Jump to content

Карповий кораблик

Recommended Posts

Добрго дня ( вечора, ранку)! Так як я частенько їзджу на рибалку на карпа, появилось бажання зробити р/у кораблик для завозки оснастки та прикормки, так як надувною лодкою завозити займає багато часу та й сил. Такі кораблики можна легко купити в магазині, але ціна дуже висока ( від 3800 грн). А так як я початківець в такіх речах, хотілось би почути думки експертів, любителів та і всіх інших хто хоть щось тямить в радіокеруванні, р/у електроніці та суднобудуванні. Кораблик має виконувати такі функції як:

1) Завоз оснастки, прикормки на відстань 60-70 метрів ( було б добре і 100-150 м, але мені здається що і ціна буде більшою)

2) Функції керування: Вперед, вправо, вліво + зброс прикормки ( оснастки). Зброс оснастки можна прибадяжити на функцію - назад. Звичайно набагато краще було б щоб передавач був би трьохканальним, тобто щоб зброс оснастки був би окремою функцією, але це напевне, потяне додаткові грошові витрати.

3) Матеріал корпуса думаю зробити із фанери, а потім вже якось зробити його водонепроникним. Якщо хтось порадить інший матеріал для корпуса то буду дуже радий.

Механізм збросу оснастки думаю зроблю, є пара ідей. Найбільша проблема в мене, напевне, із р/у керуванням, так як управління від китайських іграшок тяне максимум на 30 м ( якщо збільшити антену на 40 м максимум). Тобто постає питання де можна дістати апаратуру щоб тянула хочаб на 60метрів?!)

Буду радий вислухати ( прочитати) будь-яку думку написану у цій темі. :)

Такі кораблики можна легко купити в магазині, але ціна дуже висока ( від 3800 грн)

В мене в знайомого кораблик за 1000 американських гривень. Не знаю правда наскільки тягне але більше 150 метрів то точно. Е керування вправо, вліво,вперед, назад, скидання прикорму і ще велика купа функцій, колись хотів на нього прив"язати ГПС але не знаю доробив чи ні. Пульт управління в нього величезний з купою кнопок і ручок.

... тягне більше 150 метрів...

в магазинних корабликів дистанція керування від 500- до 1500 метрів. Мені хватить дистанція 100м, більше мені безпотреби. Цікавить питання про апаратуру яка б тягнула на 100м і ціна на неї.

а як на рахунок вот цього управління http://www.parkflyer.ru/product/9042/ ??? Обовязково требя купляти ругулятор ходу для того щоб мотори підключати до приймача? чи можна безпосередньо мотор до передавача, невикористовуючи регулятор ходу?

Правильно, замовте там початковим кулібінам, грошей багато не здеруть, і якість буде на висоті. Тому що такі люди роблять все з душею, їм головне процес, а ще й за це платять, взагалі супер буде.

Я так думаю, тому що сам колись трохи займався таким.

Та я впринципі знаю, що їх роблять, але чомусь охота самому зробить. Grekus, а зможеш виложити фотку який він получився? цікво чи сильно замітно різницю між купленим офіційно і зробленим на заказ)

GunGrave - ви порахуйте свій витрачений час на таку "подєлку" і нерви :)

Хоча якщо в яксоті заспокійловиго після напружених робочих буднів, то саме те при умові що є де мастерити собі таку цяцьку.

та в томуто і діло, що для мене важливий нелише результат, але і те, що я при виготовленні отримую моральне задоволення))) + отримую кайф якщо все пророблене мною працює)

• 3 months later...

http://www.modelka.te.ua/forums/viewtopic.php?f=11&t=95

Тут дуже прикольно і просто розписано доволі цікава ссилка.

а тут багато чого є http://www.parkflyer.ru/category/254/20041/258/?page=2

сам загорівся ідеєю зробити кораблика

завтра підкину ще декілька ссилок

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...