Перейти до змісту

On-line поддержка пользователей Домашнего телекома


Рекомендовані повідомлення

Домашний Телеком от Датагруп стремится к качественному и

профессиональному обслуживанию своих клиентов. В этой теме мы готовы

выслушать Ваши вопросы и пожелания по предоставлению услуг этого

провайдера в Вашем регионе. Ни один из вопросов не останется без ответа.

С уважением, Домашний Телеком

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 129
  • Створено
  • Остання відповідь

+1.

От тепер, сподіваюся, всі отримають кваліфіковану відповідь на чітко поставлене запитання!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже писав про свою проблему в сусідній темі, але так ніхто і невідповів...

Проблема така. В мене вже третій місяць одна і таж проблема! Спочатку працює нет (Домашні мережі) нормально, але в якісь день я включаю ПК і бачю шо шось нетак, сторінкі довго грузяться ітп. Роблю тест швидкості і бачу шо швидкість всього 1-5 мегабіт а буває і менше! Звоню 780003, вони мені перезагружають обладнання, здається, і все працює нормально, швидкість стає велика. Але проходить буквально тиждень а то й менше і знову приходиться звонити! В останнє таке було дні 2 назад, я незвонив але стало більш менш нормально. Але сьогодні знову швидкість близько 1 мегабіта, а той напевно меньше, відео якесь подивитися просто нереально! Кожен тиждень звонити до них це не вихід! Підкажіть шось будь ласка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Второй день, точнее, второй вечер проблема со скоростью. Как только стрелка часов переходит отметку 20.00, скорость соединения падает с 7.6 Мбит/сек до 0.8-1.2 Мбит/сек, это при выключенных абсолютно всех загрузках (торренты, обновления, одним словом, все что могло бы грузить канал), открытым остается лишь браузер со страничкой speedtest.net или speedtest.com.ua. При этом пинг остается нормальным, в пределах 38-40 мс. Первым делом определил по видео-роликам, они не грузятся вообще, проверил разными тестовыми страницами, скорость просто ужас.

Мои данные:

Адрес: ул. Станиславского;

Тип соединения: ADSL;

Тариф: "Игромания" - 8 Мбит/сек.

Что со скоростью, от чего она вечером падает?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

lesichka - є тимчасові проблеми з ємкістю каналу. Завтра мають пофіксити.

Wayner - у тебе домашні мережі. Не зовсім це Домашній телеком. 780003 без варіантів.

Хоча думаю що це ті ж самі проблеми з каналом.

p.s. Для тик хто граэться WorlOfTanks

На даний момен,т пінг до сервера гри більше 200-250 мілісекунд

Це проблеми не у ваших операторів. Знову порвали оптику на мережі міжнародного оператора RETN.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

p.s. Для тик хто граэться WorlOfTanks

На даний момен,т пінг до сервера гри більше 200-250 мілісекунд

Це проблеми не у ваших операторів. Знову порвали оптику на мережі міжнародного оператора RETN.

Чёрт! а язнову на телеком грішити став... невже це перший раз коли вонине винні :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Второй день, точнее, второй вечер проблема со скоростью. Как только стрелка часов переходит отметку 20.00, скорость соединения падает с 7.6 Мбит/сек до 0.8-1.2 Мбит/сек, это при выключенных абсолютно всех загрузках (торренты, обновления, одним словом, все что могло бы грузить канал), открытым остается лишь браузер со страничкой speedtest.net или speedtest.com.ua. При этом пинг остается нормальным, в пределах 38-40 мс. Первым делом определил по видео-роликам, они не грузятся вообще, проверил разными тестовыми страницами, скорость просто ужас.

Мои данные:

Адрес: ул. Станиславского;

Тип соединения: ADSL;

Тариф: "Игромания" - 8 Мбит/сек.

Что со скоростью, от чего она вечером падает?

Мы проконсультируемся со специалистами Вашего региона и обязательно поможем Вам. На выяснение проблемы может уйти день-два.

Я вже писав про свою проблему в сусідній темі, але так ніхто і невідповів...

Проблема така. В мене вже третій місяць одна і таж проблема! Спочатку працює нет (Домашні мережі) нормально, але в якісь день я включаю ПК і бачю шо шось нетак, сторінкі довго грузяться ітп. Роблю тест швидкості і бачу шо швидкість всього 1-5 мегабіт а буває і менше! Звоню 780003, вони мені перезагружають обладнання, здається, і все працює нормально, швидкість стає велика. Але проходить буквально тиждень а то й менше і знову приходиться звонити! В останнє таке було дні 2 назад, я незвонив але стало більш менш нормально. Але сьогодні знову швидкість близько 1 мегабіта, а той напевно меньше, відео якесь подивитися просто нереально! Кожен тиждень звонити до них це не вихід! Підкажіть шось будь ласка...

Мы обязательно Вам поможем, будьте добры, дать нам день-два на выяснение Вашей проблемы.

Заранее спасибо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Домашнiй телеком розкажiть, що там на рахунок ТВ коли, як, скiльки буде коштувати ?? та цiкавить розширення покриття Ethernet, якi новi вулицi будуть у цьому списку ??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Проблему с каналом, на сколько мне известно уже решили. Скорость более чем в норме. :)

Да. Спидтест врёт. Даже локальный.

http://lm.lutsk.ua/test/

Качайте торенты :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблему с каналом, на сколько мне известно уже решили. Скорость более чем в норме. :)

Да. Спидтест врёт. Даже локальный.

http://lm.lutsk.ua/test/

Качайте торенты :)

так, сьогодні нет, тьфу-тьфу-тьфу, працює просто чудово! надіюсь, так і надалі буде)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це просто капєц якийсь...сьогодні я навіть спідтест до кінця не можу зробити...доходить до 18% і все... відєо навіть не грузиться, скачати теж нічого не можна, просто йде загрузка силкі і все...я вже незнаю шо робити :0148:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це просто капєц якийсь...сьогодні я навіть спідтест до кінця не можу зробити...доходить до 18% і все... відєо навіть не грузиться, скачати теж нічого не можна, просто йде загрузка силкі і все...я вже незнаю шо робити :0148:

Будьте добры, напишите в ЛС свой точный адрес с городом, мы свяжемся с техническими специалистами и выясним, в чем проблема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2ee5746ab64ft.jpg

Нарешті я дорвався до форуму...зайшов через експлорер, бо через файрфокс на форум заходить а от в конкретну тему вже зайти не можна було.

Через файрфокс на ютуб незаходить, а через експлорер заходить, але відео подивитися неможна, йде загрузка і зависає...скачати також нічого не можу

Загалом експлорер заходить майже на всі сайти, але на деякіх просто вісне і нічого неможна скачати. Файрфокс на багато сайтів незаходить, йде безкінечна загрузка, але він незавісає. Але швидкість доступу мала, десь 2-3 мегабіта

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Позвонив в 780003, сказали шо 90% шо проблема в софті бо у них все гуд. Я поставив гугл хром, і в ньому все працює поки нормально...буду тестити, ввечері відпишусь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Позвонив в 780003, сказали шо 90% шо проблема в софті бо у них все гуд. Я поставив гугл хром, і в ньому все працює поки нормально...буду тестити, ввечері відпишусь.

Конечно, обязательно пишите, будем стараться помочь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хех...гугл хром працює нормально, а після перезапуску викідає помилку і допомагає тільки реінстал. Значить завтра переставлю вінду і гляну шо там буде і відпишусь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хех...гугл хром працює нормально, а після перезапуску викідає помилку і допомагає тільки реінстал. Значить завтра переставлю вінду і гляну шо там буде і відпишусь.

Будем ждать:))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переставив вінду, пройшовся антивірусом, вірусів незнайшло, але тепер нібито все працює добре, в чому була проблема точно нескажу.

2 dual: Щодо того як відноситься працездатність ОС і браузера до якості надання послуги Інтернету, то в мене ці проблеми почалися тікі вчора, а інші 3 місяці мене турбувала інша проблема яка описана в моєму першому пості цієї теми!

І ще є питання, позавчора робив спідтест і швикідсть була 80-90 мегабіт, зараз майже 30, це в мене щось чи просто халява кінчилася?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переставив вінду, пройшовся антивірусом, вірусів незнайшло, але тепер нібито все працює добре, в чому була проблема точно нескажу.

2 dual: Щодо того як відноситься працездатність ОС і браузера до якості надання послуги Інтернету, то в мене ці проблеми почалися тікі вчора, а інші 3 місяці мене турбувала інша проблема яка описана в моєму першому пості цієї теми!

І ще є питання, позавчора робив спідтест і швикідсть була 80-90 мегабіт, зараз майже 30, це в мене щось чи просто халява кінчилася?)

це напевно халява кінчилась, в мене також таке було....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

AirBites и Билайн рулит :)

Незнаю який AirBites но Билайн в мене був,в іграх нормально пограти неможна завжди якись преривания!і не тільки в мене одного,з роутером важко подружити! ціна велика!!! В Київстарі я платив за 30мбит 90гр. в Датагрупі плачу за 25мбит 25гр(2 місяця) далі буде 50гр. різницю чувствуеш??? вернувся назад на Датагруп! + сервера сайта ех.юа стоять на Датагрупі а я завжди їм пользуюсь... далі Ютуб набагато бистріше грузить на Датагрупі це вже провірено!! Роутер настроївся за пів Тика)) ніколи більше не покину Датагруп!! Всі вибиваються на скорость Київстара через торент, люди пойміть що це ви просто качаєте з чужого компа через Билайновську сетку!!! но заради одних фільмів переходити на Київстар глупо!! так як в остальном це непотрібний інтернет!! в якому даже в ігри нормально пограти неможна, і доступ до нормальних серверів непонятно через якиє путі проходить що скорость мала!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соборності 24. Вже місяць швидкість не більше 10Мб (тариф 50Мб). Регулярно вечером залишаю заявку по телефону з обіцянками, що все виправлять. Один раз приїхали майстри з датагруп перевірили в мене швидкість - сказали, що проблема в них і будуть вирішувати. Вже пройшло два тижня.

ЩО РОБИТИ?????!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...