються "Арбамси", літають "Кобри" і "Апачі", а в школах вивчають тактику захоплення нафтових родовищ в Іраку, в перервах поїдаючи хот-доги. Гарматне м'ясо - це тонни емігрантів, які напливають за американським громадянством в пошуках "кращого життя". Ось і йдуть в різні легіони французькі, іспанські і в доблесні американські рейнджери.

вільний продаж зброї - раз.

два - сша любий хвалитись своїми військовими "досягненнями" ще більше, як росія. достатньо їх середній бойовик глянути - амерікан хіро з тупими жартами кладе все, що шевелиться.

і три - "патріотичне" виховання в молодших класах.

в результаті маємо купу готових взяти "пушку" хомячків, які так і рвуться втілити в життя подвиги рембо\джона метрікса\бравого-спецназівця.

а тонни емігрантів - це прибиральники, безробітні та наповнювачі для тюрем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@

"Не варто нав'язувати дітям релігію." - я не нав’язую релігію, а пояснюю що без подяки Творцю ми нічого не можем зробити власними силами.

"Хочеш молотися - в храм, чи дома перед іконами" - молитися можна і треба там, де позволяє можливість. А за "ікони" суперечить 2 заповіді - Исход 20:2-17 "Не роби собі різьби і всякої подоби з того, що на небі вгорі, і що на землі долі, і що в воді під землею. Не вклоняйся їм і не служи їм, бо Я Господь, Бог твій, Бог заздрісний, що карає за провину батьків на синах, на третіх і на четвертих поколіннях тих, хто ненавидить Мене, і що чинить милість тисячам поколінь тих, хто любить Мене, і хто держиться Моїх заповідей." - так що ним не поклоняюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я бачу що критику вводити можуть всі .. а от зробити на користь і дітям і подальшому поколінню всім слабо, бо як кажуть - ще самі не виросли, то куди вам думати про духовнясть інших

Молитва перед обідом зробить щось на користь дітям?

Будь рееалістом...

я реаліст, а поки не спробуєш молитись перед споживанням їжі - то ніхто не пояснить вплив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@

"Не варто нав'язувати дітям релігію." - я не нав’язую релігію, а пояснюю що без подяки Творцю ми нічого не можем зробити власними силами.

cbf1b2bfde1a.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я реаліст, а поки не спробуєш молитись перед споживанням їжі - то ніхто не пояснить вплив

Я не є віруючою людиною. Мені віра це простий пшик.

Не хочу спорити на цю тему тому що у кожног освоя думка...і 100% доказів нівког онемає...одні здогадки)

Людина має перш за все залишатись людиною і молитва перед обідом дитині,як на мене, не допоможе.

Все в руках батьків і вчителів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...