Перейти до змісту

Что случилось на Кравчука 22


DarkMonk

Рекомендовані повідомлення

В Україні це явище практично подолано.

А що хіба зміниться якщо й в Луцьку це явище подолають? Чи може луцькі валютчики якось підривають економіку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 179
  • Створено
  • Остання відповідь

Вулиця велика, людей багато, ввечері і вночі постійно відбуваються якісь п'яні дійства - а патрульних після 19.00 не побачиш... мабуть бояться тут ходити :D

Ой ну ненада! Я сам там можна сказать живу..часто вертаюсь додому пізно саме звідти( з Кравчука)...з 3х разів в 2х бачив ППС і по 3 з собакою.

раз в час ночі йшов. за дорогу нарахував 10 ментів!! 3 патрулі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що хіба зміниться якщо й в Луцьку це явище подолають?

Про экономику не скажу ничего, ибо я вообще не в курсах внутренних нюансов работы валютчиков, но если в большинстве городов страны это явление искоренено - значит, всё таки, есть плюсы (имхо)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хай мене представники банківського сектора поправлять, я вважаю що іскоренять валютчиків теж саме що й ганяти в полі горобця. Від них вплив на економіку нульовий, набагато страшніше як в нацбанку граються з курсами, що за ніч люди на десятки тисяч бідніють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если б где то на ГПЗ ныкались...

3,14здів би про те що знаєш.

На районі в сусідньому дворі валютчік мешкає, 2 рази хату скривали, 5 раз спроб пограбування (пару вдачних).

Только нада лі постить таку інфу, вот в чом вапрос.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я про ГПЗ навскидку написал,(могло быть и Красне, и Вышков и прочее) как бэ в противопоставление самому центру города, где соседями есть прокуратура, милиция и т.д.

А про бомбёжки хат - это естественно, ещё Остап чётко заметил: "Если в стране ходят денежные знаки, то должны быть и люди, у которых их очень много."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я знаю точно, що хлопці знали коли і куда іти, кому пілюлєй дать і шо треба забрать...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

валютчики наши могут собрать хоть 1 млн баксов за часика два, кто-то говорил.

PS: в нашей стране можно стать из свидетеля, подозреваемым, вот потому люди и боятся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вулиця велика, людей багато, ввечері і вночі постійно відбуваються якісь п'яні дійства - а патрульних після 19.00 не побачиш... мабуть бояться тут ходити :D

Ой ну ненада! Я сам там можна сказать живу..часто вертаюсь додому пізно саме звідти( з Кравчука)...з 3х разів в 2х бачив ППС і по 3 з собакою.

раз в час ночі йшов. за дорогу нарахував 10 ментів!! 3 патрулі.

Може біля Сільпо чи біля паспортного столу (21 школи) ППС і ходять, а біля мого будинку їх тільки на свята чи вихідні видно.... а про те, щоб вони ввечері через двір пройшлись - то це взагалі фантастика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Працювали далеко не аматори, імхо, якби поруч ППСники гуляли - і вони б свою порцію люлєй відхопили заодно. :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Працювали далеко не аматори, імхо, якби поруч ППСники гуляли - і вони б свою порцію люлєй відхопили заодно. :smile3:

Щоб цього не сталось -їх охороняє пес :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Працювали далеко не аматори, імхо, якби поруч ППСники гуляли - і вони б свою порцію люлєй відхопили заодно. :smile3:

Щоб цього не сталось -їх охороняє пес :D

Нарешті "пацики" сюди перебрались.

А в Донецьку стало все дуже спокійно )))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Підстрелили валютника

Сьогодні, 12:05

32203-1m.jpg

Чоловіка, який займається валютними операціями, поранили сьогодні невідомі зловмисники. Попередня версія нападу ‒ грабіж.

Про це пише «Віче-інформ».

Сьогодні вранці, 14 травня, у Луцьку на вулиці Дубнівській біля фірми «Олвід» було вчинено розбійний напад на валютника. Чоловіка поранили з вогнепальної зброї. Його вже доправили в Луцьку міську лікарню.

Нині на місці інциденту працюють правоохоронці. Попередня причина нападу ‒ пограбування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

весна, ранок, валютчик... закономірно, нє?

понедельник- базар сегодня не работает...

или это ЦУМ-овский?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В понедельник в особом порядке обслуживаются крупные клиенты, либо осуществляются крупные сделки с банками, ну или еще чего-то, что не делается на рынке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не тільки стріляли, а й били: подробиці пограбування валютників під Луцьком

ВалютникИ, яких 14 травня підстрелили під Луцьком, поступили до міської клінічної лікарні при свідомості і нині отримують медичну допомогу.

Про це ВолиньPost розповів заступник головного лікарня з хірургічної допомоги Олександр Федорчук.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на вулиці Дубнівській у Луцьку стріляли у одного валютника.

Стало відомо, що інцидент трапився в селі Підгайці.

За словами лікаря, вранці 14 травня карета швидкої допомоги привезла до лікарні із села Підгайці двох чоловіків з вогнепальними пораненнями. Чоловіки були при свідомості.

Постраждалі чоловіки приблизно одного віку: один – 1972 року народження, інший – 1974-го.

В одного – пошкоджена верхня кінцівка, а у іншого травм більше – поранення ноги і передпліччя. Також у чоловіка, який отримав більше травм, є ще й побої.

За словами медиків, нині хворі у стані середньої важкості, їх обстежили і надають допомогу.

Постраждалі розмовляти із журналістами категорично відмовляються.

Однак стало відомо, що стріляли у валютників невідомі їм люди, при цьому у чоловіків відібрали гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Валютники не платять податки, не мають ліцензій на здійснення обміну валют, не бажають вести законну діяльність, підривають економіку країни. Правоохоронці не тільки не бажають навести порядок з ними, а ще й кришують їх. Можливо те, що ця "професія" стала небезпечною (про що можна судити з новин) зупинить їхню нахабну діяльність біля ЦУМу і на ринках?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Валютники не платять податки, не мають ліцензій на здійснення обміну валют, не бажають вести законну діяльність, підривають економіку країни. Правоохоронці не тільки не бажають навести порядок з ними, а ще й кришують їх. Можливо те, що ця "професія" стала небезпечною (про що можна судити з новин) зупинить їхню нахабну діяльність біля ЦУМу і на ринках?

Банки --- платят налоги, имеют лицензии, очень хотят вести законную деятельность (наверное у некоторых получается) , они Укрепляют экономику страны ударными темпами -- НО - к сожалению их тоже ГРАБЯТ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Валютники не платять податки, не мають ліцензій на здійснення обміну валют, не бажають вести законну діяльність, підривають економіку країни. Правоохоронці не тільки не бажають навести порядок з ними, а ще й кришують їх. Можливо те, що ця "професія" стала небезпечною (про що можна судити з новин) зупинить їхню нахабну діяльність біля ЦУМу і на ринках?

Зачьотно простібався над фінансово-економічною моделлю України :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Час каміння розкидати - час каміння збирати.

Закономірно і очікувано.

Не вчителів ж музики та трудового навчання "полякали"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Банки --- платят налоги, имеют лицензии, очень хотят вести законную деятельность (наверное у некоторых получается) , они Укрепляют экономику страны ударными темпами -- НО - к сожалению их тоже ГРАБЯТ.

Деякі банки не гірше грабують, набрали депозитів, взяли рефінансування в Нацбанку, видали кредити своїм підставним фірмам, фірми вивели майно з під застави, обанкротились і зараз банки до цих пір не віддали ще все. А винних немає, як завжди.

А взагалі не варто економити на охороні, в кращому випадку в банку сидить 20тирічний хлопець з балончиком, якого вирубають одним ударом, а скло в касі навіть не броньоване, як було в Приватбанку.

Зачьотно простібався над фінансово-економічною моделлю України :D

Модель - це громко сказано, тільки в нас бакс може коливатись від 7 до 12 грн протягом дня. А валютники невід'ємна частина нашої фінансової системи, коли в банку не продавали долари, приходили дядьки, яким продавали стопками, які потім парили лохам долар по 12. Через дорогу від ЦУМу прокуратура і МВС взагалі-то і за такі злочини передбачається конфіскація готівки. Але де немає криміналу легше брати хабарі, і тому процвітають в нас валютники, лохотронники, ігрові зали...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Цікаво" спостерігати за коментарями про знахабнілих валютчиків. Декого так жаба давить, що дії бандитів вони не осуджують, а от мінялу за милу душу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли зло знищує зло, це ж добре. Мене жаба не давить, але коли менти ганяють жителів села, старих бабок, дідусів, котрі приїжджають торгувати вирощеними власною працею овочами і фруктами, зеленню, молоком, а в той же час стоять нагло стоять міняйли і їх не чіпають, то в мене це викликає обурення. І я глибоко переконаний, що це правильна позиція.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...