Перейти до змісту

Керамічні кухонні ножі


GOODMAN

Рекомендовані повідомлення

Побачив в магазині(Варшава) керамічного кухонного ножа.Подивився відео- непогано,краще за сталь.Але є великий мінус-ці ножі не піддаються звичайній заточці.

Цікавить думка людей,які мають таку річ у користуванні або щось чули від своїх знайомих.І через скільки часу(при звичайній експлуатації)такий ніж затупиться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут чоловік пише шо точиться.

В цій жж спільноті багато хто купував кермічні ножі.

Юзай пошук. Є нормальні, а є і гуано.

Якщо використовувати для нарізки овочів (для чого вони і передбачені) то не тупляться.

Приїдуть - відпишусь про результати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо використовувати для нарізки овочів (для чого вони і передбачені) то не тупляться.

Якщо нарізати лише овочі - то будь-які ножі можуть здаватися вічногострими :) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

Якщо нарізати лише овочі - то будь-які ножі можуть здаватися вічногострими :) .

Серйозно?

Стільки нового для себе взнаю з Борди... ужасЬ! :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ключове слово - "будуть здватися" :)

Тест - поріжте "вічногострим" м'якого помідора...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Хрупкие эти ножи. Поставишь кастрюлю на него случайно, или уронишь плашмя - пиши пропало. Лучше качественного стального ножа ничего нет. А то говорят, что керамический нож не даёт металлического привкуса продуктам, по сравнению с сталью :D Интересно что за сталь они использовали, ржавый топор чтоль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все ж таки вирішив взяти.Користуюсь вже декілька днів.Маю для чищення овочів і більшого для нарізання.Результатом задоволений!Але є одне але.Для нарізання м'яса кераміці не вистачає "пилки" в ріжучій кромці,яка є в стальних ножах.Ніж в м'ясі трохи заліпає і не так відвалює його.Для решти продуктів просто ідеальний!Маленький ніж для овочів і фруктів радив би всім!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь сталевими бразильськими ножами Трамонтіна вже декілька років(один ніж вже в ходу 17 років) ні разу не гострив.Тест на помідорках проходять регулярно. :) То ж питання: який плюс в кераміці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж маю якісні сталеві ножі і не збираюсь від них відмовлятись. Але кераміка легша. При довготривалій нарізці продуктів, я думаю,це має значення, особливо для жінок. Плюсом вважаю ще те,що кераміка краще ріже заморожені продукти і особливо сир.

P.S. Чесно кажучи, я не вірю,що за декілька років активного використання жоден з ножів не "сів". Навіть булат і дамаську сталь час від часу правлять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь сталевими бразильськими ножами Трамонтіна вже декілька років(один ніж вже в ходу 17 років) ні разу не гострив.Тест на помідорках проходять регулярно. :) То ж питання: який плюс в кераміці?

дивно)

Весь цей час ним масло різали? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кераміка - сила, я купляв парочку кухонних на ібеї, марки RIMON собі та на подарунки.

Гострі - бритва, волосся з руки збриває при легкому дотику. Різати ними - один кайф. Абсолютно інертні до кислот в продуктах. Залишаються гострими ну дуже довгий час, я ще жодного не затупив. Також юзаю керамічні чистки для овочів\ фруктів. Бриє все, в т.ч. картоплю на відмінно.

Так, їх мінус це відносна крихкість, якщо колупати горіхи, кінчику торба), падіння на стіл\дерев"яну підлогу ще пережити можуть, а от на мийку\кафель - не факт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такі предмети, дозволено пересилати у міжнародних поштових відправленнях? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...