Перейти до змісту

Modern Warfare 3


sergmaestro

Рекомендовані повідомлення

фігня цей мв3...все те саме, нічого нового, шей ролікі з Е3 тормозили навіть на хбоксі, я вже неговорю шо на пк буде, вони всеодно порт будуть робити. БФ3 однозначно порве МВ3!

Если тормозит на боксе-не хватает мощностей/перегрев.Если тормозит на ПК-не хватает мощностей/оптимизации.Игра еще не выпущена-еще ее полировать и полировать-первые две МВ были очень хорошо оптимизированы.Не надо по демке делать поспешные выводы

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 83
  • Створено
  • Остання відповідь

для бокса оптимізувати набагато лекше, там жеш не я в ПК різні відухі, проци ітд. Не хватає потужності? Якшо не в курсі, то там переробленей двіжок квейка 3 стоїть! Сумніваюся, шо вони сильно там шось поправлять за півроку до випуска! І в БФ3 ролікі просто шикарно ідуть без лагів, шей з ПК, де бігає 64 чувачка на карті і валяться 7-ми етажні зданія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для бокса оптимізувати набагато лекше, там жеш не я в ПК різні відухі, проци ітд. Не хватає потужності? Якшо не в курсі, то там переробленей двіжок квейка 3 стоїть! Сумніваюся, шо вони сильно там шось поправлять за півроку до випуска! І в БФ3 ролікі просто шикарно ідуть без лагів, шей з ПК, де бігає 64 чувачка на карті і валяться 7-ми етажні зданія

Под бокс не оптимизируют, а пишут.Да для ПК сложнее оптимизировать,хотя это чуть больше чем посильная задача,только вот все надеются зарелизить, а потом как нибудь патчами зашьем.Кто мешал за неделю времени доделать Ведьмака и пропатчить сразу к 1.0002?Никто.Все от жадности

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

В чем Modern Warfare 3 превзойдет Battlefield 3?

Разработчики проекта Modern Warfare 3 все-таки нашли, чем померяться с продемонстрированными достижениями Battlefield 3. Вы ведь помните заявление о том, что консольные версии Battlefield 3 будут идти на 30fps? А вот в Modern Warfare 3 будут все 60.

«Вы можете пойти и назвать ваш движок как угодно, правильно? Знаете, я делал так раньше, и я уже видел этот трюк. Но главное-то в том, что игра будет идти на 60 кадрах в секунду. Не уверен, что у наших конкурентов так будет», - заявил один из основателей Sledgehammer Глен Скофилд (Glen Schofield).

«Не уверен, что видел работы наших конкурентов на консолях, особенно на 60 кадрах в секунду. Я думаю, что 60fps это наш козырь в конкуренции, и сбрасывать со счетов его не стоит. Вы ведь не движок запускаете, вы запускаете игру».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормальный фпс должен считатся за должное, а не за достоинство которым меряют, пардон,пипиську

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

качає він, я вже 15 % пройшов)

гра кльова, як 2 каплі стара добра мф2-га)

що б хто не казав - гра без глюків, на максі льотає, все путьом

озвучка якісна, фон не набридає, крушенія держать в напрузі, боти не тупі, прості настройки...в кратце - все поки супер...

хавкаїм поки це доки не вийшла руссака для елейноар...гиги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

качає він, я вже 15 % пройшов)

Який же ти молодець, візьми з полички пиріжок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де взяти з ліками і російською озвучкою?

Рус вроде еще нету, а игра береться на ексе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де взяти з ліками і російською озвучкою?

Те, що качаю я:

http://www.uniongang.tv/details.php?id=33169&hit=1
Язык интерфейса: Русский

Язык озвучки: Русский

Таблэтка: вшита [Reloaded]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

або

Тільки там таблєтка окремо. Коротше русік вже є, якщо захотіти - знайти та скачати не проблема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де взяти з ліками і російською озвучкою?

http://rutor.org/tor...epack-ot-ultra-

повністю русска, не лагає, відео норм, ставиться правда півтори години але запускається добре)

таблетку не треба вводити - все вшито) став і грай

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хавкаїм поки це доки не вийшла руссака для елейноар...гиги

Гониш, а ми тут скайрім чекаємо))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де взяти з ліками і російською озвучкою?

http://rutor.org/tor...epack-ot-ultra-

повністю русска, не лагає, відео норм, ставиться правда півтори години але запускається добре)

таблетку не треба вводити - все вшито) став і грай

Також цей репак качав і зараз граю, сінгл набагато більше сподобався за BF3, хоча головна соль батлфілда як я зрозумів мультік, в який змоги пограти не мав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хавкаїм поки це доки не вийшла руссака для елейноар...гиги

Гониш, а ми тут скайрім чекаємо))

судя по ютюбному геймплею - ШЛАК повний...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Журналисты французского сайта TFI News сообщили о краже грузовика, в котором перевозили экземпляры Call Of Duty: Modern Warfare 3. Злоумышленники украли около 6 тыс. копий игры.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хавкаїм поки це доки не вийшла руссака для елейноар...гиги

Гониш, а ми тут скайрім чекаємо))

Че его ждать-крякнут уже и шпилиться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пройдено...

чуть довша за 2-гу але не набагато...

враження залишились позитивні) побільше таких ігор...

чекаємо ревелейшинс) 19 днів залишилось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...