Перейти до змісту

Партія Регіону ?


Volyniaka

Рекомендовані повідомлення

Другой финансист – первый вице-премьер Арбузов - окончил ДонНУ как раз в тот год, когда сюда поступили братья Януковичи. Арбузов учился на учетно-финансовом факультете. По словам его декана Петра Егорова, Арбузов был твердым хорошистом, всегда скрупулезно выполнявшим задания преподавателей. Запомнился Арбузов лишь тем, что защищал диплом по теме Валютные операции коммерческих банков не перед вузовскими преподавателями, а перед профессионалами - сотрудниками донецкого филиала Приватбанка, который в то время возглавляла его мать Валентина Арбузова.

:0152::0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 181
  • Створено
  • Остання відповідь

Тревожные новости поступают со стана парламентских бойцов Партии регионов. Пока глава фракции Александр Ефремов рассказывает о чуть ли не 100% явке фракции и готовности в любой момент разблокировать трибуну и приступить к работе, рядовые партийцы говорят об иной ситуации.

О том, что регионалы сами подкладывают под себя мину замедленного действия, вводя мажоритарку, говорили еще задолго до выборов. Эксперты утверждали – контролировать списочников и мажоритарщиков – это, как говорят в Одессе, две большие разницы. С другой стороны, иного выхода у Партии регионов не было, и результаты выборов это подтвердили – по чисто пропорциональной системе оппозиция получила бы большинство в Верховной Раде. Надо было выбирать из двух зол.

Накануне парламентских выборов интервью «Главкому» бывший представитель президента Леонида Кучмы в парламенте Александр Задорожный описывал именно наблюдаемый сегодня сценарий развития событий.

«С точки зрения интересов власти, внедрение смешанной системы выборов – грубая ошибка. Понимаю, что все руководители считают, что предшественники дураки, а мы умные. Нынешние тоже думают, что знают, как руководить мажоритарщиками. Но это далеко не так. При всех наших ресурсах, очень многие мажоритарщики, даже входившее в большинство, вели себя независимо», - делился он своим опытом «построения» депутатов в 2000-х. Так и получается.

http://glavcom.ua/articles/9779.html#mFhXg1360653832

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вони дибіли навідь грамоти не можуть навчитися "ВІЙСЬКО"

Кажись это жаба от "дурдома", а не настоящий скрин с 5-ого канала

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

«Розкрадати стає нічого. Ми вже практично все розкрали», – поремствував в інтерв’ю народний депутат від Партії регіонів, відомий парламентський бойовик Олег Царьов. І зразу запропонував рішення того, як вийти зі скрути – приєднатися до Митного союзу. Інакше – ніяк: «Економіка не розвивається. Створювати нову нікому… Ознак для зміни ситуації я не бачу».

Заява Олега Царьова цікава вже тим, що вона б добряче пасувала будь-кому з лідерів опозиції. Економіку країни нардеп – гроза опозиціонерів у ВР оцінює вкрай негативно: «Зараз все ґрунтується на розкраданні того майна, яке залишилося від СРСР. У нас «крадіжницька» економіка». Це дуже цінне зізнання від представника правлячої партії. Воно було б цілком доречне у перші тижні перебування регіоналів при владі, але не нині, коли президент Янукович відбув понад половину своєї каденції. Регіонали не можуть дорікнути, що їм, мовляв, працювати не давали. Протягом всіх трьох років президентства чинного глави держави, всіма правдами й неправдами, тушками і журналістами кримінальної зовнішності, ПР стабільно формувала більшість у Верховній Раді. Правляча партія підім’яла під себе всі гілки влади – силові відомства, суди, виконавчу владу в більшості регіонів. Владна команда стабільно нехтувала думкою опозиції – донедавна кожна спроба опозиції заблокувати трибуну наражалася на залізний кулак правлячої партії. Правляча партія і зараз крокує по життю маршем – затримує депутатів Верховної Ради та позбавляє їх статусу через контрольований нею ж суд.

Депутат Царьов ремствує: «У нас одні з найвищих податків у Європі, одні з найвищих цін на енергоносії, не такі дешеві працівники, як у Китаї, куди капітал стікається з цієї причини, у нас найдорожчі гроші в Європі. У таких умовах бізнес не може розвиватися. І це я ще «забув» про корупцію». Тут навіть не знаєш, чому дивуватися. Коли представник правлячої партії на третьому році президентства свого однопартійця скаржиться на скрутні умови української економіки, хочеться запитати одне з двох. Або що ваша партія зробили аби це виправити, або що ж ви в такому разі робите у партії влади?

За три роки каденції Віктора Януковича ПР домоглася схвалення нових податкового (попри акції протесту підприємців) та кримінального кодексів і ще низки документів, які вона неодмінно пояснювала одною причиною – все для покращення умов ведення бізнесу. Скидається на те, що, як і з рештою, з «покращенням» економіки у регіоналів також не склалося. Принаймні Олег Царьов її позитивно чомусь не оцінює.

http://tyzhden.ua/Columns/50/74553

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дорогі брати та сестри ! Достатньо говорити! Все в наших руках ! Я відчуваю, що революція дійсно буде. Бережіть свої сили! Просто так вони не здадуться!!! Хай нам Бог допоможе!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

tarAS***, слухай. Виламай зі своєї клавіатури клавіши "Shift" і "1". Дістав вже кричати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у Луганську дуже весело святкують Масляну))

as-4279_136347161684.jpg

цікаво що було в цих пакетах?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25.03.13 17:23

Я сам застрял в сугробе, но киевляне помогли откопаться, - "регионал" Лукьянов

Как человек я просто оцениваю это происшествие как аномально высокое выпадение осадков в Киеве, области и в целом на Украине. Мне приятно, что было много положительных вещей.

Об этом заявил депутат-"регионал" Владислав Лукьянов* в комментарии Цензор.НЕТ.

Бездеятельность городских властей пробудила лучшие качества людей, считает политик: "Мне приятно, что было много положительных вещей. Например, на Западе, откуда пришло, приятно, что во Львове, идет активная расчистка городов и улиц. Я вижу, что расчищены центральные улицы и тут в городе, вижу, что объем снега, который вывалился на улицы, превышает возможности коммунальных служб. Хотелось бы, чтоб они действовали мгновенно, но, к сожалению, работа идет с трудом, но продвигается. Позавчера вечером, когда выпал снег, я сам застрял в сугробе очень сильно. Причем, люди подошли, киевляне - я их даже не просил - стали помогать, выкапывать. Где-то часа полтора провозились, вытолкали машину и я благодарен людям за то, что у нас есть такая черта, как взаимовыручка и поддержка. Я подумал: "А чем я могу помочь в это время?" Я стал по улицам ездить, подвозить людей к метро, к ЖД вокзалу. Старался подвезти, помочь. Наверное, реально, человек под сотню подвез. Это и строители-заробитчане, и просто женщины с сумками, люди старшего возраста. Еще обратился на Фейсбуке, чтобы водители тоже поступили таким же образом. Считаю, что такие моменты должны показывать нам возможность проявить самые лучшие черты, взаимопомощи и поддержки. Хотелось бы, чтобы это перешло от простых людей до политиков и на работу всех органов власти".

Комментируя факт, что в пятницу ночью и в субботу ни одного человека с лопатой, ни одного трактора не было видно, Лукьянов сказал: "Только снег пошел, уже начали выводить людей на очистку. Можно черной краской облить любую работу. Площадь Киева 839 квадратных км. Один кв км - млн кв м. На один кв м выпало полметра снега. То есть 400 млн кубов снега выпало на Киев. А одна машина может взять 5-7 кубов, ну пускай 12 если самосвал."

Отвечая на вопрос, согласен ли он с мнением однопартийца Михаила Чечетова, что работа Попова как градоначальника является блестящей, Лукьянов сказал: "Честно говоря, в бедной стране, как Украина, то, что мы находим блестящие решения, я сказать не могу." "Я взял лопату лопату у соседей и расчищал, помогал людям машины расчищать", - сказал депутат. На вопрос, не поинтересовался ли он, что делали работники его ЖЕКа в это время, ответил отрицательно.

Кроме того, Лукьянов не считает, что самоорганизация и взаимопомощь граждан связана с бездеятельностью государства: "Мы вчера с Кужель обменялись телефонами, чтобы связываться со штабами, которые действовали, чтобы связываться с людьми, которые застряли на трассе. Призывайте людей к самоорганизации и взаимопомощи!" Ранее Цензор.НЕТ сообщал, что эколог прогнозирует сильное наводнение в столице: "Затопит половину левого берега, Конча-Заспу и Подол."

застряг сам, відкопали, так він ще й потім 400 людей підвіз... там де транпорт взагалі не їздив... чим підвозив???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мэр Одессы Алексей Костусев оформил две квартиры в Киеве, земельные участки, а также 62% акций телеканала "АРТ" на своего однокурсника Анатолия Щербака, сообщает издание "Думская.net".

В свою очередь Щербак доверил Татьяне Герасименко, которая при Костусеве стала управляющей делами исполкома Одесского горсовета, управление киевскими квартирами по ул. Панаса Мирного и Старонаводницкой, а также земельными участками в Макаровском районе Киевской области.

По данным издания, в период, когда Костусев возглавлял Антимонопольный комитет, Щербак работал там начальником отдела стратегического анализа. Сейчас Щербак занимает пост замначальника управления экономики, промышленности и инвестиций.

Как пишет "Думская.net", живет Щербак вместе с семьей в маленькой квартире площадью 35 кв.м. в микрорайоне "Школьный".

"Анатолий Щербак никакой не олигарх, а обычный небогатый ученый, которого его друг - мэр Одессы - просто использует для того, чтобы скрыть свое реальное состояние", - заключает издание.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

tarAS***, слухай. Виламай зі своєї клавіатури клавіши "Shift" і "1". Дістав вже кричати.

До уваги користувачів Борда додам, що мені не подобається "в холосту" кричати, але не розумію для чого "лити водичку" про те хто скільки накрав і що робить в "тіні" з ПР. І так всім відомо, так як ці "гади" живуть поміж нас. Потрібно щось з цим робити! Насамперед необхідно змінити свою свідомість. Хай кожен почне з себе! Подумайте,щоб ви робили , якби були на посаді президента чи народного депутата ВРУ? Крали ! І ще раз крали! Не так? Можливо в менших розмірах? Це тому, що немає стажу та наглості. Людська натура-гріховна.

Нікого не хотів образити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

tarAS***, слухай. Виламай зі своєї клавіатури клавіши "Shift" і "1". Дістав вже кричати.

До уваги користувачів Борда додам, що мені не подобається "в холосту" кричати, але не розумію для чого "лити водичку" про те хто скільки накрав і що робить в "тіні" з ПР. І так всім відомо, так як ці "гади" живуть поміж нас. Потрібно щось з цим робити! Насамперед необхідно змінити свою свідомість. Хай кожен почне з себе! Подумайте,щоб ви робили , якби були на посаді президента чи народного депутата ВРУ? Крали ! І ще раз крали! Не так? Можливо в менших розмірах? Це тому, що немає стажу та наглості. Людська натура-гріховна.

Нікого не хотів образити!

Фройд би плакав! ©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фройд би плакав від щастя!

100%! Такий "клієнт"!

*if_u_know_what_I_mean*

Я думаю , що таким як ти потрібно не сидіти в компі, а щось конкретно робити. А то на когось тикати пальцем та висміювати в Україні практично більшість може . Що такі як ти роблять в даному форумі? Скоріше за все ПР збирає інформацію про можливі реальні дії народу. ТИ- НІХТО. Пишіть і далі (лийте водичку). Життя саме поставить все на своє місце!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти мені не тикай - з тобою дітей не хрестили.

Таких як ти тут було тьма і ще півтачки.

Троль, ти ні чєрта не знаєш про мене в оффлайні. Посєму - не транди.

Троль, хто тобі зарплату платить за кричання на борді? Може Медведчук?

А може ти тут провокаціями займаєшся як раз по вказівці ПР, бо Скоріше за все ПР збирає інформацію про можливі реальні дії народу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Четко уважаємий ! Фотографія "вуйка з дубельтівкою" нічого не значить. Вишивані сорочки, пісеньки та слова "Слава Україні" нічого не дають. Я патріот! А ти мені дуже нагадуєш "гнилих". Багато гавкаєш! Хочу бачити дії. Бажання переписуватися з такими немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Троль, це ти кричиш про "треба щось робити", це ти кричиш про "я патріот", це ти багато, як ти кажеш, "гавкаєш". Одні балачки. Встань від компютера і йди на вулицю мітингувати! Досить на борді тролити! Тільки від тебе, tarAS***, залежить майбутнє Батьківщини! В тебе сила-силенна амбіцій! Ти все зможеш! Ти зробиш Межигір'я музеєм корупції! Давай, рушай на Київ! Штурмуй Банкову! Не забудь лише Росінанта!..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Берегите пенсне, Киса, сейчас начнется!

- Господа, неужели вы нас будете бить?

- Да еще как!

tarAS - неза..буй

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не забудь лише Росінанта!..

...з Боліваром..На таку величну сра лічность тільки два коня, тільки хардкор..)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dream, у разі подальшого "накалу страстєй" забаню обох. Внємлю до вашої адекватності. Будь ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я хочу провести з дозволу громади короткий faq по слову "патріот":). Коли я чую в 2013 році це слово мені зразу візуальним образом перед очами ось цей персонаж:

Page_07_Image_0003.jpg

В нього є всі підстави називати себе патріотом. Була собі посердня людинка, а дякуючи системі капроконкуренції в українській політиці, стала лічностью, веде блоги, твітерить, крутить мільярдами, навіть став начальником якоїсь посадової посади. Він і земельку б цілував, і на бібліях присягався, все як ото має робити патріот. І в нього ще огогого які перспективи.

А чого вам бути патріотами, серйозно, задумайтесь. Я патріот ... І прохання. якщо ви є патріотом чогось іншого, то невзападло, уточняйте чого саме, бо зараз воно всьо стало дуже важким для розуміння і потребує уточнення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...