Перейти до змісту

Юрий Буданов убит в центре Москвы


SkyLight

Рекомендовані повідомлення

В центре Москвы в пятницу в 12:10 застрелен печально известный бывший полковник российской армии Юрий Буданов, отсидевший срок за похищение и убийство чеченской девушки Эльзы Кунгаевой.

Причины дерзкого расстрела возле нотариальной конторы на Комсомольском проспекте пока не установлены, однако уже появились первые версии, основная из которых - кровная месть. Следствие предполагает, что убийство было тщательно подготовлено, и за Будановым в течение некоторого времени велась слежка.

По словам официального представителя Следственного комитета РФ Владимира Маркина, у следователей есть данные, что в убийстве принимали участие как минимум два человека. Один из них стрелял, другой - мужчина славянской внешности - ожидал за рулем машины.

лінк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 102
  • Створено
  • Остання відповідь

А от, рядові росіяни думають навпаки. :)

Рядові росіяни вже давно не думають, ім вже обдумане за них вкладається прямо у мозок пропагандою. <_<

Хоча я геть не знаю історії з тим Будановим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рядові росіяни вже давно не думають, ім вже обдумане за них вкладається прямо у мозок пропагандою.

televizor.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от, рядові росіяни думають навпаки. :)

Рядові росіяни вже давно не думають, ім вже обдумане за них вкладається прямо у мозок пропагандою. <_<

Хоча я геть не знаю історії з тим Будановим.

"Рассия для русских" не в 90-тих роках було винайдено, як помилково вважається.

Я сумніваюся, що у більшості взагалі є телевізор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча я геть не знаю історії з тим Будановим.

10 років за вбивство малої нелюді жіночої статі і випустили за зразкову поведінку...

Ніразу його не жалко. Смертна кара була б в самий раз.

Чомусь згадались покидьки в міліцейській формі, які забивають дітей до смерті у відділках.

Більше інфи тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча я геть не знаю історії з тим Будановим.

10 років за вбивство малої нелюді жіночої статі

Cуд таки не доказав, що вона була снайпер!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cуд таки не доказав, що вона була снайпер!

Фраза була написана з сарказмом з огляду на пропаганду політики етнічної чистоти і нетерпимості до інших народів російської імперії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча я геть не знаю історії з тим Будановим.

Як то кажуть: «Пушкина не читал, но мнение имею»

Я сумніваюся, що у більшості взагалі є телевізор.

Звичайно. Звідки в них телевізор? Вони всі ходять в лаптях п’яні з балалайкою і мішкою на поводку.

Тут вже просто якись сюр починається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cуд таки не доказав, що вона була снайпер!

По-перше суд нічого і не доказує, суд тільки приймає рішення на основі доказів, які надає прокуратура та слідство. По-друге на цьому суді це питання і не повинно було бути доведене/недоведене.

Слухалася справа про вбивство полоненої. Навіть якби її придушили з якою-недуть СВД в руках — його б всерівно судили.

За те, що він скоїв, він відсидів. Шкода мужика, справжній був офіцер і воїн. Ви краще погугліть на тему погроз Буданову зі сторони Кадирова, все стає набагато цікавіше. І відразу стає зрозуміло, що всі звірі рівні, але є рівніші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно. Звідки в них телевізор? Вони всі ходять в лаптях п’яні з балалайкою і мішкою на поводку.

Ти ще циганів забув. ;)

Тобі треба побувати не в Москві, а звичайному російському селі, тоді ти зрозумієш про, що я пишу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cуд таки не доказав, що вона була снайпер!

По-перше суд нічого і не доказує, суд тільки приймає рішення на основі доказів, які надає прокуратура та слідство. По-друге на цьому суді це питання і не повинно було бути доведене/недоведене.

Слухалася справа про вбивство полоненої. Навіть якби її придушили з якою-недуть СВД в руках — його б всерівно судили.

За те, що він скоїв, він відсидів. Шкода мужика, справжній був офіцер і воїн. Ви краще погугліть на тему погроз Буданову зі сторони Кадирова, все стає набагато цікавіше. І відразу стає зрозуміло, що всі звірі рівні, але є рівніші.

В тих краях, у кожній, поважаючій себе, хаті є як мінімум 1шт. АК-47. Просто традиція того народу така, що у них зброя - як для нас сало, має бути в кожній хаті. Але це не означає, що вони її використовують проти когось. У них сімейні клани воюють між собою стільки, скільки себе пам"ятають.

Трішки спілкувався з ними і зрозумів, що цей народ себе поважає і знає хто він є. От тому такі, як Буданов, Путін і інші їх не змогли зламати і воюють з ними 300 років.

Буданов і йому подібні(а їх насправді незрахована кількість) - це просто закономірний результат страшної, найбрутальнішої, нелюдської війни, наскільки може озвіріти людина в бажанні підкорити собі іншу людину, зламати її, нав"язати її чужу систему цінностей, чужу систему мислення, поведінку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобі треба побувати не в Москві, а звичайному російському селі, тоді ти зрозумієш про, що я пишу.

Хе-хе :) Так про що ж ми мову ведемо? Про “більшість”, про яку ти там вище писав, чи про якесь сферичне у вакуумі село? З таким успіхом зкатайся на наше Полісся подивись, тоді і ти зрозумієш, що пишеш трохи не те ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тих краях, у кожній, поважаючій себе, хаті є як мінімум 1шт. АК-47. Просто традиція того народу така, що у них зброя - як для нас сало, має бути в кожній хаті. Але це не означає, що вони її використовують проти когось. У них сімейні клани воюють між собою стільки, скільки себе пам"ятають.

Ага, я зрозумів. Тобто всі оті поважаючі себе хати не живуть за законами і на КК клали великий і товстий? Гарні такі традиції, і звичайно ж вони зброю не використовують, навіщо. Я так розумію, що “кровна помста” це для тебе щось цілком нормальне?

Трішки спілкувався з ними і зрозумів, що цей народ себе поважає і знає хто він є. От тому такі, як Буданов, Путін і інші їх не змогли зламати і воюють з ними 300 років.

Буданов і йому подібні(а їх насправді незрахована кількість) - це просто закономірний результат страшної, найбрутальнішої, нелюдської війни, наскільки може озвіріти людина в бажанні підкорити собі іншу людину, зламати її, нав"язати її чужу систему цінностей, чужу систему мислення, поведінку.

Цей народ не поважає нікого і нічого. Тільки силу. От такі як Буданов змогли в другу чеченську загасити бандитів і сталося це, як не дивно, при Путіні, і при ньому не браталися генерали з бандитами як при вічно п’яному Єльцині. Як думаєш, чому Рамзан Кадиров власноручно по горах та лісах тих самих бандитів (своїх братів по крові) давить? Ну і про підкорення: погугли на тему входження Ічкерії до складу Російської імперії. Може що нове для себе взнаєш ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

adebt, якщо порівнювати наше Полісся з їхньою глибинкою, то SkyLight правий. Я був і там, і там, судячи з того скільки антен (я навіть не кажу про супутникові!) над хатами в нас і в них - телевізорів (працюючих) в нас на порядок більше. Та й взагалі в них по селах в більшості ситуація жахлива. Тому в жарті про лапті, балалайку і ведмедів на повідку тільки частина - жарт.

А з приводу Буданова - заслужив. В офіцера повинна бути честь і холодне серце - якщо вже вона і була снайпером - прийшов, кулю в лоб - і пішов. І тоді б він дійсно був би Офіцером і Героєм, і списали б все на бойові дії. А так він опустився до рівня місцевих абреків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А з приводу Буданова - заслужив. В офіцера повинна бути честь і холодне серце - якщо вже вона і була снайпером - прийшов, кулю в лоб - і пішов. І тоді б він дійсно був би Офіцером і Героєм, і списали б все на бойові дії. А так він опустився до рівня місцевих абреків.

Ты такой специалист по боевым действиям, аж интересно - ты где воевал? Может расскажешь, как это - вокруг тебя людей убивают, а ты сидишь такой спокойно-хладнокровный и ждешь, как бы прийти-пулю-в-лоб-и-уйти? Я, например, в армии не был и людей не убивал, но, вдруг, придется - тут-то мне твои советы и пригодятся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

diezel, Де я воював чи взагалі служив в армії чи ні не є предметом теми. Тому утримайся від переходу на особистості. Якщо так цікаво - пиши в лічку.

...Нє, я офіцер-герой, отримав оперативну інфу що така-то жителька насправді є снайпером яка "поклала" N моїх хлопців. І я замість того щоб пристрелити її, спочатку принижу її, підведу під статтю підлеглих, і по-звірячому вб*ю. Ось справнє обличчя адекватного бойового офіцера. Ти, до речі, почитай троха за що його судили. Може він забув що війна на те і війна що на ній вбивають?

Скажи прямо - ти виправдовуєш дії Буданова чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажи прямо - ти виправдовуєш дії Буданова чи ні?

Скажу прямо - мне безразличны действия Буданова. Тоесть, вот да, я считаю, что насиловать - это плохо, убивать - плохо, унижать - тоже плохо, но это плохо всегда вне зависимости от того, солдат ты армии РФ или киллер московский на Мазде-Митсубиси. А действия Буданова мне безразличны, потому что я не Буданов, не судья, не прокурор, не следователь. И становиться ими не собираюсь.

Мне интересно, как люди, подобные тебе, делают выводы и оглашают свои собственные приговоры. Написали в интернетах новость и ты сразу же вынес приговор? Или это уже после его убийства ты прозрел?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...