Перейти до змісту

Ранкове байк купання в Гаразджі


madkot

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 220
  • Створено
  • Остання відповідь

Сьогодні вирішив знову перевірити свої сили, і поїхав до знаку Гаразджа і назад. По дорозі бачив біля МодерЕкспо двох хлопців - ремонтували вел здається, потім десь у Струмівці мене один перегнав, мо хто із наших?:)

Ітого 15 км зранку накатав, поїхав у двір 4 гімназії, трохи підтягнув преса і біцепси, до речі там непогані тренажери на вулиці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні по дорозі в Гараджу довелось добре крутити щоб нагрітися. Проте вже в лісі й біля озера було тепло й затишно. Водичка прохолодна і приємна. :)

Біля МодернЕкспо я й ursa стояли. Діма ролики чистив на перекидці й дивився на свою поламану шпицю. А третій - це Льоня Музичук був, мабуть просто виїхав покататись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я то думаю - кому це ще не спиться пів-на-6 ранку...

А я на роботку вже покрутив у той час :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні по дорозі в Гараджу довелось добре крутити щоб нагрітися. Проте вже в лісі й біля озера було тепло й затишно. Водичка прохолодна і приємна. :)

Біля МодернЕкспо я й ursa стояли. Діма ролики чистив на перекидці й дивився на свою поламану шпицю. А третій - це Льоня Музичук був, мабуть просто виїхав покататись.

Це вже ви вернулись з озера?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, наши обгоняли в Струмовке :)

С озера? Я уже около восьми вернулся, а Fr1end и того раньше :)

Доехал, доехал, искатель поломок :) Третий был не Лёня, а Андрей Мерчук. А на обратном пути Вовчик ехал навстречу. А в лесу ещё трое приехало на озеро, когда мы оттуда сваливали... не знаю кто...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і як це ви так їздите що я вас ні вчора, ні сьогодні нікого ні разочку не побачила то??? :unsure:. з живих велосипедистів тільки Тимца узрєла :0038:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я так подозреваю, что на том озере существует какое-то искривление пространственно-временного континуума - не иначе :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб було цікаво, ви домовтесь щоб кожен з велосипедистів брав з собою на озеро одну цукерку. Там в Гаразджі знайдіть потаємне місце, куди б усі клали свої цукерки. І так щодня. Тепер, коли хтось приїжджає на місце купання, бачить скільки вже людей було, кладе нову цукерку, купається, забирає і зїдає з тайничка вчорашню цукерку(свою або чужу) і їде додому... :ok: наступного ранку всі обговорюють хто чию зїв, чия смачніша, скільки було народу і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наступного ранку всі обговорюють хто чию зїв, чия смачніша, скільки було народу

не вийде, хтось один буде зїдати всі і не признаєттся =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаю вас і душа болить - хочу з вами, але ці тижні дуже насиченні, хіба що завтра приєднаюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наступного ранку всі обговорюють хто чию зїв, чия смачніша, скільки було народу

не вийде, хтось один буде зїдати всі і не признаєттся =)

Тоді КЛАСТИ можна щось інше ... ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Говорят, лето уже заканчивается...надо хоть отметиться!

попробую завтра , вдруг выйдет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...