Перейти до змісту

Ранкове байк купання в Гаразджі


madkot

Рекомендовані повідомлення

привіт! літо на носі, і думаю варто розпочати його із поїздки у Гаразджу для купання.

отже завтра як завжди на зупинці біля Берізок, що на рівненській в 6:30 планую стартувати. приєднуйтесь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 220
  • Створено
  • Остання відповідь

Я ББ поїхав, але враховуючи що тільки тиждень на велі, ще не розробив дихалнку і жирок ще тре поганяти, бо напевно що не доїду ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ББ поїхав, але враховуючи що тільки тиждень на велі, ще не розробив дихалнку і жирок ще тре поганяти, бо напевно що не доїду ))

починай у вихідні на расслабоні з невеличкими ривками, ну й звісно група підтримки знайдеться!!! всі колись починають. вдачі!:smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ББ поїхав, але враховуючи що тільки тиждень на велі, ще не розробив дихалнку і жирок ще тре поганяти, бо напевно що не доїду ))

дивись по собі, бо я їзджу не дуже швидко -все ж таки на моєму Боцюні не сильно розженешся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я б приєдналась :rolleyes: Свого бойового коня на днях відремонтую - і у бій :)

приєднуйся, думаю 2-3 рази на тиждень буде достатньо. хоча два роки тому щодня практично група каталась

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ще тиждень пас, тобто буду готуватись, разок сам поїду, гляну на що здатний, щоб не зпозоритись :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ще тиждень пас, тобто буду готуватись, разок сам поїду, гляну на що здатний, щоб не зпозоритись :)

я б радив не самому, а з кимось!!! всетаки веселіше починати, та й підтрима...(завжди приємно)

група людей завжди має енергетичну підтримку!!! самому то не те...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ще тиждень пас, тобто буду готуватись, разок сам поїду, гляну на що здатний, щоб не зпозоритись :)

знаєш, спозоришся ти чи ні - вирішуй сам, ми ж не на швидкість женемося, за звичай швидкість 20-25 км/год, але враховуюємо рівень кожного і стараємось і від нього не відриватись і його стимулювати.

якщо я зі своїми 20" колесами туди їзджу то і ти зможеш, у мене лише четвертий виїзд за сезон буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін, як згадаю свій перший виїзд і тебе, madkot, на твому ровері, реально думала що це жарт :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін, як згадаю свій перший виїзд і тебе, madkot, на твому ровері, реально думала що це жарт :D

Що не так з тим ровером?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, просто мало хто думав, що на такому ровері можна їздити на рівні з сучасними роверами на 26" колесах. Але ж ровер то не головне. madkot на своєму Божевільному Боцюні навіть гонку проїхав, при чому дуже достойно проїхав, зважаючи на клас велосипеда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін, як згадаю свій перший виїзд і тебе, madkot, на твому ровері, реально думала що це жарт :D

Що не так з тим ровером?

просто у мене ось такий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні гарна погода сприяла вдалій покатушці, сонечко пригрівало, пташечки у лісі співали, дорога хороша, і навіть цвітіння на воді не завадило покупатись, правда пірнання сьогодні щось не вдалось, так і не зрозумів чому, але не зміг нормальну дистанцію пропливти під водою

ось трек поїздки, правда від мого дому і назад.

p.s. Demeter - дякую за компанію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін, як згадаю свій перший виїзд і тебе, madkot, на твому ровері, реально думала що це жарт :D

іноді реальність сильно відрізняється від наших думок і очікувань

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки часу займає поїздка..?

попробую приєднатись в пятницю, якщо дощу не буде :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

попробую приєднатись в пятницю...

приєднатись однозначно варто, тим паче ти рання пташка ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки часу займає поїздка..?

попробую приєднатись в пятницю, якщо дощу не буде :P

сьогодні виїхали в 6:37 - трішки запізнився. приїхав до дому на 33 в 8:15, 15-20 хв. на самому озері. на трекові час без врахуванян перебування на озері

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ух, сьогодні зїздив на рибалку в с.Прилуцьке, вроді на автомобілі їздив - то як рукою подати, а сів на вел на Київській площі то ледь до крутив педалі. Відстань приблизно 12 км, час їзди - з зупинками 1година. Важкість їзди була ще в тому що на обїздній Липиши-Прилуцьке там треба під гірку крутити,хоча і пологу. Назад легше не було. А якщо згадаю що на Гараджу там такоє траса йле то вверх то вниз, то поки стримаюсь від похздки. Хоча сьогоднішня поїздка дала -0.5кг ваги :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До Гаразджи на трассе лишь две маленьких горочки, ну и в самом селе до середины лёгенький подъём ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вже тут розказують про свої покатушки, то і я вставлю свої 5 коп :rolleyes:

Після 3 днів на колесах вирішила перевірити себе і поїхала провідати свого похресника в с. Олика (приблизно 45 км від Луцька). Для першого разу було важкувато і нудновато (я вже і пісеньки собі в дорозі співала :) Назад вирішила їхати автобусом, а велосипед - в багажник. Приїхав не автобус, а маленька маршрутка і я зі злості вирішила повертатись додому на своїх двох. Було вже десь близько 9 вечора. Додому добралась жива близько 11. Правда страшнувато було їхати, тому що світла у мене нема, а "светлоотражатели" лише на педалях.

На наступний день почувалась нормально. Думала, що буде набагато гірше.

Отакий екстрімчик я собі влаштувала. Тепер пишаюсь собою :0005:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...