Jump to content

Карповий кораблик


Recommended Posts

Добрго дня ( вечора, ранку)! Так як я частенько їзджу на рибалку на карпа, появилось бажання зробити р/у кораблик для завозки оснастки та прикормки, так як надувною лодкою завозити займає багато часу та й сил. Такі кораблики можна легко купити в магазині, але ціна дуже висока ( від 3800 грн). А так як я початківець в такіх речах, хотілось би почути думки експертів, любителів та і всіх інших хто хоть щось тямить в радіокеруванні, р/у електроніці та суднобудуванні. Кораблик має виконувати такі функції як:

1) Завоз оснастки, прикормки на відстань 60-70 метрів ( було б добре і 100-150 м, але мені здається що і ціна буде більшою)

2) Функції керування: Вперед, вправо, вліво + зброс прикормки ( оснастки). Зброс оснастки можна прибадяжити на функцію - назад. Звичайно набагато краще було б щоб передавач був би трьохканальним, тобто щоб зброс оснастки був би окремою функцією, але це напевне, потяне додаткові грошові витрати.

3) Матеріал корпуса думаю зробити із фанери, а потім вже якось зробити його водонепроникним. Якщо хтось порадить інший матеріал для корпуса то буду дуже радий.

Механізм збросу оснастки думаю зроблю, є пара ідей. Найбільша проблема в мене, напевне, із р/у керуванням, так як управління від китайських іграшок тяне максимум на 30 м ( якщо збільшити антену на 40 м максимум). Тобто постає питання де можна дістати апаратуру щоб тянула хочаб на 60метрів?!)

Буду радий вислухати ( прочитати) будь-яку думку написану у цій темі. :)

Link to comment
Share on other sites

Такі кораблики можна легко купити в магазині, але ціна дуже висока ( від 3800 грн)

В мене в знайомого кораблик за 1000 американських гривень. Не знаю правда наскільки тягне але більше 150 метрів то точно. Е керування вправо, вліво,вперед, назад, скидання прикорму і ще велика купа функцій, колись хотів на нього прив"язати ГПС але не знаю доробив чи ні. Пульт управління в нього величезний з купою кнопок і ручок.

Link to comment
Share on other sites

... тягне більше 150 метрів...

в магазинних корабликів дистанція керування від 500- до 1500 метрів. Мені хватить дистанція 100м, більше мені безпотреби. Цікавить питання про апаратуру яка б тягнула на 100м і ціна на неї.

Link to comment
Share on other sites

а як на рахунок вот цього управління http://www.parkflyer.ru/product/9042/ ??? Обовязково требя купляти ругулятор ходу для того щоб мотори підключати до приймача? чи можна безпосередньо мотор до передавача, невикористовуючи регулятор ходу?

Link to comment
Share on other sites

Правильно, замовте там початковим кулібінам, грошей багато не здеруть, і якість буде на висоті. Тому що такі люди роблять все з душею, їм головне процес, а ще й за це платять, взагалі супер буде.

Я так думаю, тому що сам колись трохи займався таким.

Link to comment
Share on other sites

Та я впринципі знаю, що їх роблять, але чомусь охота самому зробить. Grekus, а зможеш виложити фотку який він получився? цікво чи сильно замітно різницю між купленим офіційно і зробленим на заказ)

Link to comment
Share on other sites

GunGrave - ви порахуйте свій витрачений час на таку "подєлку" і нерви :)

Хоча якщо в яксоті заспокійловиго після напружених робочих буднів, то саме те при умові що є де мастерити собі таку цяцьку.

Link to comment
Share on other sites

та в томуто і діло, що для мене важливий нелише результат, але і те, що я при виготовленні отримую моральне задоволення))) + отримую кайф якщо все пророблене мною працює)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

http://www.modelka.te.ua/forums/viewtopic.php?f=11&t=95

Тут дуже прикольно і просто розписано доволі цікава ссилка.

а тут багато чого є http://www.parkflyer.ru/category/254/20041/258/?page=2

сам загорівся ідеєю зробити кораблика

завтра підкину ще декілька ссилок

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.×
×
  • Create New...