Перейти до змісту

Ранкове байк купання в Гаразджі


madkot

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 220
  • Створено
  • Остання відповідь

Ага, мокрый лес отхлестал нас ветками, грязи- полно (думаю тоже самое будет в Млынове, ставлю НН!)

Вода- супер!

R01and нахватался адреналина на своих сликах :rotate:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра хтось 1де? Десь в 6 40 - 7 00 буду в район1 бер1зок бо толком не знаю де вони!

Якщо що звон1ть 0978847539

0953289435

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра хтось 1де? Десь в 6 40 - 7 00 буду в район1 бер1зок бо толком не знаю де вони!

Якщо що звон1ть 0978847539

0953289435

прикольні орієнтири по часу - буду десь колись, і може біля берізок - якщо знайду ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра хтось 1де? Десь в 6 40 - 7 00 буду в район1 бер1зок бо толком не знаю де вони!

Якщо що звон1ть 0978847539

0953289435

прикольні орієнтири по часу - буду десь колись, і може біля берізок - якщо знайду ;)

Їхав з роботи Кромберг енд Шуберт мож знаєш такий завод! в скільки я з нього вийду не відомо +-10хв скільки їхати до берізок теж не знаю бо не їздив от тому то і написав от такі орієнтири!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю бажання завтра поїхати в Гаразджу, хто хоче приєднуйтесь о 6.30 біля "берізкі".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

завтра зранку в 6:30 планую поїхати купатись - приєднуйтесь

Постараюсь під'їхати якщо вчасно випустять!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт! Я в Вашій тусовці ще чайник, але не проти покататися з задоволенням при цьому ще й покупатися. А скільки часу це займе (дорога-купання-дорога)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А група ,як правило, зі скількох чоловік їздить купатися? А завтра також їдете? Приймаєте в ряди купальщиків?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую всім за компанію, гарно покатались - нас було 6, з них троє новачків, котрим окремий ріспект - хлопці так тримати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую всім за компанію, гарно покатались - нас було 6, з них троє новачків, котрим окремий ріспект - хлопці так тримати.
Так от кого я на рівненській наздогнав. Ти на боцюні був?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...